התפקדות!

FooK MI

New member
התפקדות!

לאחר ההופעה הנהדרת שהייתה היום בבארבי כפ"ס, וההכרות שנערכה בין כמה מחברי הפורום, שרשור ההתפקדות המחודש הוא בגדר ההכרחי. אחבר שאלות מגונות, בעוד נגה ישנה לצדי שנת ישרים [הבחורה גמרה מהר וישר נרדמה. בלי התכרבלויות, בלי חיבוקים, בלי 'יוני, היית מדהים. אתה גבר מושלם, אין בכל העולם, מישהו שיודע לעשות לי כל כך נעים']. שם: כינוי מלוכלך שמגרה אותך/כינוי בצ'אט ערוץ הילדים: גיל: מיקום: הגיל בו הפסקת לראות קטנטנות: כן, כן, כאילו שאני יכול להאמין ל'לא ראיתי קטנטנות'. נו, יאללה: האם אתה גבוה מאיתמר, או שמא אתה טרול [מהאלה החמודים, עם השיער הצבעוני]: יצירת קשר: תמונה, כי זה כיף: ואחרון חביב, האם גם אתה בעד השיפור ל'חבר ערבי' שרוני ואני הצענו היום לדפנה? ['יש לי חבר בקרבי'] היא דווקא קפצה על הרעיון, ובצדק!

FooK MI

New member
מאת מלככם הנאמן.

שם: יהונתן. כינוי מלוכלך שמגרה אותך/כינוי בצ'אט ערוץ הילדים: יהוני ה100פנט. גיל: 16. מיקום: חולון. הגיל בו הפסקת לראות קטנטנות: 12 :X כן, כן, כאילו שאני יכול להאמין ל'לא ראיתי קטנטנות'. נו, יאללה: אל תצעקו עליי
האם אתה גבוה מאיתמר, או שמא אתה טרול [מהאלה החמודים, עם השיער הצבעוני]: בהחלט, חציתי כבר את המטר וחצי באזור כתה ו', ומעולם לא הייתה לי חיבה לטרולים ההומואים [עם חלוקי הנחל על הצוואר
]. יצירת קשר: נקשו שלוש פעמים בעקביכם, ואמרו 'אמן'. [[email protected]] תמונה, כי זה כיף:
ואחרון חביב, האם גם אתה בעד השיפור ל'חבר ערבי' שרוני ואני הצענו היום לדפנה? ['יש לי חבר בקרבי'] היא דווקא קפצה על הרעיון, ובצדק! כמובן!!1

מספרי ברזל להתפקד!

שם: ג'ניפר. כינוי מלוכלך שמגרה אותך/כינוי בצ'אט ערוץ הילדים: גיל: 17. מיקום: ירושלים. הגיל בו הפסקת לראות קטנטנות: לא ראיתי קטנטנות. כן, כן, כאילו שאני יכול להאמין ל'לא ראיתי קטנטנות'. נו, יאללה: אחרי הפרומו הראשון שהיה לזה? באמת לא ראיתי קטנטנות. האם אתה גבוה מאיתמר, או שמא אתה טרול [מהאלה החמודים, עם השיער הצבעוני]: אני 1.51, אז סביר להניח שאני יותר נמוכה ממנו. אבל שיער צבעוני אין לי עדיין. יצירת קשר: 165802326. תמונה, כי זה כיף: ואחרון חביב, האם גם אתה בעד השיפור ל'חבר ערבי' שרוני ואני הצענו היום לדפנה? ['יש לי חבר בקרבי'] היא דווקא קפצה על הרעיון, ובצדק! למה לא.

