התפקדות?

התפקדות?../images/Emo150.gif

שם: גיל: דרכים ליצירת קשר: יש לי פינה בפורום [כן או לא]: הייתי רוצה שתהיה לי פינה בפורום [כן או לא, אם כן - איזו?]: יוםטוב

מתפקדת../images/Emo13.gif

שם:קארין גיל:17 וחצי דרכים ליצירת קשר:מסן:[email protected] ואייסי:337069211 יש לי פינה בפורום [כן או לא]:לא הייתי רוצה שתהיה לי פינה בפורום [כן או לא, אם כן - איזו?]:בכיף רק אין לי רעיונות לפינה..

steila

New member
מתפקדת

שם:סתיו גיל:15 דרכים ליצירת קשר:אייסי 339452563\417684529 מסנגר [email protected] יש לי פינה בפורום [כן או לא]:לא הייתי רוצה שתהיה לי פינה בפורום [כן או לא, אם כן - איזו?]:אין לי .. אין לי רעיונות

steila

New member
...

אתה מתכוון לשלוח שהייתי אמורה לשלוח הודעה להודעה שלך ולא של קארין

1yaheli

New member
מתפקדת

שם:יהלי גיל:13.5 דרכים ליצירת קשר:מסן[email protected] איסי 326421893 יש לי פינה בפורום [כן או לא]:לא הייתי רוצה שתהיה לי פינה בפורום [כן או לא, אם כן - איזו?]:זה זה או זה זה \משטרת האופנה\התמונה השבועית ועוד ועוד....

gil38

New member
מתפקדת

שם:גיל גיל:14 דרכים ליצירת קשר:מסנג'ר:[email protected] יש לי פינה בפורום [כן או לא]:לא הייתי רוצה שתהיה לי פינה בפורום [כן או לא, אם כן - איזו?]:כן=] משטרת האופנה \זה זה או זה זה \הפינה שרושמים על הסרטים של אורלנדו יש למישהו עוד רעיונות???

kittycatbone

New member
אני פה!!

בערךXP חזרתי אתמול מהמסע לפולין
היה כל כך טוב! שם:
יסמין. גיל:
17. דרכים ליצירת קשר:
מסנ- [email protected] אייסי- 106388718 יש לי פינה בפורום [כן או לא]:
לא.:X הייתי רוצה שתהיה לי פינה בפורום [כן או לא, אם כן - איזו?]:
הממ לא דעת, אין לי רעיון לאחת אז קשה להגידXP הייתי שמחה לעשות שרשור התפקדות לכל חודש!

gbck trs

New member
אמממ...

שם: ענבל גיל: 15 וחצי דרכים ליצירת קשר: אימייל- [email protected] יש לי פינה בפורום: לא..=[ הייתי רוצה שתיהיה לי פינה בפורום: כןן...הייתי רוצה להיות אחחראית על הפינה של התמונה השבועית...או על פינה שכל שבוע תגיד מה חדש על אורלנדו.. טנקיו...=]=]=]

Pushoka

New member
מתפקדת ../images/Emo195.gif

האא... אני TOLToL7 לשעבר
שם: טל גיל: 13 וחודשיים
דרכים ליצירת קשר: כרגע אין.. כי נהרס לי המחשב ופירמטו לי אותו... (אני במחשב המכוער של אח שלי
) יש לי פינה בפורום [כן או לא]: נאפ הייתי רוצה שתהיה לי פינה בפורום [כן או לא, אם כן - איזו?]: לא חושבת..

מתפקדת

שם:אלינה גיל:13 וחודש יש לי פינה: לא היתי רוצה שתהיה לי פינה :כן ויש לי רעיון אז למי לכתוב אותו?

BaKaNeKo

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo11.gif

שם: שיר גיל: 12 דרכים ליצירת קשר: מסנג'ר: shir_bendavid2walla.co.il אייסיקיו: 278035992 יש לי פינה בפורום [כן או לא]: אממ..יש לי את הפינה השבועית, ופעם היה לי את הדסקטופים
הייתי רוצה שתהיה לי פינה בפורום [כן או לא, אם כן - איזו?]: אבל יש לי XD

למעלה