השלח אמרתו ארץ עד מהרה ירוץ דברו

ל נ צ ח

New member
השלח אמרתו ארץ עד מהרה ירוץ דברו

*תהילים פרק קמז* - *ישעיה פרק נ* (טו) השלח אמרתו ארץ עד מהרה ירוץ דברו ~ (ד) אדני יהוה נתן לי לשון למודים לדעת לעות את יעף דבר יעיר בבקר בבקר יעיר לי אזן לשמע כלמודים: (ה) אדני יהוה פתח לי אזן ואנכי לא מריתי אחור לא נסוגתי: (ו) גוי נתתי למכים ולחיי למרטים פני לא הסתרתי מכלמות ורק: (ז) ואדני יהוה יעזר לי על כן לא נכלמתי על כן שמתי פני כחלמיש ואדע כי לא אבוש: (ח) קרוב מצדיקי מי יריב אתי נעמדה יחד מי בעל משפטי יגש אלי: (י) מי בכם ירא יהוה שמע בקול עבדו אשר הלך חשכים ואין נגה לו יבטח בשם יהוה וישען באלהיו: ~ * ~ * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

Lu Tze

New member
תגידו, מישהו יכול להסביר לי

בצורה מובנת, על מה לנצח מדבר? נשבע לכם, חצי מההודעות שלו אני לא מבין, והחצי השני לא ממש קשור לשום נושא. אני מפספס פה משהו או שהוא פולט שטויות?

קאריני21

New member
המממ....

לי אישית אין מושג על מה הוא מדבר ....

