השפעת הטיגרטול במהלך היום

• פותח הנושא 2006
  • פורסם בתאריך

2006

New member
השפעת הטיגרטול במהלך היום

אז אצל ביתי, אכן הרגשתי שכשהיא מקבלת את המנה של הבוקר לפני בית הספר המחנכת מסרה כי כנראה שעה אחרי שהיא לוקחת היא מרגישה אצלה עיפות מסויימת. דרך אגב, לדעתי חלק מבעייתה של קשב וריכוז קשור לטיגרטול בגלל העיפות והסח הדעת כתוצאה מכך. גם בהתיעצות עם הרופאים שלה ומה שכתוב באלון התרופה רשום שיכולה להיות השפעה על העייפות. אז כשניתן היא ישנה צהריים, אפילו על חשבון הכנת שיעורי הבית. היא רק בכיתה ב' כך שזה לא נורא כל כך. מה שכן,המורה לספורט שלה מסרה לי שהיא מתעייפת מהר, ואז לאחר ששאלתי אותה אם זה קורה בשיעור בוקר או בשיעור של סוף היום היא ענתה שזה בעיקר בסוף היום. חוץ מזה קראתי באחת מהודעותייך ומסכימה בהחלט שיש צורך לעסוק בפעילות ספורטיבית, וזה בין היתר עוזר גם לאימון הקשב והריכוז ולשיחרור מכל המתח של היום (בכך גיל).

qt1

New member
היי2006 ../images/Emo24.gif

אני מבינה נכון שאין לה התקפים? מה הנוירולוג שלה אומר לגבי העייפות שלה? חיי החברה שלה בסדר? יש לה חברות שבאות והיא מתארחת? לגבי פעילות ספורטיבית ,אין ספק שזה חשוב, אני בימים אלו מבררת לגבי הרשמה למכון כושר בשבילי , המחיר מאוד גבוה עבורי ומצד שני אני מאוד אוהבת לעסוק בספורט וחייבת לרדת לפחות 5 קילו במשקל כי זה מפריע לי, כשנטלתי טגריטול הייתי מאוד רזה וישנונית , היום אני נוטלת דפאלפט והגיל עושה את שלו לגוף ומסתבר שגם הכדורים לא ממש מחמיאים לגיזרה שלי
. את רשמת את הבת שלך לפעילויות ספורטיביות כלשהן? הבן שלי בן 11 , אומנם אין לו אפילפסיה אבל הוא לא מוכן ללכת לאף חוג, אז אנחנו עושים בבית דברים ביחד והולכים המון לספריה... לי חבל , אבל זה עניין של אופי , מהילדים שבהפסקה קוראים כשהבנים האחרים משחקים ב
... גם הבת שלי לא מתה על ספורט, אבל שניהם רזים וגבוהים,אנל'א יודעת איך זה קרה

זה לא רק ספורט

זה לא רק ספורט :אנשים מספרים שגם טיפול נפשי, יוגה, תפילה, מדיטציה ופעילויות שמרגיעות את הנפש מסייעות להפחית התקפים. שלוות הנפש אכן חשובה כל כך כמו גם חיים מסודרים העדר חסך שינה או העדר רעב

2006

New member
פעילות ספורטיבית ובכלל תנועה

אז לשאלתך Q1 אכן "טפו,טפו,טפו" אין לה התקפים מזה כשנתיים וחצי ואף התחלתנו להוריד את המינון של הטיגרטול בהדרגה. רשמתי אותה לחוג של ארובי קיד. זה לא ממש אירובי כמו למבוגרים, אלא פעילות ספורטיבית, עם לימוד ריקודים. דרך אגב כמובן שעידכנתי את המדריכה, והיא אמרה שזה ממש לא מפריע ואם כמובן הילדה תתעייף היא תיתן לה לנוח, כמו לכל ילדה. כפי שכתבת הפעילות מאוד חשובה לכל אחד.

למעלה