התפטרות עקב מחלה - חרטה

מצב
הנושא נעול.
התפטרות עקב מחלה - חרטה

התפטרות עקב מחלה - חרטה
התפטרתי מעבודתי לאחר כ- 7 שנים, בעקבות מחלה המונעת ממני את יכולת הריכוז. למרות שעברו כבר מעל 45 יום מאז הודעתי על כך למעסיקי, טרם קיבלתי את הפיצויים המגיעים לי. בשיחה אקראית שנהלתי עם סוכן ביטוח הוא אמר לי שההתפטרות שלי איננה חוקית, מאחר ולא ניצלתי את 90 ימי המחלה העומדים לרשותי. ברצוני לדעת האם זה נכון ? האם אני יכולה לחזור בי מהתפטרותי (למרות שאני בטוחה שמעסיקי לשעבר לא יסכים לקבל אותי חזרה) ? תודה אורנה

שיר ורד

New member
ההתפטרות היא חוקית

התפטרות עקב מחלה - חרטה
התפטרתי מעבודתי לאחר כ- 7 שנים, בעקבות מחלה המונעת ממני את יכולת הריכוז. למרות שעברו כבר מעל 45 יום מאז הודעתי על כך למעסיקי, טרם קיבלתי את הפיצויים המגיעים לי. בשיחה אקראית שנהלתי עם סוכן ביטוח הוא אמר לי שההתפטרות שלי איננה חוקית, מאחר ולא ניצלתי את 90 ימי המחלה העומדים לרשותי. ברצוני לדעת האם זה נכון ? האם אני יכולה לחזור בי מהתפטרותי (למרות שאני בטוחה שמעסיקי לשעבר לא יסכים לקבל אותי חזרה) ? תודה אורנה
ההתפטרות היא חוקית
כי היא איננה תלויה בניצול או אי ניצול של זכויות אלא בהגשת מכתב התפטרות. אני משוכנע כי מעבידך לא יסכים לביטול ההתפטרות, אלא אם כן , הוא מפקיד כספים לקרן לדמי מחלה, אשר אמורה לשלם לך את ימי המחלה, אחרת הוא יצטרך לשלם לך מכיסו בעד תקופה שלא תעבוד בה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה