התפטרתי מעבודתי

מצב
הנושא נעול.

mandana1

New member
התפטרתי מעבודתי

התפטרתי מעבודתי
שלום רב, התפטרתי מעבודתי חלק מהסיבה שהתפטרתי הייתה כי כמות העבודה גדלה בצורה משמעותית (מעל 100% גידול במכירות מהתקופה שהתחלתי בעבודה) ללא גידול מתאים בכוח האדם, כלומר כח האדם נותר כשהיה. האם אני יכולה לקבל דמי אבטלה במיידי. ברצוני לציין כי בעקבות התפטרותי קיבלנו אישור לכח אדם נוסף. כמו כן מה מגיע לי מבחינת זכויות, יש לי חוזה מאד סטנדרטי ולא מצוין שם כלום במקרה של התפטרות. תודה מראש

על מנת להיות זכאים לדמי אבטלה

התפטרתי מעבודתי
שלום רב, התפטרתי מעבודתי חלק מהסיבה שהתפטרתי הייתה כי כמות העבודה גדלה בצורה משמעותית (מעל 100% גידול במכירות מהתקופה שהתחלתי בעבודה) ללא גידול מתאים בכוח האדם, כלומר כח האדם נותר כשהיה. האם אני יכולה לקבל דמי אבטלה במיידי. ברצוני לציין כי בעקבות התפטרותי קיבלנו אישור לכח אדם נוסף. כמו כן מה מגיע לי מבחינת זכויות, יש לי חוזה מאד סטנדרטי ולא מצוין שם כלום במקרה של התפטרות. תודה מראש
על מנת להיות זכאים לדמי אבטלה
צריכים להתקיים מספר תנאים: צבירת 360 ימי עבודה מלאים(לבדוק בתלוש השכר את ימי העבודה), במהלך 540 ימים אחרונים לפני הפיטורין/התפטרות. עובד שמתפטר,ניגש במיידי להרשמה בשירות התעסוקה, על מנת לשמור על הרצף כנ"ל, אולם,יהיה זכאי לדמי אבטלה רק כעבור 90 יום. ראה אתר ביטוח לאומי הדן באבטלהhttp://www.btl.gov.il/NR/exeres/4E51199B-288E-412D-BAD6-021029296889.htm

מצב
הנושא נעול.
למעלה