התפקדות שבועית

אושRתי

New member
התפקדות שבועית../images/Emo150.gif

חובה על כולם להגיב להודעה! שם: גיל: מקום מגורים: ושאלון זה או זה קצר : תפוח או מלון חברות או חברים קולה או פפסי דיאט קולה או קולה טלפון או פלאפון אמפי4 או אייפוד ריבוע או משולש פיזיקה או ביולוגיה סנופי או ארתור קניון או סרט לק אדום או לק חום פאקצות או פריקים ערסים או חנונים מתנה אחת גדולה או כמה קטנות לי קופר או קרוקר מנגו או קסטרו מקדונלדס או סבארו מצלמה דיגיטלית או מצלמה רגילה להפתיע או להיות המופתע סופ"ש נעים לכולם

ronpos

New member
עונהה ../images/Emo13.gif

שם: רון גיל:13 וכמה חודשים מקום מגורים: כפ"ש ושאלון זה או זה קצר : תפוח או מלו תפוח לא אוהבת מלוןן חברות או חברים חברות קולה או פפסי קולה ברור! דיאט קולה או קולה קולה ברור! טלפון או פלאפון פלאפון אמפי4 או אייפוד לא יודעת אין לי אף אחד מהם.. ריבוע או משולש ריבוע ? פיזיקה או ביולוגיה לא לומדת את זה עדיין.. סנופי או ארתור ארתור איזה מלך!
קניון או סרט סרט לק אדום או לק חום אדום פאקצות או פריקים לא זה ולא זה :/ ערסים או חנונים לא יודעת מתנה אחת גדולה או כמה קטנות אממ.. לא יודעת לי קופר או קרוקר לי קופר מנגו או קסטרו קסטרו מקדונלדס או סבארו מקדונלדס מצלמה דיגיטלית או מצלמה רגילה דיגיטאלית להפתיע או להיות המופתע להפתיע

liaush

New member
עונה D:

שם: ליה גיל: 16 מקום מגורים: אשדוד ושאלון זה או זה קצר : תפוח או מלון: מלון חברות או חברים: כרגע יש יותר חברות מחברים=/ קולה או פפסי: קולה דיאט קולה או קולה: קולה טלפון או פלאפון: פלא אמפי4 או אייפוד אמפי 4 ריבוע או משולש משולש תמיד התדרתי יותר עם משולשים בטריגונומטריהD: פיזיקה או ביולוגיה ביולוגיה סנופי או ארתור ארתור קניון או סרט סרט לק אדום או לק חום אדום פאקצות או פריקים פריקים ערסים או חנונים חחח חנונים מתנה אחת גדולה או כמה קטנות? תלוי איזה חח לי קופר או קרוקר לי קופר:] מנגו או קסטרו קסטרו מקדונלדס או סבארו: מקדונלדס חח מצלמה דיגיטלית או מצלמה רגילה דיגיטלית ברור להפתיע או להיות המופתע: להפתיע=] שבת שלום

חציל.

שם: חרצואל. גיל: 13. מקום מגורים: חדרה. ושאלון זה או זה קצר : תפוח או מלון - תפוח. חברות או חברים - הסדרה חברים
קולה או פפסי - קולה דיאט קולה או קולה - דיאט. טלפון או פלאפון - פלאפון. אמפי4 או אייפוד - אייפוד וזה לא שאלה
ריבוע או משולש - ריבוע. פיזיקה או ביולוגיה - לא זה ולא זה
סנופי או ארתור - ארתור. קניון או סרט - גם וגם. לק אדום או לק חום -
פאקצות או פריקים - פריקים שולטים
ערסים או חנונים - ערסים. מתנה אחת גדולה או כמה קטנות - המ וואי, נראלי מתנה גדולה. לי קופר או קרוקר -
מנגו או קסטרו -
מקדונלדס או סבארו - מק'. מצלמה דיגיטלית או מצלמה רגילה - דיגיטלית. להפתיע או להיות המופתע - גם וגם. שבוע מעולה לכל חברי פורום 1769

דבש Nתiק

New member
עונה,

שם: שיר ברבי גיל: 15 מקום מגורים: תל-אביב ושאלון זה או זה קצר : תפוח או מלון? מלון חברות או חברים? חברות קולה או פפסי? קולה דיאט קולה או קולה? קולה טלפון או פלאפון? פלאפון אמפי4 או אייפוד? אמפי4 ריבוע או משולש? ריבוע פיזיקה או ביולוגיה? פיזיקה סנופי או ארתור? ארתור קניון או סרט? קניון וסרט לק אדום או לק חום? לק שחור פאקצות או פריקים? פאקצות ערסים או חנונים? ערסים מתנה אחת גדולה או כמה קטנות? אחת גדולה לי קופר או קרוקר? לי קופר מנגו או קסטרו? מנגו מקדונלדס או סבארו? מקדונלדס מצלמה דיגיטלית או מצלמה רגילה? דיגיטלית להפתיע או להיות המופתע? להיות המופתעת

itai46

New member
מתפקד...

