התעניינות :)

התעניינות :)

נטוריזם ונודיזם זה בעצם ללכת בעירום -כל- הזמן? כאילו, ברחוב, בית ספר, מוסדות וכאלה, אתם בטח לא הולכים ערומים [אני מקווה :S] אז איפה כן? יש חופים מיוחדים לנודיסטים [חוץ מחוף הנודיסטים P:] ומפגשים שלכם, איפה נערכים? זו לא הרגשה קצת מוזרה ללכת בעירום כשננעצים בכם מבטים? ובחורף לא קר?! וגם, איך המשפחה והסביבה שלכם מקבלים אתזה? מה הייתה התגובה הראשונית? סליחה על השאלות P:

קוואנט

New member
תשובות למתעניינת ../images/Emo13.gif

נטוריזם ונודיזם הם כינויים לפעילות חברתית בעירום. אנחנו לא עירומים כל הזמן, אלא רק במקומות שבהם נערכים מפגשים נטוריסטיים. נטוריזם אינו אקסביציוניזם - אנחנו לא חושפים את עצמנו לפני אנשים במקומות "רגילים" כמו בתי ספר ומוסדות אחרים. מפגשים נערכים לרוב בחופי ים, במתחמים של מרכזי ספורט ובריכות, ולעיתים יש גם פעילות אחרות כמו מועדונים ומסיבות. אם כולם ערומים, אז אף אחד לא נועץ בך עיניים. זה קצת כמו פורים: אם אתה מתחפש במסיבה של תחפושות, לא ינעצו מבטים ולא יחשבו שאתה עושה משהו מוזר. לעומת זאת, אם מישהו יתחפש ביום חול ויהלך ברחוב מחופש (או עירום), זה ימשוך מבטים מהסובבים. בחורף בהחלט קר, ולכן מפגשי החורף נערכים במתחמים סוגרים - בריכות מקורות, מועדני ספורט סגורים וכו'. איך המשפחה והסביבה מקבלים? כל אחת ואחד בוחרים לשתף או לא לשתף את הסובבים. באופן אישי אני יכול להגיד שחלק ממכרי יודעים על התחביב העירום, וכולם מקבלים אותו. התגובה הראשונית היתה קצת מוזרה, אבל מהר מאוד התרגלו לרעיון, וחלקם אף שאלו אם אפשר להצטרף למפגשים
. אין מה להתנצל על השאלות
. ברוכה הבאה לפורום

תודה רבה על התשובות :)

זה נשמע באמת נחמד להיות חלק מזה, אולי פעם אני אבוא למפגש, מי יודע [: ותודה על הקבלת פנים.

40גבי

New member
למה בעצם אין מפגשים בבתים?

נניח 10 חברה נאטוריסטים שרוצים לבלות את ערב שישי ביחד בשיחה ואוכל ומוסיקה - בעירום. או שאולי יש..... ואני מניח שבחו"ל יש כן מקומות שמוגדרים כאתרי נופש בעירום ושם כן הולכים גם למסעדה ולריצת בוקר או רכיבה על אופניים עירומים , או לטיול עירומים . גבי

קוואנט

New member
מפגשים במקומות נוספים

מי אמר שאין מפגשים כאלו? העניין הוא שאלו התארגנויות פרטיות. כיוון שהקהילה הקיימת היא רחבה מדי להתכנסות בבית פרטי, המעוניינים להיפגש בבתיהם עושים זאת באופן פרטי. זה קצת בעיה לדחוס 50 עירומים (או לבושים) לבית יחיד... בחו"ל, ובעיקר באירופה, התרבות הנטוריסטית מפותחת במיוחד. חיפוש קצר בכל מנוע חיפוש יביא אותך היישר לאתרים המרכזים מקומת נטוריסטיים ברחבי המדינות השונות. בנוסף, בצרפת קיים רובע מיוחד בעיר Cap d'Agde, שם מתקיימת לה "עיר עירומה" כאתר נופש לנטוריסטים. בקרוב אצלנו
.

הכרתי מישהו שישב חצי ערום באונ'

היה לו חם, והוא "לא התבייש בגוף שלו" בהפסקה המרצה ביקש ממנו להתלבש, והוא עשה זאת, אחרי שניסה לטעון ש"איפה כתוב שצריך ללבוש חולצה בהרצאות?" ו"ככה אני רגיל"

קוואנט

New member
ברומא התנהג כרומאי

מה שהבחור הזה עשה הוא לכפות את העירום שלו על אחרים. זה ממש לא לעניין. יש הרבה דברים שאנחנו רגילים לעשות, אבל לא עושים בכל מקום... אם הוא רוצה לפשוט בגדים, יש את המפגשים שלנו
. חוץ מזה, ברוכה הבאה לפורום

נפגשים בחופים

וכשרואים את כולם ערומים אז כבר אין בושה. מתנהגים כמו כולם. ואין צורך בלבוש כשחם. נכנסים למים בעירום זה כייף לא רגיל.

Hannusha

New member
אלא אם כן יש מדוזות ושות'../images/Emo6.gif

אבל זה לא נעים גם עם בגד ים

למעלה