התיעצות נשית

• פותח הנושא ema67
  • פורסם בתאריך

ema67

New member
התיעצות נשית

בת 38 ללא תואר (שיקולים כספיים בעיקר ואני מבקשת לא להכנס לזה הסיבות היו מוצדקות..)מבריקה,נעימה,תקשורת בין אישית בלתי רגילה,יכולת עבודה הן בצוות והן לבד,ניסיון ניהולי בתחומי תיירות מלונאות..לפני כ5 שנים עשיתי שינוי חזרתי לחיפה כדי להתקרב למשפחה ולצאת ממעגל העבודה האין סופית במקצוע תובעני. אחרי מספר חושים אימי נפטרה במפתיע ,כאשר בעצם החזרה היתה רעיון שלה ולקח המון זמן עד שהשתכנעתי.. הרווחתי סגירת מעגל קטנה איתה שהיתה משמעותית אבל כה קצרה,קירבה מחודשת למשפחה ,אבל..מבחינת קרירה זה לא הולך.. או שאני מתקבלת לעבודות ובדרך זה פתאום נהיה פרויקט או שאני מפוטרת מה שמעולם לא קרה לפניוהסיבות נעות מהתיעלות,צמצומים ,את בחורה נהדרת אבל.. ואז אני מחפשת עבודה חודש ,חודשיים ,לא מוכנה להתפשר,נחנקת כלכלית,משמינה בטירוף ,ומוצאת רק עבודות בתל אביב בקרבת התחום שעבדתי בו ואז זה מתיש,מעייף ואני תמהה למה אני לא מצליחה לשנות משהו בקטע הזה למרות מאמצי העל שאני עושה.. אשמח לכול תובנה... והכאב הגדול הוא שכול מה שאני רוצה מזה שנים זה להתמקם במשרה קבועה ושפויה ולהכנס להריון לפני שמאוחר ומכיוון שאני לבד אין באפשרותי להרוויח שכר נמוך..וכול פעם שאני אומרת יופי אני 6 חודשים במקום עבודה זה הזמן ..אני מפוטרת.. ema67

מבינה לליבך

הייתי ממליצה לך לבדוק מה בך מזמין את הסיבוכים במציאת עבודה. חשבת אולי שיש איזשהו כוח המגן עלייך ומונע ממך לפנות לכיוונים שאינם מתאימים לך? כדאי ורצוי שתבחני היטב מהו ייעודך? מהו תפקידך בעולם הזה? מאיזו סיבה לדעתך התעקשה אימך שתחזרי לחיפה? אני מאמינה בגורל ובכך שדברים אינם קורים "סתם", בסופו של דבר- הכל לטובה. את יכולה להסתייע בעזרה מקצועית - מאמנת אישית שתכוון ותדריך אותך למצוא את התשובות לשאלות הללו ותתן לך כלים על מנת שתוכלי לפעול למען עתידך. בהצלחה!

ateretlif

New member
התיעצות

כותבת יקרה הייתי מציעה לך לעצור לרגע ולבדוק עם עצמך פנימה מה באמת היית רוצה לעשות, היכן היית רוצה לגור, ובמה היית רוצה לעסוק. נדמה כי עד עתה התנהלת מתוך בחירות שלא תמיד תאמו את צו מצפונך והחלטת החלטות שאולי נבעו מסיבות כלכליות, סיבות חברתיות, לחץ מההורים, אולי אפילו דעות קדומות ששמעת סביבך או חשש ממה יגידו אם... וכולי. נדמה כי שמעת לכל הקולות סביבך אך שכחת לרגע להקשיב לקול שלך. התשובות הכי עמוקות והכי אמיתיות עבורך נמצאות בתוכך את רק צריכה לאפשר להן לצאת החוצה מתוך הקשבה אמיתית, ואמונה בעצמך כי רק את יודעת באמת מה טוב עבורך. אם תלכי אחר צו מצפונך בכל נושא בחייך תוכלי לנתב את דרכייך לאן שתרצי מבחינה אישית ותעסוקתית. ההליכה אחר מאוויי נפשנו האמיתיים הם אלה המובילים אותנו להתקדם גם כשקשה, גם כשאף אחד אינו מאמין שזה אפשרי. עד היום ניכסת את הכוח להחליט בחייך בידי בוסים, הורים.. חוסר הבטחון שלך בעצמך הוביל אותך לתת בידם את הכוח להחליט, לשכנע, להגיד מה נכון עבורך... היום יהיה עלייך לעבור תהליך שבו תלמדי לנכס לעצמך את העוצמות והכוחות ליצור שינוי בחייך מתוך בחירה ואמונה בעצמך. מזמינה אותך לקרוא מאמר שכתבתי בנושא הנמצא באתר האישי שלי ושמו "הקול הפנימי" תחת מאמרים. כתובת האתר: www.metaplim.co.il/ateret מאחלת לך הצלחה בתהליך ומחזקת אותך כי יש בך את הכוח ליצור עבור עצמך את החייך שאת רוצה. הקשיבי פחות לאחרים ויותר לעצמך. בברכה עטרת דרכי נשים לדעת עטרת ליפשיץ מנחה ומקדמת נשים בתחומי העצמה וחשיבה חיובית.

theone6200

New member
הבה נעצור לרגע

שלום אישה חכמה. אני עוסק מזה שנים בסחר בינלאומי, ואני יכול לומר לך כי גם את וללא תארים אלא עם מסירות רצון טוב והקרבה את מסוגלת לעבוד במקצוע זה. בהצלחה.

למעלה