התייעצות בשינויים בבית

chulita

New member
התייעצות בשינויים בבית

שלום רב, אנחנו זוג עם ילד בן שנה וקצת שגרים בבית פרטי ישן... בתקופה האחרונה עשינו שיפוץ קטן בבית ועכשיו עלינו לשנות מיקום כל מיני רהיטים.. ורציתי להתייעץ קצת. 1. בכניסה לבית, שכמו שאמרתי הוא בית ישן, יש מעין הול כזה של 2*4. שכרגע יש בו כוננית ספרים ומעין קומודה כזו. אני רוצה להכניס את הקומודה לחדר שינה ולמקם אותה מול המיטה שלנו (אולי להשתמש בה גם כסטנד לפלזמה או משהו כזה). האם זה מתאים לחדר שינה ? 2. לבדוק מה עדיף- להכניס את ארונית הספרים לחדר השינה ולמקם אותה באחד הצדדים שלה המיטה (סביר להניח בצד שלי). הארונית תהייה ממוקמת מול דלת כניסה לחדר אחר של הילד שלנו. או שעדיף למקם אותה מול המיטה? או.. שבכלל עדיף לא להכניס אותה לחדר שינה ולהשאיר אותה בהול ??? ואם משאירים את הארונית בהול - האם ניתן למקם אותה כך שאיך שנכנסים היא נמצאת ממש מול הדלת וכל מי שנכנס רואה את הספרים עצמם ולא את הצד של הארונית (שזה המצב כיום) מקווה שהצלחתי להסיבר את עצמי..
בכל מקרה תודה ! תאריכי הלידה שלנו הם שלי 7.10.80 בעלי 19.11.74 הילד 21.7.08 שוב תודה

מיקומים וארוניות

מיקום ארונית ספרים פחות מתאימה לחדר השינה, ועדיף להעמיד בחלל הציבורי או בחדר עבודה/משחקים. לגבי יתר המיקומים - אם בהול או בחדר יש להכיר ולבדוק את החלל על מנת לתת תשובה מדויקת. בהצלחה, אושרה הד סיני

למעלה