ה-ק-ט-ר-י-ם.

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
עידכון חי ב../images/Emo56.gifמול הדר' אביה

ה-ק-ט-ר-י-ם.
ב"ה שימו לב במילה יש שש אותיות כמספר הקטרים המגיעם לכאן. כל תמונה שהיא לפה. פשוט מאוד , מחר בטח יפתחו שלושה ארבעה אשכולום עמוסי תמונות . לא חבל שהודועות על רמה ירדו? לכן, אני מבקש בכל לשון דל בקשה כל פיסת מידע או תמונה של הקטר ים הנ"ל, לשישור זה. תודה מראש לצלמים ובראשם אביתר מיודענו. בכל אופן, אם חישבנתי נכון , אז ש לרכבת ישראל ב80 קטרים. אז עכשיו יהיו לה כ 86 קטרים!!!!! וזה שיא!!!. אז בהצלחה ומזלט... הברית מילה בעוד 9 ימים... !!!
.... .
עידכון חי ב
מול הדר' אביה
קטרים מספר 756 \757\758 נפרקו מהאוניה עכשיו מסובבים את האוניה לצד השני והבא בתור להיות מורד מהאוניה זה קטר מ"ס 759. הדר' רץ לצלם את הזזת האוניה וממה שהבנתי ממנו זה שלא לפני שעה 14:00 יש בדיקות לעשות ורק אז אולי השיירה תנוע לדרכה. תחזיקו מעמד.

ה דרומי

New member
עדכון נוסף נמסר ע"י הדר' אביה

ה-ק-ט-ר-י-ם.
ב"ה שימו לב במילה יש שש אותיות כמספר הקטרים המגיעם לכאן. כל תמונה שהיא לפה. פשוט מאוד , מחר בטח יפתחו שלושה ארבעה אשכולום עמוסי תמונות . לא חבל שהודועות על רמה ירדו? לכן, אני מבקש בכל לשון דל בקשה כל פיסת מידע או תמונה של הקטר ים הנ"ל, לשישור זה. תודה מראש לצלמים ובראשם אביתר מיודענו. בכל אופן, אם חישבנתי נכון , אז ש לרכבת ישראל ב80 קטרים. אז עכשיו יהיו לה כ 86 קטרים!!!!! וזה שיא!!!. אז בהצלחה ומזלט... הברית מילה בעוד 9 ימים... !!!
.... .
גם קטר 759 נמצא למטה עכשיו פותחים את בטן {מחסן} האוניה להוציא את השניים שנותרו על האוניה מספרם 760 ו761. השערה שתוך איזה שעה ומשהו כולם היו למטה מסר הדר3 בדרכו לעלות על האוניה לצלם את "הביבי" שלו בבטן האוניה. יש למה לחכות

ariel0

New member
עוד עדכון מהד"ר

גם קטר 759 נמצא למטה עכשיו פותחים את בטן {מחסן} האוניה להוציא את השניים שנותרו על האוניה מספרם 760 ו761. השערה שתוך איזה שעה ומשהו כולם היו למטה מסר הדר3 בדרכו לעלות על האוניה לצלם את "הביבי" שלו בבטן האוניה. יש למה לחכות
עוד עדכון מהד"ר
כל השישייה על המסילה גרורים ע"י קטר 108 מחכים לבדיקת מכס. נקווה שיעברו בירוק
אריאל

aas111

New member
סליחה יש תגובה שם

תשאלו אותו
האם קטר דומה לסדרה ראשונה או שנייה או בעצם עיצוב חדש
סליחה יש תגובה שם
ציטוט הסדרה השניה (761-741) במהלך שנת 2002 דובר על שינויים טכניים שיתבצעו בקטרים החדשים ביותר שרכשהרכבת ישראל, מספרים .761-751 בעקבות שינויים אלו רצו ברכבת ישראל להעלותאת המהירות המרבית המותרת של הקטרים ל-160 קמ"ש, על מנת להאיץ את תנועתהרכבות הבין עירוניות. לאחר דיונים עם חברת Alstom הוחלט שלא לבצע אתהשינוי הזה ואף להאט ב-5 קמ"ש את הקטרים, למהירות של 140 קמ"ש. השינוייםהמהותיים היחידים שבוצעו בקטרים החדשים היו במערכת האוויר. ככל הנראה גם מהירותם של הקטרים הבאים שיגיעו לישראל, מספר ,755-761 תהיה מוגבלתל-140 קמ"ש.

omer landau

New member
מתי יעברו בסגולה???????

מתי יעברו בסגולה???????
אני חושב אם לנסוע לשם או לא?

omer landau

New member
הוא מחר,אני אמור להתכונן עכשיו בגלל

נו... יאללה עומר
איך היה מבחן היום
לה דרומי טוב לשמוע ממך על התקדמות
בגלל זה אני מתלבט זה לא סיפור של חמש דקות זה חצי שעה ברגל עד לרכבת עוד 30 דקות נסיעה כולל המתנה תלוי מתי תבוא הרכבת ואז אני גם צריך לחזור באותה צורה אם היו דוחים את הפריקה ביום הייתי מביא לכם תמונות של כל הקטרים מי יודע אולי יהיו עיקובים

omer landau

New member

נו... יאללה עומר
איך היה מבחן היום
לה דרומי טוב לשמוע ממך על התקדמות
בגלל זה אני מתלבט זה לא סיפור של חמש דקות זה חצי שעה ברגל עד לרכבת עוד 30 דקות נסיעה כולל המתנה תלוי מתי תבוא הרכבת ואז אני גם צריך לחזור באותה צורה אם היו דוחים את הפריקה ביום הייתי מביא לכם תמונות של כל הקטרים מי יודע אולי יהיו עיקובים

aas111

New member
שמע תעזוב את המחשב

שמע תעזוב את המחשב
תתחיל ללכת כבר עכשיו ואל תחכה לרגע אחרון תהיה בקשר עם אביתר אתמול הוא אמר שתהיה בקשר איתו אם פספסת ,לפחות לקחת לעצמך קצת נשימה למבחן אתה יודע שיש כלל שאומר אם תיקח 5 נשימות תהיה רגוע ואמירה שאומרים שיוצאים מהבי תולסובב (קצת חופש מדברים ) זה מרגיע קצת לנקות הראש ובהצלחה לך היום ועוד יותר בהצלחה מחר

מצב
הנושא נעול.
למעלה