התרוממות רוח חוויה אדירה יש אלוהים ב"אלוהים ו

אנואל

New member
התרוממות רוח חוויה אדירה יש אלוהים ב"אלוהים ו

רבותי כולם כולל כולן - היום בא אלי קובי דוידיאן מנתי אדלר לצלם אותי על אלוהים ואני. ואני אומר לכם שזו היתה חוויה אדירה. זה הצליח להוציא ממני דברים לברוא ממני דברים מרוממי רוח ומרגשי לב ! מובן שיש עוד ועוד דברים שלא באו לידי ביטוי בצילום המסויים הזה בראיון ובדו-שיח היום כמו עניין הביאות שלא היו והקשרים לשלשוה שותפים לו לאדם בהיבראו: אמו ואביו וההקדוש-ברוך-הוא הוא האלוהים הוא האלהים-חיים. בואו ונקווה שניצוצו של היום הזה יאיר ולא יכבה בעת עלותו על אתר האלוהים ואני בעוד שבוע או שבועיים. תודה ענקית ולהתראות ביום יום חג, ישראל כם אנאואל כולנואל ה.מ. האזרח

אנואל

New member
ועוד על נמר עם גדי ריבץ והפער

כן, לגבי השאלה הטבעית על טבעו של הזאב לטרוף את מאכלו הכבש ועוד כפי שתורת האבולוציה מלמדת אותנו ומשפיעה עלינו לרעה בהצדיקה את הטרוף שטורפים אנו החזקים שבנו את החלשים שבנו: על זה נאמר וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ וזה בהמשך למה שכן אמרתי לקובי בסרטון בצילום: המצב הנבואי האלוהי הזה הוא שלמרות שיש כוח לזאב לטרוף הכבש - הוא ל א יטרוף אותה. למרות שיש בכוח המשפחות הבודדות השולטות במדינה ובמשאביה ובאוצר ובטמיון ליצור את הפער החברתי כלכלי המעוות והבלתי מוצדק שאכן יצרו עכשיו בכוחן שבידיהן - במצב האלוהי האידילי - הן תתאפקנה ולא יפערו פער שכזה. זה הכל. ה.מ. האזרח וזרח האזרח ובא השַמש ושימש את עצמנו באמת ובלי לפגוע בזולת

natiad

New member
כיף לשמוע - רוצים גם להצטלם ? שלחו מייל

למייל הזה [email protected] אנואל - אתה מחזק אותנו מאוד - וגם מזכיר לי את היסוד החשוב של צילום סרט תעודי - האפשרות ליצור מצב של חסד - הרגע בו המצלמה מתחילה לצלם ועד הרגע שהיא מפסיקה הוא רגע של נצח נצחים - ולא כדימוי אלא כמציאות - הרגע הזה יישמר לנצח על קלטת וידיאו ולכן לפעמים אנשים מעיזים להגיד דברים ולבטא דברים פתאום כשמצלמים אותם. המצלמה יכולה להיות כלי נפלא לשחרור ולהעמקה - היא מאפשרת לנו להתמקד ולבטא את עצמנו. תודה אנואל...

אנואל

New member
לנצח לצלם

וכל העולמות המלאים י ר א ו את הקולות את התכנים את המשמעויות - - - . . . ריגשתני, אחי, ריגשתני... לנצח אחי, אנואל ך ואמרתי לקובי: הגורם לנו לחשוב - קיים (לעד). החושב - חי; הגורם לחשוב - קיים; ועכשיו: המצלם - גם חי גם קיים ! מצלם הנצח...
=הרגע שאינו חוזר... "...נעשה אדם בצלמנו כדמותנו" (בר א, כו) - אין זה אלא מעשה הצילום...
מצלם לנצח... להראות הקולות על קרביהם ועל כרעיהם... בהווה, בעתיד של עברנו...

למעלה