התיעצות

התיעצות

אחרי עשרות קורסים מוצלחים שהעברתי למבוגרים בתחום המודעות העצמית, החלטתי לפתוח קורס שכזה לילדים. מטרת הקורס היא שיפור המודעות העצמית ושיפור הביטחון והערך העצמי של הילד. כהורים לילדים הייתי שמחה לשמוע מכם האם הייתם רושמים את ילדכם לקורס שכזה? אם כן - אילו תכנים הייתם רוצים שיהיו בקורס? הערות / הארות והצעות ייתקבלו בברכה.

dafgol

New member
הי שני ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

בהחלט מעניין ומרתק התחום שלך, לפי מה שאת כותבת ולפי החתימה. לשאלתך.... תגדירי ילדים, מבחינת גילאים, מן הסתם משהו שמתאים לילד בן 6 לדוגמא , לא יהיה רלוונטי לילד בן 12. אני אמא לילד בן 5 ולילד בן שנתיים, על פניו כרגע... סביר להניח שלא הייתי שולחת לקורס כזה. בגילאים של הבנים שלי (ולדעתי בכלל בכל גיל ) ביטחון עצמי ומודעות עצמית של הילד נבנת ונתמכת בבית על ידינו (ההורים) , אני חושבת שהיה לי עצוב אם הבנים שלי היו צריכים "לקבל" את זה מבחוץ מבן אדם זר ( חלילה לא רוצה לפגוע כמובן, אבל כל מי שלא אמאבא במובן הזה הוא זר ) ולא לקבל את כל התמיכה הפירגון הביטחון וההערכה שלהם כילדים ובעתיד כבוגרים - מאיתנו בבית. אני באופן אישי כנראה לא הייתי שולחת את הבנים לקורס כזה, בדיוק כמו שלא אשלח אותם לקורס "מוכנות לכתה א'" מצד שני יכול להיות שיש מי שכן, מי שלא יכולים להעניק לילדיהם כמו שהיו רוצים או שלא יכולים מסיבותיהם הם לתת את הביטחון ההערכה וכו'...לילדים שלהם.. אולי קורס כזה יכול להתאים לפלח מסויים בחברה....לא יודעת....סתם מקלידה את מה שאני חושבת בקול רם
בכל מקרה המון
ואני מחכה לשמוע מה אחרות חושבות, אולי אני במיעוט בכלל... ברוכה הבאה

למעלה