התפקדות דצמבר- בסימן הפורום

ramoni

New member
התפקדות דצמבר- בסימן הפורום

שם: גיל: מצב צבירה: מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם? אני מבקר בפורום:לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\באופן מתמיד האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? אני אוהב את מיוז כי: האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז? אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? קטע "youtube" מועדף של מיוז"

some התפקדות..

שם: נלי גיל: 18.5 מצב צבירה: די מדוכא כי נכשלתי בטסט, אבל בקרוב ישתפר כי אני טסה לפריז ביום רביעי. מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם?
לא זוכרת. אני מבקר בפורום: לעיתים קרובות האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? לא כל כך, כי אני עוד שנייה מתחילה קד"צ. אני אוהב את מיוז כי: הם נותנים בראש, והמוזיקה שלהם מעניקה תחושות שלהקות אחרות לא מעניקות. מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם, ואף יבואו לבקר בפורום? זה אינבידואלי- יש אנשים שמתחברים אליהם, ויש שלא. אי אפשר להכריח. קטע "youtube" מועדף של מיוז: אממ..off the top of my head.. הקטע שהם לובשים מסיכות ומקללים המון, אני לא זוכרת מה זה היה.

Musedol

New member
טסט ראשון?

אני נכשלתי ראשון לפני 3 שבועות ושבוע הבא יש לי שני.. ואויויויוהוהו

../images/Emo13.gif

שם: רותם גיל: 18 וחצי מצב צבירה: לחץץץץץץץ מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם? לא יודעת אם זה קרה אי פעם אני מבקר בפורום: באופן מתמיד (נראה לי) האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? יאפ אני אוהב את מיוז כי: התחלתי לשמוע אותם בגלל איך שהקול של מאט משתלב עם המוזיקה, כמובן שנוספו עוד מיליון סיבות אבל אין לי כוח להרחיב האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז? לא הרבה אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? בדיוק מה שעשיתי כשהתחלנו עצומה ואז חסמו אותי מתפוז מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? קטע "youtube" מועדף של מיוז" יש מלא אבל אני אוהבת את פיליפ בביזאר פסטיבל

ramoni

New member
../images/Emo45.gifלדעתי הגרסה מהופעה ביפן

בZepp Tokyo היתה הכי טובה של השיר, במיוחד הקטע המקשר. אבשר להרגיש בקול ה"צלול"(תרתי משמע) שמאתיו מרכיב למילים, ממש אחד הדברים היותר מגניבים שהלהקה עשתה. והגיטרה שדי מזכירה את הריף של screenager ממש דואבת, כאילו היא גם רוצה לשיר את המילים הקשות. http://www.youtube.com/watch?v=068yhee8RvY

ramoni

New member
my answers

שם: רם גיל: 22 מצב צבירה:אטמוספירי מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם? ובכן, נולדתי בלילה, כך שפעם הקודמת זה קרה בגיל 9 כאשר תאריך העברי(כ"ג בבאייר)התנגש בלילה של 30 ביוני, הפעם הבאה שזה יקרה זה יהיה בגיל 41. כך שלפי התאוריה שגורסת שכל 19 שנים ישנה הצטלבות, נראה לי שim bustted it's. אני מבקר בפורום:לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\באופן מתמיד:עלי לפחות להיות פעם אחת ביום, אם לו"ז קצת מטורף אפשר להיות3 פעמים בשבוע, ועדין לשמור שהפורום כמו זה יהיה פעיל ומסודר. כרגע, לפחות לחודש הקרוב אוכל התפנות לפורום על חשבון דברים אחרים שאני עושה במחשב, השיקול של כל אחד בנפרד בהתאם לצרכיו ולהעתפותי, איני רואה כורך בלפרסם את הפורום לשם תגובות, מספיק תגובה אחת ביום כדי ליצור קטע עינייני כל שהוא שיתפתח לדו שיח של משתמשים אחרים או להיפך. האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? אני אוהב את מיוז כי:אין מה להסתיר, מיוז חיברו אותי למוזיקה, למדתי להבחין בין שיר מהלב ולשיר לשם עשיה, בכלל ופרט מיוז הם הראשונים שעינינו אותי מכל בחינות. , |דגש|האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז? כרגע אני מבקר בפורום האתר הרשמי בכדי לתרגם את השאלות המענינות ששלחו להם. פעם אפילו יצא לי לקרוא את ספר ששמו קצת ברח מזכרוני, אך נטען בעבר שמאט שאב ממנו את המוטיבים לאלבום OOS. אי אפשר לדעת מה המח של מאתייוהסניף משורותיו כדי לקבל את המוזה שלו, אבל מדובר בהרבה חומר אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה: אומרים אין טעם לכשיר קרקע חקלאית ללא תחזית משקעית, אלא עם כן לוקחים יוזמה לו, לדעתי היוזמה אפילו צריכה לבוא בטרם מיוז יבואו, וזה מתחיל בן לכתוב בפורום עד לעשיה פרקטית של יחצון הזמנות למופע. מיוז יגיעו הנה בבוא הזמן, אם להקות כמו simple plan באות להופעה זניחה זה רק מניח את הדעת מה צפוי להופעה גדולה יותר, אשר אמור להיות מופנה לקהל רחב ופחות נשתי. עברנו את הימים של אוריגין, ועכת הלהקה פופלרית מספיק כדי לחבר אותה לכל מאזין מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? מכיוון שהשאלה די פשטנית, בוא ניחס אותה לשלושת הצמתים: , הקהל הספונטני ששישמע אותה בטעות ברדיו או בMTV, ירצה לדעת על עוד שירים של הלהקה, אך מכאן יש צומת, חלק בא מהפולקלור של דרים דיטר(ובדרך כלל מעדיף חומרים נועזים יותר של אותה להקה) וחלק מהפולקלור של מיי כימיקל רומנס. לדעתי, לפחות לפי המלים האלה אפשר לנבא בפשטות שחובב פרוגרס יעדיף לדוגמא שירים מהאלבומים הישנים והרצועות הפחות פופולריות שהלהקה מנגנת, ומעריצי המיינסטרים יעדפו שירים קליטים שנתפסים מהשמיעה הראשונה. הצומת הבאה היא העדפה(טעם) אישי מכאן הדברים יבואו מעצמם, והמאזין עצמו יחליט מה טוב בשבילו, אבל תחושת הסקרנות או ההתענינות היא כבר לא עיניין של טעם, והיא מופיעה אצל כל אחד , בן אם הוא חובב את הז'אנר או לא. מאספרסיבה שלי: מי שמתחיל לשמוע מיוז, יאהב לפחות שיר אחש , ואין בעיה שתוך זמן מסוים הוא יתחבר לעוד שירים. זה כבר מספיק כדי לרשום כאן
קטע "youtube" מועדף של מיוז:ה"קליפ" של map of the problematique http://www.youtube.com/watch?v=N9kQ5yBYBWg

