התייעצות/ לרופאה שלי אין תשובה...

פנינה21

New member
התייעצות/ לרופאה שלי אין תשובה...

הי,
מה שלומכם?

אני מחפשת פתרון לבעיה חדשה(כמה שבועות) שלא הצלחתי לפתור גם לא בבדיקות, תרופות רופאים וכל השאר...

יש לי בעיה עם הברך (בצד של הקרסול הבעייתי.) זה כואב אבל שונה לא משהו שהרגשתי קודם (אבל מגיב לאותם טריגרים :מזג אוויר, מאמץ וכו): זה מרגיש כאילו מישהו שפך דבק מגע בתוך הברך .. כאילו יש איזה מר-גמיש עקשן ודביק שהתיישב שם ומונע ממני את הטווח תנועה הרגיל של הברך.. כמובן שאורטופד מצליח ליישר או לכופף את כל הטווח(זה לא חוכמה לו זה לא כואב)...
אגב באופן מוזר מאוד אני מרגישה חולה כשהכאב הזה מופיע -חולה כמו שפעת ..היה לי מבחן היום בעבודה והיה פיקיס שלוש שעות בבית כבר ולא יכולה לזוז..

הכאב חזר הבוקר
הייתי אמורה לנסוע הערב (נוסעת בבוקר), וזה מדאיג אותי

Sigal H

New member
היי

לא מוכרת לי תופעה כזו, נשמע מעיק. תחושת החולי המופיעה עם הכאב חולפת כשהוא עובר או נשארת?
עברת בדיקות כמו צילום רנטגן, סי-טי ושות׳?
כשמדובר במפרק אני מניחה שאם האורטופד לא מוצא את הבעיה, השלב הבא הוא ראומטולוג.
&nbsp
שולחת לך חופן חיוכים וחיבוק

פנינה21

New member
זה הפך מתושבה לקיטור(סליחה)

אני בכללי מרגישה קצת חולה ...כשכואב זה עושה את זה יותר גרוע.. הצילום רנטגן היה תקין ... יש לי בעיה בגלל האבחנה שכבר יש הרופאים לא נוטים להשקיע יותר מדי זאת אותה רגל .. התחושה שאני מקבלת היא שהמבחנתם אין שום סיבה לבדוק כלום המחלה התקדמה זה הגיוני וזהו.. זה נורא מתסכל.... אני מבינה שאין להם מה להציע זה מה שקורה כבר חודשים לגבי מפרקי כף היד זה עבר בדיוק אותו מסלול הגעתי לראמוטולוג שכב שמבחנתו הוא לא מוצא כלום ושם הבירור נעצר .. עכשיו כשאני חושבת על זה לפני שנה וחצי ניסו לשכנע אותי שאותו כאב בטן שהוביל לחדר ניתוח בסוף- לא באמת כל כך כואב זה כואב ככה כי כואב לי בכל מקרה.. המזל הוא שההורים שלי התעקשו..

גם עכשיו הוא ישר חיפש סימנים של CRPS הבין שהם לא ממש קיימים בדק את הצילומיםוזהו נתן תחושה שאני מפריעה לו ..
אם הם חושבים שזאת החמרה שירשמו כדי שיעלו לי האחוזים ואני אקבל את הזכות לעבוד פחות קשה ..ואם זה לא החמרה אז מה קורה פה?!

אגב היום נייסתי בבוקר (הגעתי מהמדבר הערב) להצמיד את השקית חימום לברך זה דווקא עזר קצת(חסך לי את הכמה דקות הראשונות בבוקר שהתחושה היא שאני מזיזה גוש בטון ולא רגל) אבל לא יכולתי לעמוד בזה ליותר מכמה דקות ..

אני מתוסכלת ונוסעת ביום שישי לכמעט שבועיים והחלטתי לא לשאול ופשוט לארגן לי בית מרקחת בתיק וזהו אני אדאג לי כי נשבר לי מהרופאים האלה. מה אני רוהצ בסך הכל ?!

Sigal H

New member
אוי, כמה שהסיטואציה מוכרת...

לפעמים אפשר ממש לראות להם בעיניים: כבר יש לך כותרת, מה את באה שוב להפריע?
יותר מדי פעמים אנשים (רופאים, אחיות, וגם סתם אזרחים מן השורה) מבלבלים בין ״בדיקה תקינה״ לבין ״הכל בסדר, את בריאה״. מתנהגים כאילו ישנו איזה חוזה שלכל אדם מותר שתהיה רק מחלה אחת ויותר מזה זה כבר סתם בלגן, או כאילו יש רק סוג אחד של כאב, סוג אחד של הגבלת תנועה, סוג אחד של תחושת חולי - ושאם לך זה לא מרגיש אותו הדבר תודי לדמיון היצירתי שלך...
(סליחה אם נסחפתי, נראה שגם לי יש קיטור לפרוק
)
&nbsp
יש מצב שתנסי חוות דעת שנייה ממישהו פחות מקובע?
&nbsp
מקווה שתראי את זה לפני שתסעי, כך תוכלי לקחת צידה לדרך חופן חיוכים וגבעול ירקרק.
שיהיה בהצלחה ובהנאה בנסיעה, מקווה שהגוף ישתף איתך פעולה והכאבים יפחתו

bimbo15

New member
אני מקווה שבנתיים הרופא שלך התעשת

ונזכר שהוא רופא ולא יושב שם לקישוט, או שלחילופין מצאת דעה שנייה.
אני מכירה היטב את הפרצוף הזה של "שוב את כאן? מה עכשיו?" הגעתי לכך שלא תמיד אני אומרת לו כל מה שמציק לי, ואני מעדיפה לבוא שוב ו"להמשיך" את הביקור הקודם.

ספרי לנו מה קורה. בינתיים המון

גם אני מתעצבנת יחד איתך

ולצערנו מה שסיגל כתבה זה נכון.
אחד ה"בונוסים" במחלה כרונית זה שישייכו כל דבר אליה.

סיוט. צריך להתעקש. וללמוד לבד, ולנסות דברים לבד (כמו הכריות חימום האלה). ועוד להתעקש. עד שמוצאים תשובות.

ומקווה שיהיו בשורות טובות בעניין הכאב החדש הזה בקרוב.

למעלה