התנהגגות ארגונית

rach5

New member
התנהגות ארגונית ../images/Emo5.gif

מישהו יודע איך הולך להיות המבחן

מבנה המבחן:

שאלה אחת גדולה 3 שאלות קטנות מתוך 5 מספר מושגים היא לא אמרה מה חלוקת הנקודות, ואם למישהו יש מושג לגבי סגנון השאלה הגדולה - אשמח לדוגמאות...

דתיה33

New member
הולך להיות קשה../images/Emo7.gif

כמו שללמוד זה סיוט אחד גדול!!!!! לא נראה לכם להתלונן על כמות החומר??????????? הגזימו קצת

נראה לי שכל שנה אותו דבר עם

אותה כמות חומר. הרי ניסו להתלונן בכיתה וסנונית נפנפה את המתלוננת. אז מה זה יעזור? מישהו יודע איך היו הציונים בשנים שעברו?

rach5

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

אז ככה, זה פווווווול חומר לשנן
הראש שלי מתפוצץ כבר..... בקשר להתלוננות על כמות החומר - לפי המבחנים שראיתי של שנים קודמות זה פחות או יותר אותה כמות של חומר, ואם אלה לא התלוננו (ואולי הם כן התלוננו, אני לא יודעת...) אין סיבה שאנחנו נתלונן....

kerenkk

New member
תשובות על כל השאלות

אני עשיתי את המבחן בשנה שעברה זה היה המבחן ההכי קשה שלי בחיים-ז"א הלמידה למבחן היא קשה-וזאת היה עד שעשיתי השנה מבחן בסוציולוגיה ואז הבנתי מהו קושי!! בכל אופן סנונית תמיד מורידה מאמרים,או יותר נכון עאלק מורידה,מתוך 100% ביבליוגרפיה היא נותנת 70% אבל זה עדיין הרבה ובאנגלית,אז למי מבינכם שהשיג את המיקצורים בעברית-זכה. כל השנים היה המבחן במתכונת של 4 שאלות,בשנה שעברה היא שינתה ל: שאלה אחת גדולה מתוך שתיים,5 מושגים (על גבי 5 שורות) מתוך 6. ועשרה שאלות אמריקאיות. זו אותה כמות חומר כל שנה בקשר לציונים-גרועים,היא בד"כ נותנת פקטור כל שנה. שיהיה בהצלחה לכולם ואל תדאגו,תמיד יש קורסים שמאזנים את הציון שבקורסים כגון זה.

קרן, תראי מה כתבתי,

זה לא מבנה המבחן השנה. (מה שכתבתי הוא המבנה אותו היא תיארה) את זוכרת מה היתה השאלה הגדולה שלכם?

doer

New member
התנהגגות ארגונית

דוגמאות למבחנים באתר פרופסור יש שם שני מבחנים. מתשס"א ותשס"ב בשניהם חוזרת שאלה על מאמרו של אמיתי עציוני. כמו כן יש שם שאלות מהו סטטוס. חגי

למעלה