התעסקות בנושא

• פותח הנושא p019
  • פורסם בתאריך

p019

New member
התעסקות בנושא

מאז שהוקם הפורום, אפשר להגיד שהעובדה שאני אסקסואלית מעסיק אותי יותר. ברור, מעצם הקריאה והכתיבה על הנושא. אבל זה גם משפיע על ההתייחסויות שלי לעיניינים מיניים. עם לפני כן הייתי בעיקר מתעלמת מהתייחסויות מיניות סביבי - בעיקר בטלוויזיה- בפרסומות תוכניות ותוכניות אקטואליה. עכשיו זה יותר מרגיז אותי. כל ההתעסקות של רוב האנושות במין נראת לי טיפשית ורדודה. אין לאנשים דברים יותר מעניינים להתעסק איתם?

Limbonic Art

New member
בדומה אלייך

לפני הפורום לא התעסקתי בכלל בעובדה שאני אסקסואלית, אלא סתם מצאתי את עצמי שונה מהסביבה אמנם, עד היום אני מתעלמת מהתייחסות מינית סביבי מחוסר עיניין בנושא. אני מבינה שאת מתרגזת, לי זה קורה בעיקר רק שמדברים לידי על זה. מצד שני תוכניות טלויזיה את יכולה לבחור לא לצפות בהם, אל תשכחי שרוב האוכלוסיה הם אנשים מיניים וחשוב להם לדבר ולדעת כמה שיותר על זה, מה שכן ההתעסקות בנושא מוגזם,לעיתים אף סוטה ובאמת נראה שלאנשים אין הרבה נושאים אחרים להתעסק בהם מלבד זה- האמת מסכנים... לפעמים, נדמה לי שכל עיניין הטלויזיה היא פשוט למשוך תשומת לב, לעורר עיניין ולשבור גבולות- הבעיה שההשלכות של זה- הם לא פעם יוצאות מכלל שליטה מציד הצופה- ובאמת גורמת לו להתעסק בזה יותר מידי חבל
אבל- לא אני ולא את נשנה את העולם שהם יחיו את חייהם ואנחנו את שלנו ושיעשו טובה בלי כפייה

כולי אמונה ש

זה שום דבר שעוגיה משובחת לא יכולה לפתור. לא כולם מתעסקים כ"כ הרבה במין. חוץ מזה, אז מה אם זה טיפשי ורדוד, יש הרבה דברים שלא מוצאים חן בעיניי בחברה האנושית, שמאוד מרגיזים אותי. אני פשוט מקבלת את זה בתור עובדה קיימת ועוזבת את העניין. לשנות אנשים אני כבר לא אצליח, אבל אם אני יכולה לעשות את החיים שלי קצת פחות מרוגזים, למה לא?

p019

New member
צודקת, ובכל זאת

מה זאת אומרת "לשנות אנשים אני כבר לא אצליח.." אולי לא תצליחי לשנות את האנושות כולה, אבל אנשים בבודדים, במיוחד חברים שלך אפשר לשנות. האמת את משנה את האנשים סביבך והם משנים אותך כל הזמן (לא תמיד בכיוון הרצוי
) לפעמים אני חושבת על משהו מרגיז בחברה האנושית שאני רואה שניתן לבצע יותר טוב - ואני לא מסוגלת להפסיק לחשוב על זה - אפילו, שכמו שאמרת, אני כנראה לא יצליח לשנות את האנשות.

קשה לשנות אנשים

גם אם זה אנשים בודדים, אלא אם כן הם עצמם פתוחים לשינויים. אנשים שפתוחים לשינויים הם לא אנשים שיש איתם יותר מדי בעיה, ואני לא חושבת שאנחנו צריכים להעסיק את עצמנו באנשים עקשנים. זה נכון שיש איזשהו דיאלוג בינינו לבין הסביבה, אבל עדיין זה הכל בחירות שאנחנו עושים (במודע או לא) ואפשר לבחור להירגע ולתת לדברים לחלוף על פנינו. זה נחמד, כשלא מרגישים שצריכים להתעסק (באופן מחשבתי) ביותר מדי דברים לא-טובים.

wingate

New member
באחת משתי דרכים

א. לאכול אותן ב. לדחוף אותן במורד גרונו של מישהו *הכותבת אינה מומחית באומנויות לחימה; יש להתייעץ עם מומחה לפני נקיטת צעדים בעלי תוצאות משפטיות

יש יותר מזה

למשל, כאשר אדם נמצא במצוקה נפשית קשה, מה יעודד את לבבו וייתן לו את התחושה שהכל יהיה בסדר, יותר מאשר עוגייה מחייכת? מה עושה תלמיד תיכון הלומד למקצועות מאוסים ללא עזרתה של העוגיה? מה עושה בנאדם שרעב אבל יודע שהוא לא יכול למלא את הבטן שלו כי מחכה לו ארוחה בבית? ההשראה שלי קצת מקרטעת כרגע.

dnielc

New member
מסכים עם התאוריה

בייחוד כשמדובר על עוגיות עם בוף חשיש עסיסי.

למעלה