התייעצות חשובה לגבי העבודה

malon557

New member
התייעצות חשובה לגבי העבודה

שלום, אני עובדת במרכז וגרה במרכז בחברה פרטית שאין לה הסכמים ויש לנו כמה סניפים בכמה מקומות בארץ. לפתע הודיעו לי היום שהם רוצים להעביר אותי לסניף בדרום, איני מעוניינת בכך, הבעתי את התנגדותי מכיון עלי לשמור על בני שחולה ואינו מרגיש טוב ודבר זה כרוך במעבר דירה והתרחקות מהמשפחה שלי . חוץ מזה חשוב לציין שגם מצבי הרפואי אינו מזהיר, אני חולת סכרת וחולת כליות. הבוסית שלי לא כ"כ אהבה את זה וביקשה שאחשוב על כך שוב ואחזיר לה תשובה, ובמידה ולא אסכים כנראה שיפטרו אותי. בנוסף, יש לציין שנותרו לי עוד כמה שנים עד להגעה לגיל הפנסיה ואני מבוטחת בביטוח מנהלים. 1.האם יש לי אפשרות להתנגד או שאני חייבת להשמע לבוסית ? 2.ברצוני לשאול אותכם למה אני זכאית ? 3.ואם יפטרו אותי האם יתנו לי פיצויים על השנים האלו עד להגעה לגיל הפנסיה? 4.האם דבר זה מהווה עילה לפיטורין שלי ? או הם רוצים לפטר אותי בגלל שאני קרובה לגיל הפנסיה - האם זה תקין ויכולים לעשות דבר כזה ? 5.האם לאור מצבי הרפואי אני זכאית לפיצויים מוגדלים ? 6.בנוסף לא קיבלתי העלאה במשכורת במשך הרבה שנים למרות שעניין זאת הובטח לי כשהתחלתי את עבודתי, האם אני יכולה לתבוע את הפרשי השכר שלא קיבלתי בגלל הבטחות השווא? אודה לך על התשובה בהקדם. תודה רבה!! לאה

sharpantie

New member
פני לפורום דיני עבודה

הכל תלוי בהסכם העבודה שלך עם המעביד. אם את עובדת קבועה כנראה שמגיעים לך פיצויי פיטורין או פנסיה שתקבלי רק בגיל הפרישה. פרטים יותר מדויקים תוכלי לקבל בפורום הנ''ל.

למעלה