התפקדות דצמבר- בסימן הפורום

פלופי

שם: נועה גיל: 14 ועשרה חודשים, וויהי מצב צבירה: נוזל מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם? כשנולדתי אני מבקר בפורום:לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\באופן מתמיד לעיתים קרובות, משתדלת. האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? לא יודעת, אולי. אני אוהב את מיוז כי: אפשר בכלל לתאר את זה? האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז? לא ממש. למרות שאני שומעת אותם ברדיו לא מעט (ותודה לאמא ששומעת גלגל"צ 24/7) ומוצאת אזכורים שלהם לפעמים בעיתון... לפעמים. אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? אפתח 500 קבוצות בפייסבוק?
סתם, נו, אתלה שלטים בכל מקום. LOL מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? לאיים עליהם שנרביץ להם אם לא? קטע "youtube" מועדף של מיוז" אין מסויים, בעיקר הופעות.

Casper182

New member
../images/Emo102.gif

שם: אוריין גיל: 19 וחצי מצב צבירה: נוזלי מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם?: השנה!@ אני מבקר בפורום: לעיתים קרובות האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות?: שאלה טובה... אני אוהב את מיוז כי: בעיקר כי הם גדולים[כל מי שהיה בוומבלי שהם הופיעו הוא בנאדם בר מזל], ובגלל הגיטרות המגניבות של מאט האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאינטרנט שקשורים במיוז? כן אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה?: אני אעשה באנג'י מעזריאלי עם שלט "בואו להופעה של מיוז", אבל כדי שזה ימשוך אנשים אני אקפוץ בלי החבל, ואז... אני אתעורר מהחלום? תכלס, אם הם יבואו אני פשוט אקפוץ משמחה והדרך היחידה להפסיק אותי זה אם אנשים יבואו[בלי קשר שחצי מהאנשים שאני מכירה יבואו] מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום?: אם רק הייתי יודעת... קטע "youtube" מועדף של מיוז": אחד מהם זה בהחלט זה: http://www.youtube.com/watch?v=Dpzgr1FLyDw

Astro Sock

New member
מיאו ../images/Emo108.gif

שם: גלית גיל: 15 מצב צבירה: אינסומני
מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם? גוגל אומר 2004 אני מבקר בפורום:לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\באופן מתמיד: באופן מתמיד האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? אם יהיה צורך, אני יכולה לנסות אני אוהב את מיוז כי: הם מיוז. enough said
האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז? לפעמים אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? אני חושבת שהם יקבלו מספיק חשיפה, אבל אפשר לפרסם בכלמיני אתרים וגם בעיתון ורדיו ודברים כאלה מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? אממ...אם הם יבואו לארץ, אני מניחה שזה יגרום ליותר אנשים לנסות אותם ואז גם להגיע לפה קטע "youtube" מועדף של מיוז": כל הfunny muse moments למיניהם.

CitizenErased

New member
הנני כאן

שם: לירון גיל: 22.. מזקני השבט מצב צבירה: כמו בלון מתנפח... מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם? פחח אני מבקר בפורום:לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\באופן מתמיד פעם בכמה ימים האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? כן, כשמיוז יחזרו להופיע אני אוהב את מיוז כי: וואלה אין לי מושג האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז? כבר לא אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? אדבר עם עיתונאים מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? אני דיי בלחץ שהסופרת של טווילייט עושה את העבודה הזאת קטע "youtube" מועדף של מיוז מאז ומתמיד.. sit the fuck down.. גאוני פשוט

Supermassive777

New member
שלום לכם

שם: ברק גיל: 15 מצב צבירה: נוזל מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם? I dont know and I dont care אני מבקר בפורום:לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\באופן מתמיד: באופן תמידי, מספר פעמים ביום האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? כן, די הרבה. אני אוהב את מיוז כי: מאט סקסי האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז? פעיל מאוד במיוז לייב אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? ארצח מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? שיקבלו קצת שכל קטע "youtube" מועדף של מיוז" הרבה מאוד, הייתי בוחר בTSP מארלס קורט.

new born1

New member
כיף לחזור D: מתפקד

שם: תומר גיל: 15 מצב צבירה: בזמן האחרון אני עיייף יותר ממה שאני אמור להיות.. אני יושן צהריים,מתקלח ב23:00,שותה איזה ארבע כוסות נס קפה ויושן כמו תינוק בלילה. מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת (עברי ולועזי) ביום הולדתכם: איבדתי את זה D:. לא זוכר אני מבקר בפורום : אממ ביקרתי פה תמיד עד שהוא נסגר ואיחרתי את הפתיחה שלו חח. אז כיף לחזור . ועכשיו אפשר לומר שאני יבקר באופן מתמיד האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות: אממ לא יודע אני חושב שכן אני אוהב את מיוז כי: המילים לשירים שלהם ממש אמיתיים, והם גאונים. ללא ספק. פשוט גאונים, והקול של מתיו אלוהי. אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ,מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה: יתלה פוסטר שהם בארץ על איילון XDDDD. סתם. אבל אני יעשה הכל :] אני מתפלל שהם יבואו. מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום: ממ מבחינת הלחן הממכר והמילים. זה מה שמושך בד"כ. קטע youtubr מועדף של מיוז: אממ sit the fuck down. אני פשוט בוכה מהוידיאו הזה כל פעם. הצחוק של מתיו. XD

