התייעצות לפרחי באך

עינת 1976

New member
התייעצות לפרחי באך

ברוכים הנמצאים לכל דיירי הפורום. אני לא יודעת עםזה אפשרי להתייעץ אתכם לגבי איזו פורמולה עליי לקחת אבל ננסה... אני אמא ל2 ועוברת עכשיו פרידה.השותף שלי לעסק הוא הפרוד שלי, מה שמאוד מאתגר את מערכת העצבים שלי. אני הרבה יותר עצבנית וחסרת סבלנות וצריכה להחליט החלטות לגבי העסק ובכלל... הפרוד כל הזמן מעורר אצלי כעסים ואני לא מצליחה שלא להגיב אליו. אני צריכה דחוף פרחי באך להרגעה, (חראם על הילדים),ומשהו שיעזור לי לא להיות תלויה כל כך בתגובות של הפרוד כלפיי(אני מאוד מושפעת רגשית). אשמח מאוד לעזרה...תודה מראש, עינת

Balancedflow

New member
ברוכה הבאה עינת ../images/Emo140.gif

את מתארת סיטואציה לא פשוטה, שתמציות פרחי באך בהחלט יכולות להקל על ההתמודדות איתה. הייתי ממליצה לך להתחיל עם נטילת תמצית Walnut, שתתחיל להגן עליך ולשמור על האיזון הנפשי שלך באופן מיידי. תמצית זו מקלה על תקופות כמו שאת מתארת, של שינויים ופרידה, ע"י ניתוק מהעבר ומתן תחושה של "עטיפה" במעטפת הגנה שמאפשרת לך לבחון את המצב באופן יותר אובייקטיבי. עם זאת, לגבי שאר התמציות, הייתי ממליצה לך ללכת לפגישת יעוץ ואבחון, גם אם חד פעמית, על מנת שאפשר יהיה להתאים את התמציות המדוייקות הנכונות לך, ולא רק "לפי הספר", כיון שבשיחה אישית אפשר יהיה להבין ממך יותר איזה תהליך את רוצה לעבור ומה התוצאות הרצויות לך מעבר להרגעה המיידית, וכך הטיפול בתמציות יהיה יותר מקיף ואפקטיבי. אשמח להסביר עוד ולענות על שאלות נוספות אם תתעוררנה בהמשך, שיהיה בהצלחה, טל

למעלה