Ma†an

New member
בלע

שם: מתן, קשה לנחש גיל: 18 מצב צבירה: קפוא, בהתחשב במה שעבר עלי ביממה האחרונה. מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם? למה לא נראה לי שזה קרה? אני מבקר בפורום:לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\ -באופן מתמיד- האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? אני בעד, מכיוון שאני חסר מעש אני אוהב את מיוז כי: בעיקר בגלל הלחן, המלודיה, והיותם פרפורמרים יוצאי דופן... האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז? מה אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? אני מניח שלא חסרה להם חשיפה. מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? עוגיות? קטע "youtube" מועדף של מיוז" Matt New Born Solo Revolution, איך שזה לא נקרא

Ma†an

New member
ענבלללללללייייי! קניתי אייפוד טאצ' חדש ../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif

ramoni

New member
זה מזכיר לי

שבוע שעבר אבדתי ביום חמישי ברח' ברודסקי 15, בת,א את ה MP4Fujicon שלי, שהחליט לקפוץ לו מהרשת הזאת שבצד של התיק. שיבושם למוצא דחוף קללת אויר מסוימת כאן>

ramoni

New member
אתה לא אמור להתגיס רק במרץ?

נראה לי שכדי שתפחית את השימוש במילה "מנאיק" לטובתך

Musedol

New member
Jo

שם: דור המהממת גיל: קרוב מאוד ל18 מצב צבירה: גז מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם? אין לי שמץ של מושג אני מבקר בפורום:לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\באופן מתמיד באופן מתמיד, אבל לא תמיד יש לי מה להגיב האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? לא יודעת אני אוהב את מיוז כי: כיף לשמוע אותם האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז? לא, זה לא ממש מעניין אותי אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? אצרח כמו מטורפת שהם באים ומי בא איתי מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? אין לי מושג קטע "youtube" מועדף של מיוז" -

Lyla Bellamy

New member
../images/Emo28.gif

שם:שגית גיל:16 מצב צבירה: די לחוצה . מחר אני בת"א לבד ואני מפחדת ללכת לאיבוד
מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם?הממ לפני 16 שנה ?
אני מבקר בפורום:לעיתים קרובות האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות?אני מניחה שכן , אבל אני לא טובה בלחשוב על הרעיונות האלו אבל אם מישהו יציע רעיון , אני אעזור בכיף. אני אוהב את מיוז כי:המוזיקה שלהם מדהימה בכל המובנים ואני מתחברת אליה . האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז?לפעמים. אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? אחפור לאנשים בשכל ואפרסם אותם באתרים אקראיים . מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום?יותר השמעות ברדיו ושיס יחזירו את M2 !!! קטע "youtube" מועדף של מיוז": מאט והקורקינט , אין לי מושג איך קוראים לזה ..

dovky

New member
נהנה בננה

שם: דב גיל: כמעט כמעט 18 מצב צבירה: בעיקר מוצק מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם? ביום שנולדתי... פעם הבאה שנה הבאה אני מבקר בפורום:לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\באופן מתמיד לעיתים די קרובות האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? לא במיוחד אני אוהב את מיוז כי: הם באים לי בטוב האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז?לא ממש אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה?שאלה טובה מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? :/ קטע "youtube" מועדף של מיוז" אני לא כל כך צופה בסרטונים ביוטיוב

inbal145

New member
בלופ

שם: ענבל גיל: 18+ מצב צבירה: לא ברור, באמאשלי. מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת (עברי ולועזי) ביום הולדתכם? לא זוכרת, אבל זה באמת קרה פעם אני מבקר בפורום: לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\באופן מתמיד? לעיתים קרובות מאז היומיות... האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? לא ממש אני אוהב את מיוז כי: הם מוכשרים והם אחלה פרפורמרים. וגם בגלל הפסנתר :) האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאינטרנט שקשורים במיוז? לא אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שאעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? הם צריכים פה חשיפה? מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם, ואף יבואו לבקר בפורום? איש איש וטעמו, אני אומרת. קטע "youtube" מועדף של מיוז: אין לי שמץ של מושג כרגע

למעלה