ל נ צ ח

New member
חכמים ממךלהם המושג שלך אין ../images/Emo104.gif

כך בצעדיי הראשונים בפורומים: כל הכבוד ! 3/8/1999 18:44 הוא שואל ------------ רק התחיל וכבר נכנס לנצח העיתונאי בישראל ! העתיד שלו. אתם סתם אנשי העבר. תתביישו. --------------------------------------------- ודעתו של ד'ר אשר עידן מפורום "עתידנות" IOL לרועי, לבלובוי, ללו-טק, ללנצח: דת ועתידנות 7/9/1999 18:46 -------------------- ללו-טק, לבלובוי, בתשובתי לרועי תמצאו תשובה גם לגבי הרלוונטיות של הדת להבנת העתיד. רועי, חלק נכבד משתתפי הפורום רואים את העולם במשקפיים מדעיות-מודרניות שמבטלים דרכים אלטרנטיביות לראיית העולם. "לנצח" הוא אדם שרואה את העולם במשקפיים דתיות-מסורתיות. על אף שהוא מגזים קצת במספר הרב של תגובותיו, הוא מאוד חשוב לכל מי שרוצה לרכוש כלי חיזוי ועתידנות. למה? זאת משום שכדי להבין שינוי, צריך להיות מסוגל להבין את השונה (הזר, החי-זר, האחר). אני חוזר: הבנת השוני היא המפתח להבנת השינוי. זאת משום שהעולם הדיגיטאלי שונה לחלוטין מכל מה שגדלנו עליו כמודרניים-מדעיים. -------------------------------- לנצח, לא רק (הכי) עגול, לטעמי גם (הכי) קוהרנטי בין כל הכותבים. 16/9/2000 21:3 יוסי_אב [email protected] ----------------------- זה שאיני מגיב לכל הודעותיך אינו אומר שאיני מבין על בוריו את המסר שלך ------------------------------------------------------------------- לנצח היקר, אנא, אל תוסף עוד. מלכתחילה ידעתי 11/11/2000 1:7 Leonardo4u ----------------------- את אשר אתה עתיד לומר. הבנתי לעומק כל מילה שלך. לו יכולתי, הייתי מחבקת אותך כעת ולוחשת באוזנך: אין עוד כל צורך שתמות למען איש, אתה הלא יודע. "ויקר פדיון נפשם וחדל לעולם ויחי עוד לנצח, לא יראה השחת". ישמור עליך אלהים, ילדי, באשר הינך. אל תחדל למען אוהביך. ------------------------------------------------------------------- שאלתי ובקשתי ... 3/12/2000 13:20 אריאל כהן [email protected] ---------------- אתה דמות מופלאה בעיניי . מכל אנשי הפורום הזה - הייתי חפץ לראותך . ודווקא משום כך בקשתי היא - שתגדיר את עצמך . ---------------------------------- לנצח, איש מידות אתה עמנואל הלפרין [email protected] 10/9/2000 20:5 --------------------- עלץ ליבי בקירבי לראות בך אדם שחוש הביקורת העצמית שלו מפותח. הדבר שווה לי יותר מכל התנצלות. אני גא בך ידידי. ----------------------- ---------------------------------- וואו!!! 12/12/2000 21:23 נועם1234 [email protected] ---------------------------------- אני דוקא מאמין ללנצח 13/12/2000 1:12 שי מצפה ומהדיון על הכאוס ואנטי כאוס בפורום "פילוסופיה" ב IOL המנהל: עמנואל הלפרין (לא מהטלביזיה) : כאוס ואנטי כאוס הם מצבים בייש, והיש הוא האלוהים 23/12/2000 20:10 לנצח [email protected] ----------------------- ז"א * ההכל * ללא יוצא מהכלל וזה כולל בוודאי את ה"אין" שכמו שכבר הסברתי זה מכבר, האין זה משהו ומשהו זה דבר ודבר זה * יש *. וכל זה כאמור אחד הוא והאחד הזה הוא * האלוהים * שבוע טוב * _____* ל נ צ ח * _____ * בלו, כאוס ואנטי כאוס 23/12/2000 14:29 עמנואל הלפרין [email protected] ----------------------- לעניות דעתי אי אפשר שלא להקביל להגדרת הכאוס את האנטי כאוס שבא בעקבותיו. העובדה שהכאוס מתאפס ומסתדר לתבניות קוהרנטיות, היא עובדה שעשוייה להוליך אותנו למסקנה שבכאוס הוא תהליך בדרך לאנטי כאוס וחוזר חלילה. מזכיר גם את ההגדרות המקבילות כמו לידה ומוות, בניה והרס, אי סדר וסדר שלכולם יאה ההגדרה וחוזר חלילה.... -------------- ------------------------------------------------------------------- עמנואל, עם שיגור הודעתך שלעיל, זכית בתואר "יקיר לנצח"! 