השרשור מכיל תמונות ערום

supercow

New member
לכל המתלוננים

מה נסגר איתכם היה מצעד כיף נכון שזה לא 2001 2002 2003 אבל תודה רבה לסמסונג כי אם לא הם אז לא היה מצעד במסגרת התקציב הדל שהיה היה מצעד ממש טוב והם הפיקו את המירב קונספט הבמה באמצע היה משהוא שצריך להתרגל אליו זה ממש מוזר עופר ניסים נתן סט מעפן , אסטריקס גם לא היה משהוא בקיצור המצעד היה טוב הרייב סיום היה ממש מעפן !!! אבל שוב תודה למוזיקה פלוס ותודה לסמסונג אני רוצה לחזור לימים שבהם המצעד היה יום חמישי והיינו צועדים 9 שעות זה היה הרבה יותר כיף שזה חודר אל תוך הלילה

סטונסקי

New member
אני שוב

אני חושבת שבסך הכל היה מדהים, למרות מצעדים קודמים שבאמת ראו במשאיות השקעה, כנראה שבאמת יש בעיות כלכליות קשות במדינה שלנו וראו את זה היום במצעד... אני רוצה לציין שהייתי חייבת באופן דחוף לשירותים ונתנו לי ולחברה שלי להכנס בלי בעיה למלון דן פנורמה - האח הידד.... כשעופר ניסים עלה לתקלט הוא היה גדול, הוא העלה איתו המון מורל, והצליח לעודד את הקהל אבל לא מובן למה הוא הפסיק לתקלט אחרי שני שירים, חשבתי שיהיה יותר שירים....

Ghostmize

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo62.gif../images/Emo41.gifשמות../images/Emo41.gif../images/Emo62.gif../images/Emo70.gif

סתם מהראש דברים שאני זוכר :
Offer Nissim Feat. Royal - Lolita קטע חדש ומקפיץ
DJ Vic - Music Is My Life - גם י-ח-ס-י-ת חדש.
Offer Nissim Feat. Maya - The Searching Megamix הקטע שאיתו פתח עופר את הסט-שני-שירים שלו...ישן אבל באמת קטע שלא נמאס.
Henree Feat. Maayan - Finally חמוד..אבל לא מתאים לאווירת מצעד.
Offer Nissim Feat. Maya - Anything (There is no way)
Deborah Cox - Easy As Life (Tony Moran & Warren Rigg Club Mix) קטע מוצלח מאוד אבל גם לא מתאים כלכך לאווירת מצעד וגם
Chicola (with Vic & Maya Buskila) - The Music's Got Me דייייייי חרשנו על הקטע כבר נמאס....
קטעים ישנים ואפילו ישנים מאוד מאוד כמו : Res - They say Vision (Robbie Rivera's Tribal Session Dub) כמה רחוק אפשר ללכת חחח Candi Staton - Young Hearts Run Free (Robbie Rivera ''NYC Dub'') נדמה לי שגם את זה שמעתי
Jen - The Only One (Alma Matris Tribal Anthem) חמוד אבל ישן ועוד רבים רבים אחרים
אין לי כוח לרשום
ולמי שתוהה למי כל הזמן רשמתי "אווירת מצעד" אז לדעתי שיר אידאלי למצעד הוא נוסטלגיה(שנהפכה כבר ממזמן לקטע ממסוחר וערסי) Acapulco - Calliente Tambores בזמנו זה היה ה-מקצב...וכזה סגנון מתאים למצעדים פשוט מקפיץ בטירוף

The Mighty Lord

New member
סיכום המצעד..

