התאמה זוגית

הילה200

New member
התאמה זוגית

לארינה שלום וברכה שמי בתיה הילה תאריך הלידה שלי הוא 11.9.63 שמו גבריאל (גבי) תאריך לידתו 16.10.50 אודה לך אם תאמרי אם יש בננו התאמה כי הקשר קצת בעייתי

ארינה

New member
בתיה היקרה

נכנסתי כעת הבייתה כי חזרתי מארוע ואני מאד עייפה תכתבי לי שוב מחר בבקשה ואני אבדוק לך בשמחה. מצטערת ארינה

ארינה

New member
היי בתיה

לגבי הקשר שלך עם גבי אני לא רואה עתיד. את עצמך די מחזיקה את הקשר הזה אבל גם זה לא ממש מצליח. הקשר הזה גורם לך להרבה כאב לב וחבל. אולי עם עזרה של יועץ או משהו כזה תצליחו להגיע לקשר יציב. בהצלחה ארינה

hila201

New member
לארינה היקרה

למה את מתכוונת כשאת אומרת שהקשר הזה גורם לי להרבה כאב לב. והאם תוכלי לומר לי בבקשה האם גבי 16.10.50 הוא בן אדם אמין ונאמן? האם הוא נאמן כלפי, האם הוא אוהב אותי על פי מה שאת רואה בפתיחה. מודה לך מקרב לך . בתיה

ארינה

New member
בתיה שלום

כשאני בודקת לכם כאן בפורום אני בודקת שאלות ספציפיות אני לא עושה פריסות מלאות כי אחרת אני לא אסיים עם זה לעולם. שאלתי את השאלה כפי שרצית אם ישנה ההתאמה וכתבתי לך את התשובה. אני לא יכולה לעשות פריסה מלאה כאן בשום פנים ואופן ולשאלות כאלה אני עושה פריסה כשהאדם נמצא מולי ולא מעבר לכך. ארינה

hila201

New member
בהמשך לתגובתך

ראשית אני מודה לך עוד שאלה לי אליך אני שוקלת לעזוב את מקום עבודתי האם זה הזמן המתאים?

ארינה

New member
תשובה

הקלפים הם בהחלט בדעה שזה זמן טוב לעזוב למרות שהמקום די חשוב לך כעת הדברים הם די באוויר כי את לא יודעת מה תעשי אך אם תעזבי תחכה לך כבר בפתח עבודה חדשה.

למעלה