ה"י 19.12.

ה"י 19.12.

שוטו
מת לי הטייגררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר :(((((((((((( הלכה החייה החמדמדה שלי

40% אחרי הדאבל...

+ עליית רמה (התחלתי מ 83%) מחר נעלה עוד רמה, כנראה, ואז סוף סוף נקבל את הסקיל החמוד שמוסיף עוד EXP
לילה טוב...

Guid

New member
Gratz!

איזו רמה? ולאיזו עבודה יש סקיל שמוסיף EXP...?‏ ‏‎

ReallyWrong

New member
95% בערך

לאגים רצחניים, נשארתי עם 4 HP והבנתי שמספיק ודי כי אחרת אני סתם אתפגר ואתבאס
אחרי זה התחברתי לפיראטית שלי להשיג קצת Snowpieces [כיסא
צעיף
] ובגלל איזה אידיוט שעשה לרותם ולי KS השגתי רק 120 בערך ><" ולא משנה מה, הוא לא הסכים ללכת. שונאת כאלה שרק מנסים לעשות דווקא.

D amaged R oses

New member
זה לא צעיף!!!!

זה שרשרת ואם את חושבת שהילד הזה נודניק, את לא מבינה מה היה לי אתמול בין 3ל4 בדאבל נכנסתי לספינה ואיזה באנדיט הגיע, חוצפן ביותר אמרתי לו CC והוא אמר לי "nty learn how to share" אמרתי לו NTY [גם ככה הייתי עייפה ושרפו לי העיניים, עוד שנייה הפיוזים הבובלילים שלי היו יוצאים עליו הוא אמר לי "2BAD" , קראתי לו נוב[מה שממש הלהיב אותו], באתי קצת להציק לו בהריגות והוא התחיל לרדת לי על הדמג'
הוא שעה מקלל אותי וקורא לי שחצנית וכמה רבנו, מתישהו התחלתי להגיב לו פשוט"LOL" "ROFL" "LMAO" וככה שעה, הוא אמר לי "אם את צוחקת זה רק על עצמך" ו"יש בעיות נפשיות" רציתי להגיד שנכון, יש לו בעיות נפשיות, אבל החלטתי לא לפתוח איתו ויכוח ולהמשיך להגיב לו בלול שמאוד עצבן אותו
בסוף הוא הציע לי הייסט, בפארטי, סירבתי והוא פשוט כזה "JEEZ, אני אצא מהפארטי אחר כך" וזה היה מצחיק וכל הזמן רק רציתי להגיב לו שאני ממש לא סנובית ואין לי בעיה להתחלק
בסוף הוא נכנס לקאש שופ, חזר, ואמר לי "טוב אני חייכת ללכת, נדבר, נובית" ואני לוללתי קצת
איזה חפירה יא וואעלי

ReallyWrong

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif!!!

וזה כן צעיף, כתוב בשם של זה
ואשכרה כולך בובלילית, מה זה

למעלה