23/12/2000 15:20 יוסי_אב [email protected] ----------------------- ואיני מזלזל כלל בתואר זה. נהפוך הוא: לנצח היקר הוא אחד הכותבים המבריקים ביותר כאן, למי שמבינו, גם אם לא מקבל את תורתו... (ועל זה הוא יאמר: "אל תדאג, יוסי. סוף דבר הכל נשמע. גם אתה, על אף איטיותך המרגיזה לפעמים, עוד תבין בסוף ותקבל את התורה ואת נושא דברה..." נכון - לנצח?
). תיאוריית "חוזר חלילה" היא מעיקרי משנתו של לנצח, אם כי בסקלות זמן גדולות בהרבה... שלכם, יוסי ------------------------------------------------------------------- יוסי, איני סבור שניתנה לי הזכות לכוון לדעת גדולים 23/12/2000 17:8 עמנואל הלפרין [email protected] ----------------------- משמע להיות בדעה של לנצח. אני מניח שידידנו לנצח אינו אוחז בדטרמניזם שסותר את הדתות הקלסיות, התומכות בהתערבות האל בסדר העולמי, ולא בתכנון אפריורי של המאורעות. וזאת משום מה? כי ניתן לראות בכאוס אקראיות שמוליכה בסופו של דבר לדטרמניזם שהוא האנטי כאוס. ולא רק לנצח לא יקבל את הפרשנות הזו ובודאי גם כמה מידידנו כאן. אבל הפלוגתא הרעיונית מזינה את הפורום שלנו, וטוב שכך. הו לנצח, אתה אדם מופלא 28/12/2000 22:27 blueboy [email protected] ----------------------- לפחות נופלת בחלקי הזכות להכיר אנשים כמותך. (זה לא נאמר בציניות). אבל זה באמת נותן בי מעט נחמה שיש המאמינים שלמים בביאת המשיח. אני לא יודע למה. סה"כ, הדיכוטומיה הדתית הבסיסית לא משתנה: אני יודע את ה"אור הגנוז" ןאתה יכול לא להאמין. --------------------------------------------- נענע פורומים http://forums.nana.co.il תאריך : 14/11/2000 9:08:53 מאת : ronitf ([email protected]) נושא : לנצח תודה רבה על השלמת הפרטים שמחתי מאוד לקרוא את הפרטים הנוספים ששלחתה. ושמחתי עוד יותר לשמוע שאתה נשוי באושר (אודה על האמת חיפשתי את הודעותך היום ואתמול עוד לפני שקראתי חדשות, וכיום החדשות ממש מסעירות ומקוממות) הסיפור ממש סחף אותי, ובל כמובן שמגיע לך את כל הזמן הדרוש לך כדי המשיך. תודה רבה לך והרבה הרבה הצלחה בהווה ובעתיד. בברכה רונית --------------------------------------------- מאת : duvshy ([email protected]) נושא : לנצח, אתה סמל ודוגמא בס"ד. לנצח היקר. אתה סמל ודוגמא לאומץ לב ופתיחות לשים דברים על השולחן, להוציא החוצה משקעים ולהיפטר מהם לנצח, כדי להמשיך לחיות באושר. כותרת ההודעה: : כולם מאמינים - ולדעת את האלוהים שם השולח: tammar תאריך: 13:43 23/2/2002 בתגובה ל: כולם מאמינים - ולדעת את האלוהים! (בן עמי *לנצח *) ההודעה שלי היא: כמו תמיד דבריך נכונים ולכן נאה דרשת! ושתהיה המשך שבת שקטה ובטוחה שתוביל לתחילת והמשך שבוע שקט ובטוח. עלינו ועל כל בית ישראל באשר הוא. בתגובה ל: כולם מאמינים - ולדעת את האלוהים! (בן עמי *לנצח *) ההודעה שלי היא: כמו תמיד דבריך נכונים ולכן נאה דרשת! ושתהיה המשך שבת שקטה ובטוחה שתוביל לתחילת והמשך שבוע שקט ובטוח. עלינו ועל כל בית ישראל באשר הוא.

