השלום הוא חלום/הגיע הזמן לנסות לממש

B.Shokor

New member
תאמין לי..

שבעוד X של הזמן (ומקווים שיהיה מאוד קרוב) נפסיק להגיד שהשלום הזה הוא חלום, כי הוא יהיה מציאותי.

קלייר

New member
בת עמי חביבה

נקוה שלפחות למען ילדנו נאמין שמדיתנו תשוב להיות ארץ זבת חלב ודבש ונוציא את העוקץ ממדינתנו הקטנה

קלייר

New member
אני מאמינה לך/ונקוה שכולם יאמינו

טעות בכתיבת השם שלי שמי קלייר נקוה שכולם יאמנו שיש עדין טיפה של תקווה

B.Shokor

New member
תמיד יש תקווה..

תמיד יש תקווה 365 יום בשנה 31 יום בחודש 7 ימים בשבוע 24 שעות ביום 60 דקות בכל שעה 60 שניות בכל דקה י-ש .... ת-ק-ו-ו-ה

dikla100

New member
מסכימה ב100% אסור לאבד תקווה

לא משנה אם זו התקווה שיהיה שלום או משהו אחר אף פעם לא לאבד אותה!!!!! זה דבר חשוב : )

dikla100

New member
לפעמים אתה חושב בהגיון אז...

אז מסכימים איתך : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))) אני צוחקת

ביילי_007

New member
לינקולן אמר פעם...

הנשיא אמריקאי לינקולן אמר פעם : ``if you want to make your dream come true, the first thing you have to do is wake up`` אז אני מקווה שנתעורר מהחלום של שלום - ונחייה בשלום בעולם האמיתי, במציאות. ובעזרת האל אונבריסלי - של שלושת הדתות - יהדות נצרות ואיסלאם - נחייה באחווה ושיתוף פעולה - אני מקווה שכל האנשים שבפורום - איתי בתפילה לשלום גלובלי, אחווה בין כל העמים,שווין וצדק. לסיום, אני מבקש מכל אחד מכם,יהודים וערבים כאחד, אתם הנוער של היום, האזרחים של מחר, תחשבו שלום, תחשבו חיובי. דרך אגב יש אתר מעולה - שאני ממליץ עליו בחום - שהנושאו זה תפילה גלובלית, אבל שכחתי את אתר, אבל שאני יזכר כתובת אני יפרסם אותה. אני חושב שהיא באמת שווה להציץ בה, אולי זה יתן לכם נקודת מבט שונה על החיים ביחד - בעולם. תודה,

ביילי_007

New member
בכלל לא, ואני יסביר

דקלה, אני מומחה (או לפחות עדיין לומד בקורס) לעניניי ארצות הברית, ואם משווים את התקופת מלחמת האזרחים לפני 150 ועוד קצת שנה למאבק של פלסטינים יש כמעט התאמה מלאה - בנוסף הנשיא לינקולן היה גדול נשיאי ארצות ברית מעולם - בגישה שלו לדמוקרטיה חופש ביטוי חירות - זה גם הסיבה למה נכנס למלחמת אזרחים. והפירוט: לינקולן הוא אדם הראשון שאמר `` לשלום צודק ובר קיימא`` - לינוקלן אמר את המילים בפעם הראשונה לרגל המאמץ להעלות ארוכה לפצעים שנגרמו במלחמה מרה ועקובה מדם שפילגה את העם האמריקאי במשך ארבע שנים. מטרתו הייתה להביא לאיחוד מחדש כפי שאמר ``בלי נטירת איבה ומתוך נדיבות כלפי הכל``. בדומה לאמריקאים לפני מאה וחמישים ועוד קצת שנה - מחפשים להם הישראלים עכשיו דרכים להגנת הדמוקרטיה שלהם, לשמירת האחדות והגשמת האידיאליזם המסורת והערכים לאומיים, ובעת ובעונה אחת גם דרכים לגישור הפערים שנוצרו בחברה במרוצת השנים בסכסוך בין מאה שנה ויותר. ולכן במידה ושני המנהיגים משני העמים יחפרו בנאומי ודרכי פעולתו של לינקולן אני בטוח במאה אחוז שהיה שלום. לא סתם בחרתי בנשיא לינוקלן - הייתה סיבה.

למעלה