התלבטות לגבי תואר שני ומבחן GMAT

t a l y 1

New member
התלבטות לגבי תואר שני ומבחן GMAT ../images/Emo63.gif../images/Emo53.gif

ערב טוב לכולם
השנה אני מסיימת בע"ה תואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת ציבורית. אני די מתלבטת בין שני תחומים המעניינים אותי ללימודי התואר השני, אותו אני מתכוונת לעשות בעוד שנה מהיום (לאחר שנת "חופש" לחיסכון
) ההתלבטות היא בין: 1. מנה"ע והתנהגות ארגונית (ייעוץ ארגוני) באונ' בן גוריון. 2. מנהל ומדיניות ציבורית גם, באונ' בן גוריון. היות ואני מעוניינת במסלול מחקרי עם תיזה הבנתי שמעבר לדרישות הממוצע מהתואר הראשון עליי לעמוד בציון מסוים במבחן ה - GMAT, ציפור קטנה
לחשה לי כי המבחן המדובר אינו פשוט בכלל ואפילו שמעתי כי יש המשווים אותו לפי 4 מהפסיכומטרי (?!). אשמח לשמוע פרטים לגבי המבחן ובמיוחד בעניין המגמות הללו. תודה רבה מראש ו
לכולנו במבחנים
טלי

hilahers

New member
מבחן Gmat

קודם כל בהצלחה! אתן לך כמה פרטים שאני יודעת על הבחינה. * הבחינה מחולקת לחלק כמותי,מילולי ושני חיבורים. *הבחינה ממוחשבת ועובדת עפ"י סקאלת קושי (כלומר אם ענית על תשובות קודמות נכונה רמת הקושי עולה) *נערכת בשפה האנגלית. *שלא כמו בפסיכומטרי לכל שאלה יש 5 תשובות (בפסיכו' יש רק 4 תשובות) *למרות זאת הציונים הם כמו במבחן פסיכו' נעים בן 200 ל-800. אם את רוצה עוד פרטים יש שלושה חברות שעושות היום הכנה למבחני Gmat ובאתרים שלהם בטוח ישנו עוד חומר בנושא - קידום,מיטב ו-Gmax. מקווה שעזרתי, הילה.

t a l y 1

New member
../images/Emo51.gifרבה לכל מי שהגיב ../images/Emo9.gif

אני אכנס עוד היום לאתר ואבדוק מה קורה שם
. כמו כן, כמו שכתבתי בהודעה הראשונה שלי, אשמח לשמוע מידע על המגמות ביניהן אני מתלבטת, אז אם מישהו כאן שקל ללמוד בהן ובירר או מישהו שלמד או לומד - תשמיע קול
. שוב תודה רבה

למעלה