קטרפי

New member
לא הייתי ../images/Emo11.gif../images/Emo110.gif

שם: עידן כינוי מלוכלך שמגרה אותך/כינוי בצ'אט ערוץ הילדים: פבריציו גיל: אין לי מיקום: דנה הגיל בו הפסקת לראות קטנטנות: מעולם לא ראיתי כן, כן, כאילו שאני יכול להאמין ל'לא ראיתי קטנטנות'. נו, יאללה: אבל לא היה לי כבלים (עדיין!) האם אתה גבוה מאיתמר, או שמא אתה טרול [מהאלה החמודים, עם השיער הצבעוני]: אין לי מושג באיזה גובה איתמר יצירת קשר: מסרים. תמונה, כי זה כיף: לא כיף לי ואחרון חביב, האם גם אתה בעד השיפור ל'חבר ערבי' שרוני ואני הצענו היום לדפנה? ['יש לי חבר בקרבי'] היא דווקא קפצה על הרעיון, ובצדק! אפשר גם וגם, לא¿

שהלהלהלה../images/Emo175.gif../images/Emo85.gif

שם: נועה
[שדרך אגב, אני גם נונה מסיקה
].
כינוי מלוכלך שמגרה אותך/כינוי בצ'אט ערוץ הילדים: ממ חח אפעם לא הייתי בצ'אט של ערוץ הילדים
.
סתם, 15 עוד מעט.
הגיל בו הפסקת לראות קטנטנות: כתה ה' ניראה לי
כן, כן, כאילו שאני יכול להאמין ל'לא ראיתי קטנטנות'. נו, יאללה: חחחחח
.
האם אתה גבוה מאיתמר, או שמא אתה טרול [מהאלה החמודים, עם השיער הצבעוני]: קקי.
יצירת קשר: מסנג'ר - בפרטי
תמונה, כי זה כיף:
אהאהאהאהאאאה
קוקיזות שלי&%%
*פאקצה*
ואחרון חביב, האם גם אתה בעד השיפור ל'חבר ערבי' שרוני ואני הצענו היום לדפנה? ['יש לי חבר בקרבי'] היא דווקא קפצה על הרעיון, ובצדק! חחחחח וואי זה מגניב!!

מודיעין שלום |בלונדינית| מה תרצה../images/Emo35.gif

שם: ליעד כינוי מלוכלך שמגרה אותך/כינוי בצ'אט ערוץ הילדים: ערוץ הילדים
חחחח יש להם אתר
.. מרגש ^_^
גיל:עדיין בספקות.. אבל בנתיים אני חושבת שאני בת 14 וחצי
<זה מה שאמא אומרת..
אבא אומר שאני בת 12.. וסבתא בכלל חושבת אני בת 30..
עזבו.. סיפור ארוך>
מרכז
הגיל בו הפסקת לראות קטנטנות: לא ראיתי
כן, כן, כאילו שאני יכול להאמין ל'לא ראיתי קטנטנות'. נו, יאללה: אני לא יכולה עם המנורה הזו על הפנים.. אני מרגישה בחקירה
כיתה ו'
האם אתה גבוה מאיתמר, או שמא אתה טרול [מהאלה החמודים, עם השיער הצבעוני]: אני לא איתמר ולא טרול.. אני מפלצת ים ענקית שטורפת כרישים לארוחת בוקר... אוף אני תמיד מתייאשת.. מטר 55 יצירת קשר: לא מעוניינת
תמונה, כי זה כיף: ואחרון חביב, האם גם אתה בעד השיפור ל'חבר ערבי' שרוני ואני הצענו היום לדפנה? ['יש לי חבר בקרבי'] היא דווקא קפצה על הרעיון, ובצדק! לא הבנתי :|

נעמקה19

New member
../images/Emo150.gifמתפקדת

שם: נעם כינוי מלוכלך שמגרה אותך/כינוי בצ'אט ערוץ הילדים: XD במסנג'ר קוראים לי "Noam Bing" גיל: 13 וחצי מיקום: ת"א הגיל בו הפסקת לראות קטנטנות: ראיתי רק את העונה הרביעית במעמקי כתה ב' O: כן, כן, כאילו שאני יכול להאמין ל'לא ראיתי קטנטנות'. נו, יאללה: XD האם אתה גבוה מאיתמר, או שמא אתה טרול [מהאלה החמודים, עם השיער הצבעוני]: שו איתמר? ;[ יצירת קשר: [email protected] [מסנג'ר] תמונה, כי זה כיף: אין לי ואחרון חביב, האם גם אתה בעד השיפור ל'חבר ערבי' שרוני ואני הצענו היום לדפנה? ['יש לי חבר בקרבי'] היא דווקא קפצה על הרעיון, ובצדק! לא שמעתי אותו XD

היי יש פה לא מעט שיותר נמוכים ממני!