New Moon

New member
../images/Emo220.gifלהלהלהל../images/Emo220.gif

הא אני חדשה פה בערךP: שם: שני גיל: 15 מצב צבירה: לא משהו האמת מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם?אין לי מושג אני מבקרת בפורום: מתי שיש זמן האם אני מרגישה שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? הממ כן אין לי בעיה לפתוח פינות או משהו כזה אני אוהב את מיוז כי: כי הם גאונים והם פשוט יודעים לעשות מוזיקה טובה חהח האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז? כן אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שאעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? טקס לכבודם XD מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? אנשים פשוט צריכים להפסיק לשמוע מזרחית:\ קטע "youtube" מועדף של מיוז" שיר הבירה ואת זה

שיץץ

New member
התפקדותת :) romoni כל הכבוד על היוזמה ! ../images/Emo8.gif )

שם
: ניצן (:) גיל
:17.5 מצב צבירה: לחץץץ.. מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם?
לאא שזכור לי חח אני מבקר בפורום:לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\באופן מתמיד
: באופן מתמיד משתדלת.. אני אוהב את מיוז כי:
הם הלהקה הכי מיוחדת שאני מכירה ומאמינה שאכיר.. יש להם סגנון מיוחד .. והמוזיקה שלהם ובמיוחד הקול של מתיו עושים לי משהו מעבר לרק שירים וקול יפה.. אי אפשר להסביר את זה אפילו..
האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז?
בטחח האתר שלהם והפורום הרשמי.. אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? ואוו אם הם יבואו.. אממ. יפרסם את זה בכל חור אפשריי .. אבל שיבואווו כברררר מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? אני לא יודעת כי זה אינדיבידואלי מי שאוהב אותם יגיע לפורום הזה בטוח.. ומי שלא אוהב אותם.. מה הוא שווה?!
קטע "youtube" מועדף של מיוז": http://www.youtube.com/watch?v=2iSXSi6x1fI (הקטע עם השלום הורגג אותי חחח )

L A D Y B U G 2

New member
שלום ../images/Emo13.gif

שם: אורטל/ אורטו. גיל: 21... גם מזקני השבט. מצב צבירה: נוזלי נראה לי... לא ברור, אני די דג בזמן האחרון. מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם? מה לע#$%ל? אני מבקר בפורום:לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\באופן מתמיד: פעם זה היה המווווון... בזמן הרחרון זה לעיתים רחוקות. האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? למה לא. אני אוהב את מיוז כי: למה לא? האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז? דה. אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? מה שעשינו לפני ואפילו יותר. קטע "youtube" מועדף של מיוז" סורי אין לי זמן לבדוק ואני לא זוכרת ממש... נ.ב: אני ממש שמחה שפתחו את הפורום מחדש ומזל טוב רם
.

3, 2, 1..

שם: מייט
מצב צבירה: עייפה.
מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם? לא עוקבת אחרי העברי, אני רק יודעת שהוא בתמוז..
אני מבקר בפורום:לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\באופן מתמיד באופן מתמיד, גם אם לא תמיד מראה את זה.
האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? לא
אני אוהב את מיוז כי: הם עושים מוזיקה גאונית
האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז? לא
אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? הרבה.
מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? לא יודעת
קטע "youtube" מועדף של מיוז: אין אחד ספציפי

Sweet berries

New member
Guess I will.

שם: בר גיל: 14 מצב צבירה: לא ברור מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם? לא ממש עוקבת אחרי תאריכים עבריים. אני מבקר בפורום:לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\באופן מתמיד: אני חדשה יחסית ורגילה רק לקרוא, אשתדל להתמיד בזמני הפנוי. האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? בעיקרון גילי מגביל אותי, אני מניחה. אך אשמח. אני אוהב את מיוז כי: זו קליעה די מגניבה וקבועה לטעם שלי. האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז? לא ממש יצא לי מחוץ לאינטרנט, אבל אשמח לשמוע על דרכים. אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שתעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? אני לא יודעת עד כמה אפעל, מה שבטוח זה שאבוא להופעה ואשתדל לדבר איתם אחר כך. מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? אני לא חושבת שיש משהו לעשות מעבר ללהשמיע להם שירים של מיוז. אם הם יאהבו אז נזמין אותם לפורום ואם לא, אז לא בכוח. קטע "youtube" מועדף של מיוז": חח.

Djerry

New member
../images/Emo113.gif

שם: דגנית
מצב צבירה: לחוץ במיוחד
מתי בפעם האחרונה התנגשו אצלכם שני תאריכי היומולדת(עברי ולועזי) ביום הולדתכם? השנה! =]
אני מבקר בפורום:לעיתים רחוקות\לעיתים קרובות\באופן מתמיד: לצערי כרגע לעיתים רחוקות, אבל בקרוב זה ישתנה
האם אני מרגיש שאני יכול לתרום לפורום פרט לכתיבת הודעות? לא כרגע
אני אוהב את מיוז כי: להקה טובה
האם יוצא לי להיות באתרים שקשורים למיוז, או שמע חומר אינפורמטיבי מחוץ לאנטרנט שקשורים במיוז? הפורום הרשמי
אם מיוז יגיעו יום אחד להופעה אחת בארץ, מה הדבר שהעשה על מנת שהם יקבלו את החשיפה? האמת שאין לי מושג
מה יעניין יותר ויותר אנשים לשמוע אותם,ואף יבואו לבקר בפורום? חשיפה גדולה יותר ברדיו. אולי זה יסקרן אנשים לדעת עליהם יותר
קטע "youtube" מועדף של מיוז": את הקטע שרותם שמה

למעלה