התפקדות דצמבר!

התפקדות דצמבר!

שם: שיר החודש: שיר החודש של קין: ספר/תכנית/הצגה/סרט/קליפ החודש: דבר רע שקרה בחודש שחלף? דבר טוב שקרה בחודש שחלף? איך אתם מסכמים החודש: ציפיות/תוכניות לחודש דצמבר: מסר לאומה: שאלת בונוס: דצמבר אין גשם?? יותר גרוע, נראה לכם הגיוני שעכשיו חנוכה וחם בחוץ? חג שמח אנשושים!

אוי אוי אוי

שם: קארינקה שיר החודש: בית הבובות- עד שבאת שיר החודש של קין: נראה לי שאני צריכה להוריד את השאלה הזאת
ספר/תכנית/הצגה/סרט/קליפ החודש: אתם מאמינים שאני עדיין עם הספר של חודש שעבר? וסרט- הארי פוטר!!!! אחחח איזה סרט מעולה!
דבר רע שקרה בחודש שחלף? הצבא.. אתם יודעים כמה פעמים נאנחתי היום? אין לי כוח יותר. הכל חייב להיות קשה. טוחנים אותי בלי הערכה.. אתם יודעים איך זה הרגיש לא למצות את עצמך? מה כבר רציתי, קצונה?? יש חייל בגף שלי שנלחם לצאת לטייס, אז קצונה! מערכת מתסכלת. דבר טוב שקרה בחודש שחלף? השמירות!! באמת שנהניתי שבוע שלם
וחח ביום שלישי עשיתי משהו שבחיים לא חשבתי שאעשה- הלכתי לפאב על מדים
איך אתם מסכמים החודש: בסופו של דבר- היה יותר טוב מאשר גרוע. ציפיות/תוכניות לחודש דצמבר: להנות קצת? וכמובן לסגור שבתות
מסר לאומה: סקפף!!!
הא - ויש דבר כזה קארמה! אוי , כמה שזה כייף
שאלת בונוס: דצמבר אין גשם?? יותר גרוע, נראה לכם הגיוני שעכשיו חנוכה וחם בחוץ? לפחות אמא שלי ואחותי נהנות קצת מחורף. יש שלג בלונדון, ופה חמסין! (למרות שנורא קר בבקרים)

הארי פוטר../images/Emo99.gif

תשאירי את השאלה
תמיד יש שיר באופן יחסי... שמירות זה כיף?? יו קערינא את צריכה לקבל פרס ישראל, באמת
ספרי את הסיפור על הקארמה

אממ כן!

כי זה שמירות ש.ג. וזה לשמור עם עוד אנשים, וזה היה סבבה לגמרי. במשך שבוע שלם ראיתי כל שקיעה וכל זריחה
ועל הקארמה- הבחור שפגע בי (או שאני פגעתי בעצמי? :/) קיבל בלת"מ שמירות בשבוע איתי (שעות אחרות) וכי יש לו מזל נאחס - קיבל תלונה עם 4 סעיפים שאחת מהן בגללי
אז הוא יושב עכשיו ריתוק 21.. ושבוע הבא מוציאים אותו לשבועיים אבט"ש
אז זה קארמה!

galoosh33

New member
קאר

לגבי הצבא, יש המון דברים מבאסים וקשים, בעיקר בגלל אופי המערכת. צריך להסתכל על הדברים החיוביים ונראה לי שיש הרבה כאלה אצלך - בעיקר האנשים, החוויות.
וסתם שאלה, אם יוצאים אצלכם לקצונה, כמה צריך לחתום? וזה כזה מגניב שנהנית בשבוע שמירות! אצלנו זה די סיוט.

באת שקשה לי להבין את ההיגיון

בלהקשות על חייל שכן רוצה לתרום יותר למערכת, ובמקום לבוא לקראתו ולהעריך את הרצון והמוטיבציה פשוט מקשים עליו ובאים נגדו. מצטערת, אבל לדעתי קב"א זה לא מדד לקצונה! ודברים חיוביים- מיציתי. פשוט מיציתי את התפקיד, וממזמן.מה שכיסה את זה ועשה הכל וורוד היה אכן האנשים והחוויות.. אבל עכשיו הכיסוי ירד.. התפקיד עצמו כ"כ חשוב בתהליך של השמשת המטוס, וכן יש בו מן המבצעיות.. אבל וואלה, מאחר שהורידו מאיתנו הרבה לחץ אני לא מרגישה את החשיבות שלו.. ובקשר לקצונה- אאל"ט שנה ובנים שנה וחצי.. לא סגורה על זה אבל..

