התקנתי בבועז והאגדות, והחלטתי

אנפה2

New member
התקנתי בבועז והאגדות, והחלטתי

מה שבועז יכול, גם אני יכולה. והנה אגדה על נרקיס. אגדה יפה שמקורה ביוונית, מספרת כיצד נוצר הנרקיס. בין הרי הגליל התהלך בימי קדם רועה בעל פנים עגולים ותלתלי זהב לו, ושמו נרקיס (ביוונית נרקיסוס). כל הנערות דברו ביופיו הרב והוא לא ידע מימיו כי יפה הוא, כי לא ראה מעודו את פניו, פעם ירד עם צאנו ממורדות הכרמל, כשפניו מועדות אל הרי הגליל, כשעבר את נחל קישון ראה את בבואתו במים ומרוב התלהבות נפל למים וטבע במקום. ואכן עד היום ניתן למצוא את הנרקיס באזור הקישון.

odo13z

New member
היי אנפה. נרקיסוס יפה-אוס. יסוס.

אכן אגדה נהדרת. ואני רוצה לשתף אתכם באגדה אחרת. אתמול בערב הכנתי סיר גדול עם מרק עגבניות בהשפעת השירשורים. בהמלצת אחת הממליצות הוספתי אורז. הבת שלי התקשרה בצהריים לספר שחזרה מביה"ס והמרק שלי ממש מעדן. איזה כיף ?????????

maxima

New member
אודו.....גם אני אוהבת מרקים

בחורף... אתה מוזמן להכין יש לי סיר ענק...

odo13z

New member
אפרופו מרקים.....

מישהו פעם אמר..... מרק טוב מבשלים רק בסיר ישן.... אשתי אהבה את הפיתגם...ועיניה נצצו. נכון.... אמרתי. אבל זה תקף רק בעניין מרק.

odo13z

New member
ו...מקסי , סיר ענק , לא תמיד יתרון.

אני רשע היום. מקסי. בחיי קבלי בחיוך.

ע ו מ ר 4

New member
אההההה

לאחר ארוחת צהריים חזרת.....מרושע. שולחת לך יונת שלום עם פרח....

odo13z

New member
כן... לפעמים נכנס בי שד.../images/Emo5.gif

אבל הכל - האהבה גדולה. באמת באמת.

ע ו מ ר 4

New member
טוב.....

מנסה לסלוח..... אתה יודע....פולנים ועקרבים ואם זה בלשון נקבה זה אף חמור יותר...... לא שוכחים...לא סולחים. לא שוכחת לא סולחת

ע ו מ ר 4

New member
אודו....

מי הכעיס אותך היום? .....ואולי זה רק מזג האויר?! והזכרונות הבלתי נמנעים שלי....הם דווקא מעץ השקד.

למעלה