Lu Tze

New member
שוב, אתה לא אמרת כלום.

מישהו מוכן לפרש לי את מגילת התגובות הזאת? קראתי את זה, וחוץ מדברי הערצה ללנצח (דרך אגב, תביא לינקים, לא העתקות של תגובות שאולי שינית), לא כתוב בהם כלום.

ל נ צ ח

New member
הלינקים כקליפת השום לו ואותם שמרתי

מהפורום לפילוסופיה האיכותי שהיה בפורטל וואלה ונסגר מסיבות של חילוקי דעות אישיים בין מנהל הפורום עמנואל הלפרין להנהלת וואלה ידעתי לשמור המאמרים העיקרים אצלי בוורד ויש לי גם לינקים רבים, אך כמו שאמרתי שווים הם כקליפת השום לגלוש דרכו בזה הפורום האיכותי שהיה בזמנו. והנה כאן דף מהפורום הנ"ל וואלה - פילוסופיה ששמרתי אצלי במחשב מודה אני שטכנולוגית אין לי עדיין הידע בלהעביר הדף ברור יותר לפורומים, ואני מראש מתנצל על באם העברה לא תהיה מי יודע מה לכן העברתי להמחשה חלק ממנו דרך תוכנת צייר.(ראו כמה אהבה וחוכמה שררה בפורום האיכותי לפילוסופיה ההוא: והנה הם הדברים: תינוק לקה בהרעלת מזון נדירה - משותק ומונשם 0:02 עדכון שוטף ביי אודיגו הכרויות צ'ט מועדונים פורומים קהילות פורומים נוספים ראשי מנהל/ת הפורום : עמנואל הלפריןמכתב פתיחה פילוסופיה הודעות אחרונות חפש בפורום קבצים קישורים מאמרים הוסף הודעה תאריך מחבר נושא ההודעה 3/03/02 10:42 עדי נבון שלושת ערכי הצדק 3/03/02 12:24 עדי נבון לנצח ידידי. להיכן נעלמת ? אני מודאגת. 3/03/02 17:09 . לנצח אין מה לדאוג ידידתי האהובה, אחלה חיים עושה אני והיום אני חוגג 19 שנות נישואים מאושרים! 3/03/02 17:43 עדי נבון ידידי אתה מלמד אותי מופת מה הוא 3/03/02 19:12 . לנצח תודה עדי, אין בי המילים להמחיש את הערכתי לך החכמה הנבונה, גם את זה אמרתי להם בפורום, 3/03/02 20:08 עדי נבון יקירי הרשה לי להתנצל. יתכן כי שיקרתי לך בנוקבי בתאריך 3/03/02 23:00 . לנצח אין לך מה להתנצל עדי, אנו עוסקים בדברים של רומו של עולם והשלום יבוא ובעתו. והנה את שהבטח... 3/03/02 23:27 עדי נבון יש לי בקשה ממך איש הנצח 4/03/02 00:11 . לנצח עדי היקרה: 4/03/02 00:44 עדי נבון מחר אני עובדת למען מטרות נכבדות 4/03/02 01:14 . לנצח תודה עדי, עכשיו אני כבר יכול ללכת לישון ובהרגשה טובה ושלווה וכי עליך אני סומך ובעיניים ע... 4/03/02 09:11 עדי נבון בן עמי יקר בוקר טוב 4/03/02 03:07 adi_navon האם אני יכולה להביא את ערוצי התקשורת לפגישה איתך ? 4/03/02 18:11 . לנצח כבר סיכמנו על זה עדי יקירתי היי את וחזקה. אשתי ושכנותיי מוסרות לך ד"ש וברכת הצלחה מסחררת... 4/03/02 22:38 עדי נבון תודה רבה לך לנצח יקר על שהכרת לי את חבריך, שכיניך ואוהביך באשר הם 5/03/02 01:29 . לנצח לכן ידע עמי שמי לכן ביום ההוא כי אני הוא המדבר הנני 5/03/02 12:24 עדי נבון מפחיד כמה שאתה צודק 6/03/02 16:40 . לנצח אני מודע ויודע שהאמת היא שהאמת גם מפחידה וגם אותי. וראי מה

Lu Tze

New member
יש לך יכולת יוצאת מהכלל להיטפל לטפל

העניין עם הלינקים היה סתם הערת אגב (מה גם, שהם בכל קרה לא קשורים לנושא), אני פשוט ביקשתי שתסביר לי על מה אתה מדבר. תראה, אולי עלית על משהו גאוני פה, ואני פשוט לא קולט. לכן ביקשתי שתסביר לי. אומנם רוב הסיכויים שאתה פשוט פולט דברים לא קשורים, אבל אני (לא כמוך) לא בטוח בצידקתי ומשאיר מקום לטעויות.

ל נ צ ח

New member
עדי נבון גם תסריטאית ובמאית טלביזיה

היא רצתה לפרסם אותי ובכל עמצאי התקשורת אני עצרתי הדבר באומרי לה שזה ייעשה בטמפו שלי ולא שלה זה היה בדיוק לפני שנה. כך נכון גם להיום וכך רצוני הוא ולא אפרט למה רק אומר כי טוב ידוע לי ש <<< עדיין עוד לא הגיע הזמן >>> * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

למעלה