התקנת רשת צל על גג אסכורית שתהיה עמידה ברוחות

fish75

Member
אין לי רצון לפרק בחורף...כעיקרון עשיתי מסגרת 60 סנטים גובה מפרופיל 20×30 משהו יציב...הבנתי שאסור להצמיד את הציליה קבוע עם ברגים(כי אז תקרע מהרוחות; זה נכון?)...התקנה עם אזקונים (גם השחורים)בעיה כי נקרעים בשמש...(חשבתי להשתמש בחוט חשמל למרות שחבל לי על החבילה חחח)...רעיונות עיצות...תודה והשך יום טוב לכולם

חן 1111

Active member
אין לי רצון לפרק בחורף...כעיקרון עשיתי מסגרת 60 סנטים גובה מפרופיל 20×30 משהו יציב...הבנתי שאסור להצמיד את הציליה קבוע עם ברגים(כי אז תקרע מהרוחות; זה נכון?)...התקנה עם אזקונים (גם השחורים)בעיה כי נקרעים בשמש...(חשבתי להשתמש בחוט חשמל למרות שחבל לי על החבילה חחח)...רעיונות עיצות...תודה והשך יום טוב לכולם
כבל פוליפרופילן שחור, 4 מ"מ או קצת יותר, יעשה את העבודה מצוין. ויחזיק לפחות לכל אורך חיי הרשת.

יש להשיג טבעות שמיועדות לרשתות צל - כל טבעת היא בקוטר של בערך 3 סמ', ומורכבת משני חלקים שמתחברים זה לזה ב-"קליק". מחברים אותם דרך הרשת, כך שאתה מקבל "חור" ברשת, שאפשר להשתמש בו לחיבור הרשת. אני מציע להשחיל כבלי פלדה מגלוונים דרך שורת חורים כאלה. את הכבל להצמיד למסגרת - או בקצוות או בליפוף זיג-זג.
לפי גודל הרשת, אולי כדאי להוסיף עוד כבלים לאורך ולרוחב באמצע הרשת, כדי למנוע רפיון ונפנוף.

fish75

Member
הקליפסים שיוביוב דיבר עליהם, נראים ככה:
יש לי קליפסים(קניתי ממחסן חומרי בניין) כאלה 10 יח קניתי ב4 ש ליח' ויכול לרכוש עוד אם אצטרך.כבל מגולוון גם יש ברשותי;החשש שלי בהצמדת הכבל למסגרת שבזמן רוחות ירעיש;
איך מלפפים ליפוף זיגזג?אני שואל כי מקצה לקצה זה לא ככ מסתדר.*בחלק מהרשת בצלעות ה"ריש" יש טבעות מובנות ו"בריש" השני אין;לחלק שאין ארכיב את הקליפסים;המון תודה

נערך לאחרונה ב:
הקו הירוק הוא הכבל. עובר בזיגזג בין המסגרת לרשת. מקווה שמספיק ברור.

קבצים מצורפים

• רשת.jpg
    רשת.jpg
    KB 57.5 · צפיות: 7
למעלה