התאונה בשומרון: "השלישייה שלא נפרדה"

התאונה בשומרון: "השלישייה שלא נפרדה"

לידיה חסון הייתה גולשת פה בבלוג טיוי אחת הותיקות הייתה עוד ילדה מלאת שימחת חיים אהבה לבלות להנות מכל רגע בלילה 1 נילקחה ביגלל טעות של נהיגה לא נכונה בת 21 רק היו לה כל כך הרבה שאיפות היו לי איתה ים שיחות התגייסה לצבא שמאוד פחדה מזה ועשתה זאת בגדול והנה היא כבר לא איתנו יש לי כל כך הרבה זיכרונות ממנה מיסתקלת בתמונות וקשה לי להאמין שזה אמיתי לידיה חסון ז"ל יהי זיכרך ברוך אהבתי ואוהב תמיד לא אשכח אותך לעולם היית בשבילי כמו בת... : ( http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3671648,00.html כנסו ובבקשה מיכםםםם שאתם שותים ונוהגים שימו לב לדרכים....

לזכר לידיה חסון ז"ל...

איך אפשר לכתוב עלייך בזמן עבר? איך אפשר לחשוב שאת כבר לא כאן? את היית בנאדם בדמות מלאך, עם חיוך שתמיד מרוח על הפנים שלך... עכשיו כולם נמצאים בהלוויה שלך הם מספידים אותך עכשיו את נטמנת באדמה, מתחת לערמת חול נוראה... לידיה ילדה יפה כל החיים שלך חייכת וצחקת, רק רצית לבלות בסופ"ש אבל ה' אותך לקח.. החיוך שלך לא יוצא לי מהראש הפנים המדהימות שלך לא מפסיקות לבוא בהבזקים... הצחוק המתוק שלך מהדהד ללא הפסק, את בסה"כ בת 20 ילדה קטנה עם אישיות גדולהאי אפשר לתאר במילים איזה ילדה היית ושוב קשה לכתוב עלייך בזמן עבר האצבעות על המקלדת רועדות לי רק מלחשוב שאת אינך עוד איתנו, את כבר לא בין החיים את שייכת כבר למתים הדמעות זולגות רק מלדעת שלא נשמע את הצחוק המתוק ולא נראה את הפנים המהממות... ילדה יפה שכמותך שום אדמה ושום חול לא ימחקו את החיוך מפנייך, גם שנטמנת שם בבית הקברות בקבר הקטן החיוך יהיה מרוח על הפנים ממש כמו מלאכית, ועכשיו בטוח שאת באמת מלאך קטן ומתוק ילדה בת 20 שנקטפה וחמקה לנו מבין הידיים... זה כל כך קשה ולא יאומן איך בשנייה אחת קטנה את כבר לא איתנו כאן.. אז נשמה טהורה תשמרי עלינו מלמעלה ותדעי שאנחנו כאן למטה אוהבים ותמיד נאהב אותך וזכרך לא ימוש מלבינו לעד... אוהבת יערית...

gilriv

New member
אזרחית משוקולד

ראיתי את המקרה עליה ..בחדשות ערוץ1 צר לי שהיא מתה באופן טראגי "בתאונה מחרידה עם החברים שלה ומלאה אלכוהול ?'
..>באמת זה אחד הדברים המזעזעים איך שנהגו יתר חברה ילדותה -גם איך זה הם ידעו מה הכביש שיש מסוכן והעדיפו לנסוע .? זה נסיבות חשודות ::אזרחית את ראית כתבה אליה -פשוט אני לא רוצה שתתעצבני איך שאני רואה את העניין לידיה ,נסעה עם חבריה והם האשמים כולם היו מלאי אלכוהול -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

לידיה...

איך הלכה לנו ככה ? :( איזה עולם איזה... לא אשכח אותך יהיי זכרך ברוך... שמרי על כולם ילדה מקסימה... ת.נ.צ.ב.ה

מישהו או מישהי

מוכן להגיד לי מה היה ניק שלה? והאם יש פה קישור לתמונות שלה נוספות מהמפגש ולא מה שYNET פרסמו

בוגי

הכינוי שלה היה פעם - חולה על עצמה1 וקישור יש לך בהודעה הראשונה של ההודעה הראשית...

חיפשתי חולה על עצמה1 ואין כלום

אולי מישהו מוכן כבר להביא לי קישור לניק שלה או לתמונה שלא מYNET הסיפור מתחיל להסריח.....

לידיה ...

יהי זכרך ברוך! פשוט מלאך לא מעכלים מוזר לחשוב עלייך בזמן עבר עדיין בשוק תשמרי עלינו מלמעלה אוהבים ולא שוכחים מלאך

יהיה זכרך ברוך לידיה

קשה הידיעה שהתבשרנו שנלקחת בטרם זמנך הזיכרונות ממך יהיו רק טובים אני רוצה להגיד לאלוהים תפסיק לקטוף אותם כאלה צעירים לא עשו רע לאף אחד בחיים רק תפילה לשאת לאלוהים שבשמיים תשמור עליה מלאכית מתוקה אוהב ומתגעגע:(

...

Damn... קראתי על המקרה רק ביום ראשון בערב, ואני פשוט לא מצליח לעכל את זה. איבדנו ילדה יפה, חייכנית, נחמדה ומקסימה, שפשוט אהבה את כולם. אני יושב כבר 40 דקות מול העמוד של התגובה הזאת ופשוט אין לי מילים לתאר איך אני מרגיש. חבר'ה, אני רוצה לארגן קבוצה שתיסע מחר לנחם את המשפחה של לידיה ז"ל, רק להראות לכמה אנשים היא תהיה חסרה. שחררו אותי במיוחד כי זה מאוד חשוב בעיני. אם אתם רוצים להשתתף פשוט תשלחו אליי מסר.

למעלה