התייעצות

טל לוין

New member
התייעצות

שלום לכולם, לתשומת ליבכם, מי שדפדף הבוקר בעמוד הבלוגיה ראה כי המילים הראשונות מכל רשומה נעדרות מן הקידום. זאת בגין תקלה זמנית שתתוקן בהקדם. יחד עם זאת, אני חייבת להודות שלאחר מבט מעמיק - אני דווקא נהנית יותר לראות את העמוד ככה. ולכן שאלתי היא כזו: *האם להשאיר את המצב כפי שהוא הרגע, ורק להגדיל את מס' התווים לכותרת? כך בעצם הקידום יהיה של הרשומה ושל שם המשתמש. *או האם להשיב למצב הקודם שבו 'נמשכו' לקידום כמה מילים ראשונות מכל רשומה? חשובה לי דעתכם...

wranger

New member
די דומה למצב הקודם-קודם -

אז העדכונים האחרונים היו בפורמט של כותרת הרשומה, שם הבלוג ושם המשתמש. וזהו, בלי בלוגו ובלי המילים הראשונות של הרשומה. באופן אישי, אני לא חושב שהמילים הראשונות של הרשומה יכולות להשפיע הרבה על ההחלטה שלי להיכנס לקרוא או לא להיכנס לקרוא, בטח לא אם הן "נמשכות" לקידום בלי יכולת לערוך אותן, כך שאני לא אתעצבן יותר מדי אם התקלה הספציפית הזאת תהפוך לקבועה.

orelie

New member
את דעתי

את כמובן יודעת אבל אוסיף שוב אני חושבת שהשורה שמופיע ליד פירדום הרשומה הוא פלטפורמה המאפשר לקורא להחליט אם הוא מעוניינן להיכנס לרשומה או לא לא רק על פי תמונה או שם הבלוגר זה כמו כשרוצים לראות סרט, אם הפרומו טוב, אז הולכים וזה גם כמו לקנות ספר, אם ההתחלה של הספר כתוב היטב אז ממשיכים אני אישית מאוד משתדלת להשתמש בשורה הראשונה של הפוסט בהתחלה מעניינת ומסקרנת , המעודדת הקורא לרצות לדעת עוד ובסופו של דבר להיכנס לרשומה הרי זו המטרה לגרום לכמה שיותר אנשים לרוצת לקראו יעל

wranger

New member
לו רק אפשר היה לערוך את הטקסט הזה

לא תמיד אפשר למצוא שורה טובה שגם תפתח את הפוסט וגם תשמש כטיזר מעניין מספיק כדי שיקליקו עליו. כשאני רוצה להמליץ על עצמי בשרשור פה בפורום, אני נוהג לבחור קטע מסוים ברשומה, לאו דווקא את ההתחלה, ולשנות ולתקן ולערוך פה ושם - ואז מפרסם את זה כאן, כטיזר לרשומה. זה צריך להיות קצר, זה צריך לגרום לקורא להקליק על הקישור. אני לא חושב שההתחלות של הרשומות שלי הן מי יודע מה מעניינות (אם כי האמצע והסוף שלהן? חבל לכם על הזמן. קישור בחתימה. רוצו לקרוא!). אם היה אפשר לעשות את זה גם בעמוד העדכונים החדשים, לערוך לעצמך טיזר, זה היה נחמד. אבל נראה לי מסובך מדי ולא ממש שימושי עבור רובנו (אני טועה? או שאתם כבר לא קוראים את הפסקה הזאת כי הקלקתם קודם על הקישור שבחתימה?
).

orelie

New member
ניסיון יפה

ואכן יש אמת בדיברך לא תמיד ההתחלה מלבלבת אבל זו האופציה שיש לי כרגע ואני משתדלת לנצל אותה

חדשוטק

New member
לפי דעתי

מהיום הראשון חשבתי שעדיף לבטל את ה"בלוגו" ולהאריך את כמות המילים בתקציר. ממילא הג'אווה-סקריפט שמייבא את כל הבלוגואים גורם לפיירפוקס להיתקע או לקרוס לעתים קרובות מדי (שלא נדבר על צריכת המעבד ההיסטרית שלו!!!).

hope2b

New member
קידום

בוקר טוב טל, במקרה נכנסתי לפורום כדי להתייעץ אם כדאי לצטט מתוך הרשומה או לכתוב כמה מילים שקשורות אליה כדי "למשוך" קוראים ועל הדרך ראיתי את בקשתך. הנה הפניה להנהלת הבלוגיה ששלחתי לפני מספר דקות....... ובלי קשר לרשומה שלי, יש רשומות שהכותרת שלהן מדברת ואין צורך להוסיף ויש רשומות נהדרות שהכותרת עושה להן עוול. לכן אני חושבת שאם החלטתם לקדם רשומה כלשהי, יש מצב לציטוט משפט נבחר מתוכה. בקטנה. שתהיה שבת טובה הופ "בוקר טוב, ראשית, תודה על העמוד הראשי. אבל...אם כבר קידמתם אותי לשער תפוז, הייתי מעדיפה שזה יהיה עם ציטוט מתוך הרשומה ולא ע"י הוספת מילים שבכוונה נזהרתי מלכתוב אותן ברשומה. (עשירים, חוסמים). הם לא חוסמים אלא רק מפריעים ואין לי דבר נגד עשירים. אלא רק נגד "פלצנים" . סופשבוע נעים"

לדעתי....

להשיב למצב הקודם כדי שכמה מילים , שורות יכוונו אותנו למה שמעניין אותנו לקרוא.

Purple Mushroom

New member
אני מזמן לא הייתי בעמוד הבלוגיה

זאת שאלה קצת קשה. מצד אחד, עדיף לשמור על יציבות, ובלי הרבה שינויים (למרות שהם כנראה הכרחיים משנה לשנה), לכן עדיף להשיב למצב קודם, של כמה מילים ראשונות מכל רשומה. מצד שני, אם הרבה אוהבים את המצב הקיים, אז אולי להשאיר (מבחינה אישית שלי, עדיף להגדיל את מס' התווים לכותרת).

למעלה