התחלת טיפול תרופתי - שנה לפני שחרור

SweetyGirl18

New member
התחלת טיפול תרופתי - שנה לפני שחרור

שלום לכולכם כאן, אני דיי וותיק כאן בפורום אבל אני לא משתתף הרבה כי איכשהו אני מוצא את עצמי מאמץ טקסים חדשים ומחשבות חדשות, אז העדפתי להתעלם ולא לחפש מידע ולהפסיק להתעסק בOCD. לאחרונה החלטתי, לא בגלל איזה משהו שאי אפשר לחיות בגללו, כי עם הOCD שלי אני יכול לחיות עוד הרבה זמן בלי תרופות, אבל הבנתי , בעזרתו של הקב"ן כמובן, שהשאלה המרכזית היא אם ככה אני מוכן לחיות כל החיים, לחוץ, עצבני, חוסר שקט נפשי, שמשפיע כמובן על כל הסובבים אותי והיחס שלי אליהם. התשובה היא כמובן לא, נמאס מהטקסים המתחלפים, בין אם זה העובדה שאני חייב להסתפר כל שבוע בדיוק, אחרת הביטחון העצמי שלי יורד לחצי, בין אם זה החוסר גמישות בנושא שינוי לו"ז, הלחץ התמידי וכו'... הלכתי היום לפסיכיאטר שנתן לי מרשם לסרקוסט 20 מ"ג, לקחת כדור כל יום ובעוד 4 שבועות אני נפגש איתו שוב לביקורות, אך כשבאתי לקחת את התרופה הביאו לי פקסט (PAXXET) גם באותו מינון, בטענה שקודם כל מנסים את התרופה הזאת ואם היא לא עוזרת מקבלים את הסרוקסט כי צריך אישורים ובלה בלה בלה, לדעתי פשוט התרופה שהביאו לי יותר זולה, הוא טען שהסרוקסט יקר מאוד. בכל מקרה רציתי לדעת ממכם וממך אמא 11, איך התרופות הנ"ל, האם הם טובות והכי מומלצות לOCD, האם אין תופעות לוואי, והאם אני יכול לקחת אותם בראש שקט שזה הכי טוב שיש כרגע?

פקסט זה אותו דבר בדיוק כמו סרוקסט

פשוט חברה אחרת מייצרת כל אחד מהם. יש לצבא או קופ"ח הסכם כנראה עם החברה של הפקסט

אמא11

New member
היי סוויטי יקר ../images/Emo24.gif

סרוקסט היא תרופה מאד מקובלת ויש לה תוצאות מאד טובות מבחינת ההשפעה. בעקרון אין הבדל בין הסרוקסט לפאקסט. לגבי תופעות לוואי - זה שונה אצל כל אחד. יכול להיות שלא יהיו בכלל, סביר להניח שיהיו במשך שבועיים שלושה ויעברו כשהגוף יתרגל, ויכול להיות (זו רק אפשרות) שיהיו תופעות שיפריעו לך ואז צריך להתיעץ עם הרופא. גם אם אכתוב לך שמות של תרופות אחרות, זה לא אומר שהן יותר טובות או שתהינה פחות תופעות לוואי. זה מאד מאד אינדיבידואלי. על כל אחד התרופות משפיעות באופן שונה ולכן חשוב להיות במעקב אצל הפסיכיאטר, לפחות בתקופה הראשונה, עד ש"תתאזן". בכללי - אתה יכול לקחת את הפאקסט בלב שלם. בהצלחה ותרגיש טוב. תמי

למעלה