עכשיו חזרתי מתהמצעד..בכללי היה מה זה סבבה נגיד 8 מתוך 10 אני וחברים שלי הגענו למצעד בסביבות 12 וחצי והתחלנו להשתגע שם.. הסט הכי טוב שנוגן ושמעתי אותו היה של סקאזי סט מטורף הוא נתן שם ברייב בסוף הסט של עופר היה קצר מידי יכלו לתת לו יותר זמן.. ואיזה פדיחה קרתה לו שהמוזיקה נחבתה..חחח..אני עוד לא ראיתי דבר כזה במסיבות אף פעם..הסט של אסטריקס היה משו באסט פשוט קטלני בטירוף.. נהנתי מכל רגע בסט..אחרי המצעד הסתובבנו קצת בטיילת אכלנו וחזרנו הביית..בכללי היה סבבה מאוד מאוד..יאלה התחלתי לספור את הימים ללאב פרייד 2005..חחח..

אושרי432

New member
עופר ניסים מלך, לא נתן מספק שואו

אני פעם ראשונה במצעד האהבה ולא תיארתי לעצמי שקיימת הפקה כזו.... יש לי הרבה ושבחים וחבר'ה לא לשכוח את הכח אבטחה ... הרגשתי בטוח ב100% . בקשר לבמות ניראה לי שיכלו להשקיע יותר ולחלק יותר דברים לקהל ומכירת שתייה בחסויות סה'כ זה פרסומת לחברות ולא ניראה לי שהיה בעיה לארגן חסויות מהם.... מרד בול לא ראינו שום דבר חוץ מהרכבים.... בקשר לעופר ניסים שהוא ללא ספק מלך הדיג'ייז של ישראל , היה צריך לתת הופעה יותר ארוכה מאשר להשמיע לנו את searching וזהו.... גם דיג'יי עידן גוטמן מ-99 ESC תותח על....מתגעגעים אליו בצפון!!!

sh53

New member
אני גם נהניתי מאוד מעופר ניסים ../images/Emo9.gif

באמת חבל שלא היה קצת יותר, כי מאוד נהניתי, אבל נראה לי שכמה שיתנו לי - לא יספיק לי

Axtrim

New member
רצף השידורים להיום בצ'אט TV תפוז.

היום יום שבת 23.10.04 ישודר כאן בצ'אט TV תפוז: בלעדי ! מצעד האהבה 2004 (ללא צנזורה) השידורים יתחילו היום, החל מהשעה 16:00. השידור הראשון---> בשעה: 16:00. השידור השני-----> בשעה 17:00. השידור השלישי---> בשעה 18:00. השידור הרביעי---> בשעה 20:00. והשידור החמישי והאחרון להיום-----> בשעה:22:00. המצעד ישודר היום בצ'אט TV בתפוז, בחדר: "Axtrim" *מועד השידורים יכול להשתנות תלוי במספר הצופים. אז תביאו מלא מלא צופים ורייטינג לשידורים ולאיכות השידור. צפייה נעימה, צוות השידור-אקסטרים הפקות.

למה אתם מזיינים ת'שכל?

הפעם האחרונה שהמצעד היה עד הלילה הייתה לפני 3 שנים.....וזה בגלל שהמצעד היה באמצע השבוע...בפעמיים האחרונות המצעד היה ביום שישי ונמשך עד כניסת השבת...בדיוק כמו היום

j i m m y

New member
אני ממש סבלתי ב'עופר ניסים'

אם שמעתם צעקות של "טראנס פסיכודלי!!!" בהפוגה כשעופר ניסים עלה, זה הייתי אני ואני בלבד

j i m m y

New member
במצעד האהבה לפני שנתיים

איפה.. בחיים לא הייתי בדבר כזה. גם אחרי שהמסיבה בגן צ'ארלס קלור הסתיימה המשיכו עוד מסיבות בחופים, היו מסכי וידאו שהציגו סרטים, הכל נמשך עד מאוחר בערב.. אבל היה לי נחמד מאוד היום

sh53

New member
השרשור מכיל תמונות ערום../images/Emo18.gif

ומי שלא שם לב לכותרת במיוחד - אכתוב שוב.
השרשור מכיל תמונות ערום

למעלה