התפקדות מאוחרת חודש אוקטובר

התפקדות מאוחרת חודש אוקטובר

התגעגעת לפורום?
מעדיפים גשם או שרב באוקוטובר?
החג המועדף עליכם החודש?
מה היתרון או הכיף הכי גדול בחגים האלה חוץ מהעוגות?
מה יבש יותר המזג אוויר או הפורום?
כמה פעמים ספרת עד 10 ושום דבר לא קרה?
הקטע מתשוקות שאתה הכי מתגעגע אליו?
הידעת שיש שידורים של "תשוקות" בויוה פלטינה רק עם דמויות ועלילה אחרות?
מה שוקל יותר קילו חומוס או קילו עגבניות ל-TSC?
שאלה עשירית ואחרונה להפעם: הצבע האהוב עליך בבורסה אדום או ירוק?

התפקדות אמצע חודש אוקטובר לא כולל חגים ושבתות

התגעגעת לפורום? כן אז באתי לבקר
מעדיפים גשם או שרב באוקוטובר? גשם
החג המועדף עליכם החודש? סוכות
מה היתרון או הכיף הכי גדול בחגים האלה חוץ מהעוגות? חופש כמובן
מה יבש יותר המזג אוויר או הפורום? הפורום
כמה פעמים ספרת עד 10 ושום דבר לא קרה? 38051
הקטע מתשוקות שאתה הכי מתגעגע אליו? טאביתה ומכירת הספר של תשוקות נסתרות
הידעת שיש שידורים של "תשוקות" בויוה פלטינה רק עם דמויות ועלילה אחרות? כן
מה שוקל יותר קילו חומוס או קילו עגבניות ל-TSC? מי שאוכל TSC על המיטה בביה"ח
שאלה עשירית ואחרונה להפעם: הצבע האהוב עליך בבורסה אדום או ירוק? אדום כמו TSC

darklighter

New member
התשובה האחת לפני אחרונה../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo190.gif

darklighter

New member
שלומות../images/Emo190.gif

התגעגעת לפורום? כן מעדיפים גשם או שרב באוקוטובר? גשם החג המועדף עליכם החודש? סוכות יחסית הכי נורמלי מה היתרון או הכיף הכי גדול בחגים האלה חוץ מהעוגות? האוכל. מה יבש יותר המזג אוויר או הפורום? הפורוםXD כמה פעמים ספרת עד 10 ושום דבר לא קרה? הרבה הקטע מתשוקות שאתה הכי מתגעגע אליו? קטעי טאבי! הידעת שיש שידורים של "תשוקות" בויוה פלטינה רק עם דמויות ועלילה אחרות? חשבתי ש"האח הגדול" זה תשוקות, רק יותר משעמם חחח [לא שאני רואה את הקראפ הזה]. מה שוקל יותר קילו חומוס או קילו עגבניות ל-TSC? העגבניות לTSC בגלל הרכיב הסודי. שאלה עשירית ואחרונה להפעם: הצבע האהוב עליך בבורסה אדום או ירוק? אה???

../images/Emo6.gif

הפורום מת יותר מאבא של נורמה בתרדמת חורף. אדום וירוק הכרנו עד עכשיו רק בעגבניות אבל בבורסות למעט הבורסה העירקית ששם זה עם טושים ולוח מחיק לפי מה שהראו, ירוק מסמל עליות ואדום ירידות,את לא קוראת ידיעות כלכליות שתוספות כותרות?

darklighter

New member
אני לא קוראת את המוסף הכלכלי אף פעם../images/Emo68.gif

+
אבל טוב לדעת

זה היה בכותרות הראשיות הפעם ../images/Emo13.gif

"איפה זה? איפה הכותרות הזועקות: נערה הרגה את חברה, רצח בהרמוני, דם על המדרגות. שום דבר! אין שום סיפור על רצח מזוויע! מה קרה? מה השתבש? טימי,טימי,תקשיב לי,תקשיב לי תעשה את דבריי ברגע שיזדמן לך גש לצ'ריטי ותוודא שהיא ממלאת את הוראותיי. טימי! הייתן שטימי נכשל במשימתו?"

מתפקד../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif

התגעגעת לפורום? מאוד מעדיפים גשם או שרב באוקטובר? גשם החג המועדף עליכם החודש? סוכות מה היתרון או הכיף הכי גדול בחגים האלה חוץ מהעוגות? ש-YES נותנים סרטים משובחים מה יבש יותר המזג אוויר או הפורום? הפורום כמה פעמים ספרת עד 10 ושום דבר לא קרה? אף פעם הקטע מתשוקות שאתה הכי מתגעגע אליו? הפעם הראשונה שאיתן ותרזה נפגשו הידעת שיש שידורים של "תשוקות" בויוה פלטינה רק עם דמויות ועלילה אחרות? כן, זו טלנובלה וזו אופרת סבון אין קשר ביניהם מה שוקל יותר קילו חומוס או קילו עגבניות ל-TSC? אותו דבר שאלה עשירית ואחרונה להפעם: הצבע האהוב עליך בבורסה אדום או ירוק?-

למעלה