התפקדות ספטמבר!!!

התפקדות ספטמבר!!!

כן,
אני מודעת לעניין שיש שרשור הכירות דף לפני. אבל זה לא אותו דבר. וחוץ מזה, נתחיל את החודש כמו שצריך:) אז שבת-שלום ותתחילו לענות! שם: גיל: מקום מגורים: שיר אהוב: אובססיה: שמפו: משחת שיניים: צבע הציפורניים ברגליים: תמונה (כמובן..!
):

קטרפי

New member
טוב נו ../images/Emo110.gif

שם: עידן גיל: אין לי מקום מגורים: רחובות שיר אהוב: אנרגיה פוטנציאלית, איזה גבר, יותר גדולה אובססיה: נקסט
שמפו: מה שלא נוסה משחת שיניים: מה שלא נוסה צבע הציפורניים ברגליים: צבע רגיל תמונה (כמובן..!):

clyps

New member
נמ....

שם: אממ..שיר.. גיל: 15 וחצי... מקום מגורים: צורן.. שיר אהוב:של דפנה והעוגיות-כולם האמת.... ובכללי: כל השירים של קורין אלאל
אובססיה: עזבו...
שמפו:דאב!
משפחת שניים: קולגייט
צבע ציפורניים ברגליים- כחול רוייאל. תמונה: נו טוב...

ninelives99

New member
ושאני לא אתפקד בפורום???

שם: ענת. גיל: 20. מקום מגורים: עיר החטאים הבלתי מתפשרים, ת"א. שיר אהוב: אנרגיה פוטנציאלית, תאמיני (ואם אפשר גם לא מהדיסק אז "אליהו"). אובססיה: אני נאלצת בחדווה להגיד שיש לי אובססיה אילעית לרוכבי אופניים מסוקסים בטיץ' (זה יכול להיכנס גם בקלות לקטגוריית ה"סטייה הרישמית" אם היתה כזאת). שמפו: מכל הבא ליד. משחת שיניים: מכל הבא לפה. צבע הציפורניים ברגליים: איכס. אמממ... אממ... ורוד טיבעי...? (זאת אמורה להיות שאלה מכשילה?) תמונה: כרגיל

limors2

Active member
יש להכניס נושא להודעה../images/Emo54.gif

שם: ליאורה גיל: 19 מקום מגורים: י-ם
שיר אהוב: חבר ערבי
ולא מהדיסק יש הרבה יותר מידי! אובססיה:רק אחת?
שמפו: מה שיש בבית משחת שיניים: כנ"ל צבע הציפורניים ברגליים: נטורלי תמונה (כמובן..!): היא דומה לשועל

נעמקה19

New member
../images/Emo150.gifמתפקדת!

שם: נעם גיל: 13.5 מקום מגורים: ת"א שיר אהוב: Imagine של ג'ון לנון. ואחרי זה "מכה אפורה" של מוניקה סקס ;[ אובססיה: אוה, יש יותר מדי שמפו: לוזוכרת :( זה משהו עם בקבוק ירוק כזה משחת שיניים: קולגייטס צבע הציפורניים ברגליים: הצבע הטבעי שלהן ^_^ תמונה - אין לי תמונות של עצמי. מלבד תמונה שלי עם יהלי סובול ויצאתי בת שלושים
לכן תסתפקו בתמונה אחרת

Hug Whore Inc

New member
../images/Emo24.gif

שם: תמר גיל: 16 וחצי מקום מגורים: ירושלים שיר אהוב: take love easy בביצוע של אלה פיצג'רלד וג'ו פס. אובססיה: נקודות שמפו: הד & שולדרס משחת שיניים: קולגייט...?נראה לי... צבע הציפורניים ברגלים: אממ. אפור מלוכלך? תמונה: של הרגליים?!

שיר מושי!

העם דורש תמונה|גומרת| ושיהיו בה העיניים^^ אמ, דברי איתי
יש חדשות:)

אנשים פה מתחכמים../images/Emo46.gif

מה עם תמונה שלכם
אני אעשה זאת כמו שצריך^^ שם: ניר גיל:18 מקום מגורים: עוטף עזה שיר אהוב: (של העוגיות - "תאמיני") ובכללי המון. נגיד עכשיו ש Vincent(Starry,Starry Night)/Don Mclean אובססיה: אמנות:$ שמפו: הוואי משחת שיניים: כזו שעושה שיניים זוהרות בחושך^^ צבע הציפורניים ברגליים: כצבע הכבישים בקיבוץ. ותמונה (הנה אנשים, ככה עושים את זה):

S m e l l y Cat

New member
או

שם: אריאל גיל:15 מקום מגורים:ת"א שיר אהוב:fake palindromes אובססיה:אנדרו בירד שמפו: הוואי/כיף משחת שיניים: קולגייט צבע הציפורניים ברגליים:לודת שקוף

Skicker

New member
הנני כאן (בעע)

שם:בן גיל:17 מקום מגורים:בית שמש עיר הקודש (סתם חרא עיר עם המון ערסים ) שיר אהוב:אממ זה קשה דפנה פיק או אנרגיה פוטנציאלית.. אובססיה:להכניס כל דבר לפה מצאתי את עצמי השבוע אוכל חלק מהשולחן שלי שמפו:הד אנד שולדר כל השאר שונאים את השיער שלי.. משחת שיניים:חח וואלה אין לי מושג.. צבע הציפורניים ברגליים:צבע נורמלי אין תמונה

jony543

New member
.........

שם: יונתן גיל: 15.5 מקום מגורים: אשדוד שיר אהוב: BLACK DOG אובססיה: לא דע שמפו: לבן כזה... לא זוכר איזה חברה משחת שיניים: אקוופרש.... לבןכחולאדום צבע הציפורניים ברגליים: הממ.. לא דע קשה לתאר

DirtySpirit

New member
לה

שם: ענבל[בן] גיל: לאמשנה מקום מגורים: איזור השרון שיר אהוב: Evanescense- October[Acoustic Edition]. או איך שלא מאייתים את זה אובססיה: מוזיקה שמפו: משהו כתום כזה[ואשכרה הלכתי למקלחת כדי לבדוק] משחת שיניים: של קולגייט[נו באמת. לא יכלתי לבדוק כשהלכתי לבדוק מה השמפו?D:] צבע הציפורניים ברגליים: הצבע הרגיל שלהם $:

אהאהאהני../images/Emo85.gif

שם:
נועה
עוד 4 חודשים יומולדת
מקום מגורים:
בית
שיר אהוב:
יא יש מלא! כמה שירים מהאלבום של דפנה והעוגיות ופארדייס סיטי של רובים ושונים
גאנס אנ' רוזס
אובססיה:
תפעעעעעעע
שמפו:
קרליין10
משחת שיניים:
קולגייט
צבע הציפורניים ברגליים:
אדום..סתם סתם, יש לי לק שקוף.
תמונה (כמובן..!):
כמובן כמובן..

xספירושx

New member
גם אני פה=]

שם:ספיר גיל:18.5 מקום מגורים:יבנה שיר אהוב:יש המון זאת שאלה קשה אבל כרגע "לך"-שילה פרבר אובססיה:הופעות! שמפו:סרקל-זה השמפו הכי נעים בעולם!!!!! משחת שיניים:קולגייט. צבע הציפורניים ברגליים:ללא צבע=] תמונה--------------->

למעלה