שם:איתמר. כינוי מלוכלך שמגרה אותך/כינוי בצ'אט ערוץ הילדים:ג'יימס השביעי. גיל:15. מיקום: רמת השרון\ת"א. תלוי ביום בשבוע! הגיל בו הפסקת לראות קטנטנות: לא הפסקתי. עד היום אני מעריץ נלהב. כן, כן, כאילו שאני יכול להאמין ל'לא ראיתי קטנטנות'. נו, יאללה: האהא נצחתי אותך! פאק דה סיסטם! אה רגע... אני זה הסיסטם... האם אתה גבוה מאיתמר, או שמא אתה טרול [מהאלה החמודים, עם השיער הצבעוני]: אינני גבוה מאיתמר, ואינני נמוך ממנו על כן שאני הוא איתמר! יצירת קשר: מסנ: [email protected] תמונה, כי זה כיף: מצורפת תמונת אילוסטרציה. ואחרון חביב, האם גם אתה בעד השיפור ל'חבר ערבי' שרוני ואני הצענו היום לדפנה? ['יש לי חבר בקרבי'] היא דווקא קפצה על הרעיון, ובצדק! אני ניטרלי

../images/Emo207.gifלא עושים פה דוחות להופעות?|דו

* בפורומים שאני הייתי בד"כ פותחים הודעה עם תאריך ההופעה, וחברי הפורום שהיו כותבים את החוויות שהיו.. זה רעיון ממש נחמד! זה מן משוב להופעה
אפשר לנסות
.

עושים לא לדאוג

ברגע שמישהו יכתוב סיכום הופעה יהיה אפשר לשרשר אליו הערות וסיכומים. חוץ מזה את מוזמנת לפתוח שירשור כזה בעצמך :)

אפילו שלא הייתי בהופעה?../images/Emo2.gif../images/Emo85.gif

אני כנראה הולכת להופעה בירושליים, אז אם זה ייצא לפועל, אני מבטיחה לעשות סיכום עם תמונות והכל
באמת
. אפורופו הופעות, ידוע לך במקרה על הופעות באיזור המרכז בזמן הקרוב
הבנתי שיש יום רביעי ברעננה

limors2

Active member
קיבלתי מייל מלא חרוזים../images/Emo99.gif../images/Emo54.gif

שם:ליאורה כינוי מלוכלך שמגרה אותך/כינוי בצ'אט ערוץ הילדים: פרלה הכוסית
הגיל בו הפסקת לראות קטנטנות: מעולם לא ראיתי קטנטנות כן, כן, כאילו שאני יכול להאמין ל'לא ראיתי קטנטנות'. נו, יאללה: באמת לא ראיתי! אבל ראיתי פינת אור. ואני אוותר על הגיל שבו הפסקתי לראות, תודה
האם אתה גבוה מאיתמר, או שמא אתה טרול [מהאלה החמודים, עם השיער הצבעוני]: מהו גובהו של איתמר? יצירת קשר: בטלפתיה בלבד! תמונה, כי זה כיף: פרלה השועלית
ואחרון חביב, האם גם אתה בעד השיפור ל'חבר ערבי' שרוני ואני הצענו היום לדפנה? ['יש לי חבר בקרבי'] היא דווקא קפצה על הרעיון, ובצדק!: אבל כבר יש לי חבר ערבי! מה אעשה איתו?
והנה המייל. שלי!!! מדובר במשחק שירה מגנטית ממוחשב חיזרי לאתר ונסי אותו עכשיו! אין כמו לכתוב שירה ממילים בתוך קופסא זה לא פחות כיף מללוש עיסה. או למסז' כיבשה או להרדם על כורסא או לעבוד במכבסה מה שאני מנסה לומר שההנאה היא העיקר! אין זה טורח לחינם כי אם כיף צרוף ! היה עוד, אבל לא מלא בחרוזים שווים. ועכשיו אחזור לאתר לנסות את המשחק שנית!

Fuhrer

New member
אני.

