התפקדות החייאה!

התפקדות החייאה!../images/Emo20.gif

אתם חושבים שמגיע לפורום של להקה עצומה כ"כ למות? אני לא חושב ככה! תענו על זה
: שם- גיל- שיר אהוב של מגהדת'- הייתי/לא הייתי בהופעה שלהם בארץ- עוד להקות שאני אוהב/ת- ותוסיפו תמונות של עצמכם!

אהיה הראשון בתקווה שיהיו עוד רבים!

שם- כפיר גיל- אוטוטו 20 שיר אהוב של מגהדת'- קילינג איז מיי ביזנס
הייתי/לא הייתי בהופעה שלהם בארץ- לא/: ועוד היה לי כרטיס חינם עוד להקות שאני אוהב/ת- Metallica, Obituary, Behemoth, Deicide, Sepultura ועוד ועוד אוסיף תמונה בהתאם

M e n s R e a

New member
אבל הפסדת חתיכת הופעה

+ היינו צריכים אותך שם בשורה הראשונה, היית מהווה תוספת כוח משמעותית

(ועוד בחינם)

נכון, אני הייתי יכול להיות יציב שם אבל הייתי צריך לאסוף את השיער. אני כבר לא הולך להיות שורה ראשונה באף הופעה, אגב......כי לצאת ספוג זיעה בסוף האירוע לא שוה אף להקה.

מסכים

הכי טוב שורה 7-10 שם הכי נוח, הסאונד טוב, ואתה נהנה מההופעה במקום להילחם על חייך. המיתוס של שורה ראושנה הכי טוב התנפץ. בשבילי מזמן:]

במקרה שלי זה לא ממש להלחם על חיי

זה לא היה ככה, אבל להזיע ולסבול חום אימים וצפיפות אימים ואנשים שעושים Crowd Surf...זה לא בשבילי

הכי טוב זה להיות במקום ששומעים את כל הרמקולים

במידה שווה וגם רואים את הלהקה

KsE

New member
is here

שם- קייסי גיל-21 שיר אהוב של מגהדת'-Tears in a vial הייתי/לא הייתי בהופעה שלהם בארץ-לא עוד להקות שאני אוהב/ת-...

KsE

New member
אולי הייתי הולך

רק שזה נפל לי בתקופת מבחנים זה נתן לי עוד תירוץ לא להגיע. כיום, לעומת זאת, המוטיבציה שלי ללכת להופעה שלהם היא יותר גבוהה. לפחות עכשיו אולי מטאליקה יגיעו, ואז יהיה לי תחליף הולם.

תקופת מבחנים זאת תקופה חופשית דווקא ../images/Emo3.gif

אחלה של הזדמנות לרענן את הראש... כן, גם לי יהיה תחליף הולם

noam the ninja

New member
יאללה

שם-נועם
גיל-18 ב3.7!!!
שיר אהוב של מגהדת'-קשה לבחור... אין שיר אחד...
הייתי/לא הייתי בהופעה שלהם בארץ-הייתי בהופעה ב2007, שורה ראשונה, והיה בנזונה!!!
עוד להקות שאני אוהב/ת-sepultura, pantera, down, lamb of god, black sabbath ועוד המון

StaffordshirE

New member
:)

אם ככה אני מבין שקראת את המסר חח שם- שלומי גיל- אוטוטו 20 שיר אהוב של מגהדת'- אין אהוב הייתי/לא הייתי בהופעה שלהם בארץ- בטח שהייתי! עוד להקות שאני אוהב/ת- מטאליקה, קיס, גאנז, סקורפיונס תמונה - מוזמנים לחפש במקושרים :)

כן, אני לא רוצה שהפורום יסגר

והרבה כי אני יודע שמישהו עבד קשה כדי שהוא יהיה קיים

למעלה