שם: איתי גיל: 14 מקום מגורים: באר שבע ושאלון זה או זה קצר: תפוח חברים קולה קולה פלפון ביולוגיה ארתור סרט לא מבין בזה מממ אפחד, מעדיף בנות רגועות וחמודות (כמוני) מתנה אחת גדולה לא זה ולא זה, ואם כבר אז פוקס קסטרו מקדונלדס מצלמה דיגיטלית להיות שניהם

WOLF MAN8

New member
../images/Emo29.gifמתפקד../images/Emo29.gif

שם: אלעד גיל:15 מקום מגורים: רעננה ושאלון זה או זה קצר : תפוח או מלון: מלון חברות או חברים: לא הבנתי... קולה או פפסי: פפסי כשמדובר בלא דיאט, הקוקה קולה עושה טעם רע כשהוא רגיל. דיאט קולה או קולה: דיאט טלפון או פלאפון: פלאפון אמפי4 או אייפוד: תנו לי משו מהם ואני אשמח ריבוע או משולש: ברמודה. (משולש ברמודה) פיזיקה או ביולוגיה: הברזה. סנופי או ארתור: ארתור!!! קניון או סרט: הסרט בקניון... לק אדום או לק חום: בדרך כלל אני שם חום
פאקצות או פריקים: איפה האפשרויות על אנשים רגילים ונוראמלים?! ערסים או חנונים: אותה תשובה כמו למעלה. מתנה אחת גדולה או כמה קטנות: גדולה. לי קופר או קרוקר: שוק. מנגו או קסטרו: שוק. מקדונלדס או סבארו: שוק. מצלמה דיגיטלית או מצלמה רגילה: יש היום בכלל דבר כרזה מצלמה רגילה. להפתיע או להיות המופתע: תלוי מה ואיך, להיות מופתע באשקלון/טירה/בת ים/אשדוד או משו כזה לא נראה לי סימפטי.

עונה../images/Emo9.gif../images/Emo66.gif

שם:מאי גיל:14 ו6 חודשים מקום מגורים:דימונה ושאלון זה או זה קצר : תפוח או מלון:מלון חברות או חברים:חברות קולה או פפסי:קולה דיאט קולה או קולה:דיאט טלפון או פלאפון:פלאפון אמפי4 או אייפוד:אמפי ריבוע או משולש:ריבוע פיזיקה או ביולוגיה:ביולוגיה סנופי או ארתור:ארתור קניון או סרט:קניון לק אדום או לק חום:אדום פאקצות או פריקים:כלום ערסים או חנונים:נורמלים מתנה אחת גדולה או כמה קטנות:גדולה לי קופר או קרוקר:לי קופר מנגו או קסטרו:קסטרו מקדונלדס או סבארו:מקדונלס מצלמה דיגיטלית או מצלמה רגילה:דיגיטלית להפתיע או להיות המופתע:להפתיע

Gyush

New member
אונה.

שם:גיא. גיל:13 מקום מגורים:חיפה ושאלון זה או זה קצר : תפוח או מלון - תפוח. חברות או חברים - חברות. קולה או פפסי - קולה. דיאט קולה או קולה - קולה. טלפון או פלאפון - פלאפון. אמפי4 או אייפוד - אייפוד. ריבוע או משולש - ריבוע. פיזיקה או ביולוגיה - ביולוגיה. סנופי או ארתור - סנופי. קניון או סרט - קניון. לק אדום או לק חום - לק אדום. פאקצות או פריקים - פאקצות. ערסים או חנונים - ערסים. מתנה אחת גדולה או כמה קטנות - מתנה אחת גדולה. לי קופר או קרוקר - לי קופר. מנגו או קסטרו - קסטרו. מקדונלדס או סבארו - מקדונלד'ס. מצלמה דיגיטלית או מצלמה רגילה - מצלמה דיגיטלית. להפתיע או להיות המופתע - להפתיע.

mafins

New member
להלהלה D:

