התרגשויות כלליות

h e l e n a 1

New member
התרגשויות כלליות../images/Emo13.gif

חרוזונצ'יקים היקרים שלנו! אתם מוכשרים- ללא ספק! ביאטריס- את גאווה של הפורום, כי לא שמעתי על מקרה דומה- ללמוד ולעשות רק מהתכתבויות של פורום! נתלי- הלבבות שלך שברו את ליבי. מידי פעם אני פותחת את התמונה והם מספרים לי סיפורים ורודים ומאז יש לי חלומות ורודות (שלא נדבר על צבע משקפיים מולטיפוקל שהפחו מסגולים לורודים) וחיוך דבילי על פרצופי. יסמין- בלי קימונו עם חרוז יפני לא נקבל אותך במפגש! אהבתי את היפנצ'יק שלך. גליה- מאוד אהבתי שיש עומק בפרח שלך, הוא אמיתי. אמנון- גורו ורמתק''ל לא אמור לעזוב את העמדה שלו!!!!! גורו תמיד נשאר עם העם(פשוט). רמתק''ל נשאר עם החילים שלו.שמחה שחזרת.שמחה שהתגברת. שמחה שהתבגרת. כולנו מעריכים את הידע והשקעה שלך- תן צ'נס גם לנו(=פורום) להתגבר ולהתבגר. עם ילד בן 11 יש לנו בעיה- צריכים אישור רשמי של הוריו לכניסה חופשית של פורום, אבל הוא ניראה לי ישיג אותו בקלות. הוא ילד אמיץ. לגבי פקודת הרמתק''ל בקשר למפגש- אתה, אמנון, שמת לפני בעיה גדולה, כי: א- אני הצעתי את עצמי רק לנקיון אחרי מפגש, לא עשיתי חזרות להכנת התה. ב- יש לי בעיה עם תאריך. אמנם אני אמורה להגיע לקירבה של ירושליים (יחסית לקרבה של אילת) ביום הזה, אבל אין לי מושג, האם זה יהי ב 3 בבוקר או ב3 בצהריים. מה יהי? בזה סיימתי את מכתב ההתרגשות שלי, שטפתי פני מדמאות, הלכתי לחתוך ולהלחים (ריפוי בעיסוק). ילנה המתרגשת שוב

למעלה