שם: פירר ( יש לי שם פרטי אבל הוא מרגיז והשם משפחה קליט , ואם תרצו לשמוע מה באמת השם משפחה אומר תשאלו בסיפור אחר :p כי הרי אסור לערבב בין האיש הירוק לאיש הכחול כי לא תדע מה לפני המסך ללבוש . ) כינוי מלוכלך שמגרה אותך/כינוי בצ'אט ערוץ הילדים: גיל: 15 מיקום: אי שם. הגיל בו הפסקת לראות קטנטנות: אממ לא זוכר חחח נראה לי בו' ראינו ( כן ראינו , כל הכיתה כמעט ... מה לעשות אחרי פוקימון זה מה שבא . ) כן, כן, כאילו שאני יכול להאמין ל'לא ראיתי קטנטנות'. נו, יאללה: אבל כבר אמרתי :p האם אתה גבוה מאיתמר, או שמא אתה טרול [מהאלה החמודים, עם השיער הצבעוני]: אני 1.62 אז אני יותר גבוה ? יצירת קשר: [email protected] אללה מסנג'ר תמונה, כי זה כיף: תמונה כי זה נורא. ואחרון חביב, האם גם אתה בעד השיפור ל'חבר ערבי' שרוני ואני הצענו היום לדפנה? ['יש לי חבר בקרבי'] היא דווקא קפצה על הרעיון, ובצדק!: ברור , חחח כאילו אם יהיה בנוסף ... כי חבר ערבי זה חתיכת שיר אבל אם יהיה חבר בקרבי אני ישמח ולא אצהל כי אני כבר לא הולך כל בוקר לגן . וגם לא אפזז כי אני לא מאלו שמפזזים . סוף מסך.

tipeshet

New member
טוטוטוטודווו

שם: עומר. כינוי מלוכלך שמגרה אותך/כינוי בצ'אט ערוץ הילדים: סלמונלה. גיל: 17. מיקום: מושב נידח ליד רחובות. הגיל בו הפסקת לראות קטנטנות: חח, נראה לי כיתה ז'. P: כן, כן, כאילו שאני יכול להאמין ל'לא ראיתי קטנטנות'. נו, יאללה:
האם אתה גבוה מאיתמר, או שמא אתה טרול [מהאלה החמודים, עם השיער הצבעוני]: אני מהטרולים עם השיער הצבעוני. יצירת קשר: מסנג'ר - [email protected] תמונה, כי זה כיף: ואחרון חביב, האם גם אתה בעד השיפור ל'חבר ערבי' שרוני ואני הצענו היום לדפנה? ['יש לי חבר בקרבי'] היא דווקא קפצה על הרעיון, ובצדק! כאילו, ברור.

Hug Whore Inc

New member
../images/Emo24.gif

שם:תמר כינוי מלוכלך שמגרה אותך/כינוי בצ'אט ערוץ הילדים:זונת חיבוקים. [מספיק מלוכלך יוניל'ה? תמציא לי אתה אם לא מוצא חן בעינייך...] גיל:16 מיקום:ירושלים הגיל בו הפסקת לראות קטנטנות: הייתי מכורה קשות לקטנטנות, עד העונה החמישית [נראה לי] שהיה עץ מדבר, אז הפסקתי. כן, כן, כאילו שאני יכול להאמין ל'לא ראיתי קטנטנות'. נו, יאללה: הי! הרגע יצאתי בוידוי קורע לב! [פליפה תעשה לי ילד!!11] האם אתה גבוה מאיתמר, או שמא אתה טרול [מהאלה החמודים, עם השיער הצבעוני]: אני מטר שישים ומשו, ככה שאני מניחה שכן. יצירת קשר: [email protected] ו- 159967155 תמונה, כי זה כיף: תמונה כה גרועה. ואחרון חביב, האם גם אתה בעד השיפור ל'חבר ערבי' שרוני ואני הצענו היום לדפנה? ['יש לי חבר בקרבי'] היא דווקא קפצה על הרעיון, ובצדק! רעיון נפלא ונהדר. יוני, אני לא אוהבת אותך מסופק מינית, אתה מאושר מדי.

למעלה