שם: משי גיל: 14 מקום מגורים: אזור תפוח או מלון תפוח חברות או חברים גם וגם קולה או פפסי פפסי דיאט קולה או קולה דיאט >< טלפון או פלאפון פלאפון אמפי4 או אייפוד האמת שאמפי4 יותר נוח ריבוע או משולש שאלה קשה.. פיזיקה או ביולוגיה :S סנופי או ארתור ארתור, שיואו זה תוכנית מעניינת כדאי לכם לחזור לראות D: קניון או סרט קניון לק אדום או לק חום אדום פאקצות או פריקים פאקצות ערסים או חנונים חננות מתנה אחת גדולה או כמה קטנות כמה מתנות D: לי קופר או קרוקר איכס ואיכס מנגו או קסטרו בלעכס ובלעכס מקדונלדס או סבארו המבורגררררר
מצלמה דיגיטלית או מצלמה רגילה דיגיטלית >< להפתיע או להיות המופתע להיות המופתע O: מה זהו?

yifati XD

New member
עונה

שם: יפעת גיל: 14 מקום מגורים: קריות ושאלון זה או זה קצר : תפוח או מלון- מלון חברות או חברים- גם וגם קולה או פפסי- קולה דיאט קולה או קולה- קולה טלפון או פלאפון- פלאפון אמפי4 או אייפוד- אייפוד ריבוע או משולש- אה? פיזיקה או ביולוגיה- לא ולאא סנופי או ארתור- ארתור=] קניון או סרט- ממ סרט לק אדום או לק חום- אדום פאקצות או פריקים- פריקים.. מוות לפקצות~!
ערסים או חנונים- ערסים מתנה אחת גדולה או כמה קטנות- כמה קטנות לי קופר או קרוקר- לי קופר מנגו או קסטרו- מנגו מקדונלדס או סבארו- מקדונאלדס מצלמה דיגיטלית או מצלמה רגילה- דיגיטלית להפתיע או להיות המופתע- להפתיע

מתפקד! ../images/Emo195.gif

שם:ניל גיל:15 עוד מעט מקום מגורים:ב"ש ושאלון זה או זה קצר : תפוח או מלון - שתיהם חח חברות או חברים - גם וגם קולה או פפסי - קולה! דיאט קולה או קולה - קוקה קולה טלפון או פלאפון - פלאפון אמפי4 או אייפוד - אייפוד ריבוע או משולש - משולש פיצה
פיזיקה או ביולוגיה - פאקקק לא זה ולא זה! יימח שמם של משה פורטמן ומיכאל ספוזניקוב או איך שלא קוראים לו!! סנופי או ארתור - ארתור המעשן כבד קניון או סרט - סרט לק אדום או לק חום - לא זה ולא זה? פאקצות או פריקים - אנשים נורמלים? ערסים או חנונים - לא יודע חח מתנה אחת גדולה או כמה קטנות - תלוי מאוד לי קופר או קרוקר - אף אחד מנגו או קסטרו - מנגו זה לא פרי וקסטרו זה בגדים? (ברצינות :S) מקדונלדס או סבארו - מק'דונלדס מצלמה דיגיטלית או מצלמה רגילה - דיגיטלית כמובן להפתיע או להיות המופתע - להיות מופתע

חחחחחח תגיייד..

אתה באמת לא יודע שיש חנות בגדים בשם "מנגו"?;] או שאתה עושה את עצמךך?

מתפקדדת;]

שם:בטי.. אבל אתם יכולים לקרא לי טושה ;] גיל:14 מקום מגורים:נתניה ושאלון זה או זה קצר : תפוח או מלון..מלון חברות או חברים..חברות קולה או פפסי..קולה דיאט קולה או קולה ..קולה טלפון או פלאפון..פלאפון אמפי4 או אייפוד..אמפי 4 ריבוע או משולש..ריבוע פיזיקה או ביולוגיפיזיקה סנופי או ארתור..ארתורררר קניון או סרט..קניוווון ..
לק אדום או לק חום..לא זה ולא זה פאקצות או פריקים..לא זה ולא זה ערסים או חנונים..לא זה ולא זה מתנה אחת גדולה או כמה קטנות..1 גדול לי קופר או קרוקרלי קופר מנגו או קסטרו..ממ קשה:/.. שתיהם;] מקדונלדס או סבארו...סבארו מצלמה דיגיטלית או מצלמה רגילה..דיגיטלית..;]] להפתיע או להיות המופתע..ליהיות מופתע שבוע טוווב;]

למעלה