IntoTheFire

New member
///

שם: שגית שיר החודש: כל מני של טראוויס שיר החודש של קין:TA שוב.. ספר/תכנית/הצגה/סרט/קליפ החודש: דקסטר דקסטר דקסטר! דבר רע שקרה בחודש שחלף? יותר מדי דבר טוב שקרה בחודש שחלף?אממממ לא ממש איך אתם מסכמים החודש: לא משו ציפיות/תוכניות לחודש דצמבר: שום דבר מיוחד מסר לאומה: באלי סופגניה שאלת בונוס: דצמבר אין גשם?? יותר גרוע, נראה לכם הגיוני שעכשיו חנוכה וחם בחוץ? אתמול היה לי די קר בלילה האמת

galoosh33

New member
דצמבר?!

שם: גל שיר החודש: HURTS - Wonderful Life, Eddie Vedder - Long Nights שיר החודש של קין: מסכימה שהשאלה הזו הפכה ללא רלוונטית בעליל חחח ספר/תכנית/הצגה/סרט/קליפ החודש: קארין, אני איתך, עדיין עם הספר של חודש שעבר :( דבר רע שקרה בחודש שחלף? ההרגשה של אנחת רווחה כשיום חמישי מגיע.. שבועות לא קלים דבר טוב שקרה בחודש שחלף? הצבתי מטרה והצלחתי בה, הרגשה טובה :) איך אתם מסכמים החודש: חודש קשה אך כיפי ומספק ציפיות/תוכניות לחודש דצמבר: חודש אחרון בשגרה הנוכחית של יומיות. ת'אמת, מפחיד רצח. ציפיות - להמשיך הרבה עם החד"כ ולהכנס לכושר כמו שצריך, בע"ה מסר לאומה: שאלת בונוס: דצמבר אין גשם?? יותר גרוע, נראה לכם הגיוני שעכשיו חנוכה וחם בחוץ? הזוי לגמרי. אני עדיין הולכת עם סנדלים! למרות שבבקרים ובערבים כבר די קריר.. (ולהזכירכם כן היה כבר יורה, לפני חודשיים!!)

galoosh33

New member
חחח כבר מזמן לא.. ../images/Emo13.gif

שכחתי להגיד לך שראיתי אותך לפני איזה שבועיים (נדמה לי). ממש מיהרתי אז לא היה לי זמן לבדוק

M a a y a n K

New member
../images/Emo261.gif

שם: מעין שיר החודש: like a g6- התמכרתי... שיר החודש של קין: אין ספציפי... ספר/תכנית/הצגה/סרט/קליפ החודש: דם אמיתי עונה 3, סרטים- הארי פוטר כמובן והתחלה דבר רע שקרה בחודש שחלף? עבודה... דבר טוב שקרה בחודש שחלף? נהיה קר קצת וגם ראיתי אחלה סרטים איך אתם מסכמים החודש: נחמד מאוד ציפיות/תוכניות לחודש דצמבר: שייגמר יותר טוב ממה שהוא התחיל...ושירד כבר גשם
מסר לאומה: לתרום עץ או שניים לקק"ל חג שמח לכולם

M a a y a n K

New member
בהחלט...

דם אמיתי זה מעולה, בעיני לפחות... וכן, שמים לב לגשם בייחוד בקרית חיים, כל שנה יש רחוב ספציפי אצלנו שמוצף לגמרי ותמיד מראים אותו בחדשות...אפשר להגיד שבראשון יותר שטתי הביתה מאשר נסעתי...:)

mojoit

New member
כן !!!

כתבתי את זה בסרטים בלי לשים לב שבכלל כתבת זה מדהים ! אני מאוהבת באריק !!!

mojoit

New member
באיחור קל...

שיר החודש:עכשיו טוב-גלעד שגב. יצא לי לשמוע אותו מלא
שיר החודש של קין:מסתבר שB&B ספר/תכנית/הצגה/סרט/קליפ החודש:דם אמיתי
דקסטר דבר רע שקרה בחודש שחלף? ילד מבצפר נהרג
דבר טוב שקרה בחודש שחלף?תל אביב איך אתם מסכמים החודש:מבאס והזוי
ציפיות/תוכניות לחודש דצמבר:יומולדת
מסר לאומה:
שאלת בונוס: דצמבר אין גשם?? יותר גרוע, נראה לכם הגיוני שעכשיו חנוכה וחם בחוץ? בסוף הגיע ובגדול

למעלה