ה``שרוף``: ``היהודים זה העם הכי גזען כלפי עצמו``

• פותח הנושא fsfs7
  • פורסם בתאריך

fsfs7

New member
ה``שרוף``: ``היהודים זה העם הכי גזען כלפי עצמו``

שלום רציתי להמליץ לכם על ראיון שקראתי על ה``שרוף`` באתר מסויים ואני לא יודע מה אחרים יגידו על מה שהוא אמר אבל אני אישית כועס, אני חושב שהוא מתבטא בצורה לא הכי יפה כלפי הישראלים. למשל:``היהודים זה העם הכי גזען כלפי עצמו`` אז בסדר... התקשורת לא התייחסה אליו יפה אבל זה לא מצדיק התבטאויות כאלה.. ועוד שאפשר לקרוא שם ושלא תבינו לא נכון, אין לי משהו אישי נגדו הוא אחלה זמר לדעתי ויש לו שירים נחמדים אבל לא צריך להפריז... בכל אופן הכתבה נמצאת באתר ישראלים וזה ראיון בלעדי שלהם... http://www.israelim.co.il/htm/saruf/interview.html בכל אופן אני מציע להכנס דרך האתר מפני שיש פתיחה מדהימה בפלאש, ושווה לראות את ההקדמה לראיון. www.israelim.co.il בהזדמנות זו, אני גם מאחל מזל טוב לאתר ישראלים על זכייתו במקום הראשון בתחרות אתר השנה של www.2day.co.il וזהו אני אשמח אם מי שקרא יגיב ויגיד לי מה דעתו על הנושא

תשמע יא חביבי...

אני מעריך את עוגמת הנפש שאתה מצהיר עליה בהודעה שלך. גם אני ישראלי ויהודי, וגם אני מתנגד להכללות ולנזיפות. גם אני חושב שזה לא יפה להגיד עלינו שאנחנו גזעניים, בעיקר בגלל הקונוטציה אל העבר הלא רחוק של העם היהודי. אבל: אני בעצמי באחת ההודעות הקודמות שלי הצהרתי שאנחנו עם די גזעני, בכך שאפילו בהימנון ``להיות עם חפשי בארצינו``, אנחנו מצהירים שהארץ הזאת היא רק בשביל העם שלנו - העם היהודי. אין כיום כמעט אף מדינה בעולם המערבי, שסוגרת את שעריה בפני אנשים בגלל המוצא הגזעי שלהם - חוץ - מישראל. אז קודם כל, גם אם אתה לא מסכים איתי בעניין הזה, היית לפחות צריך להסביר למה לדעתך הוא טועה. אולי הוא נסער, אבל תנסה להבין אותו לפחות. אבל בוא נחזור לנושא הכתבה. הוא לא חזר על כך יותר מפעם אחת. הוא בעצם רצה להגיד שהוא חושב שהישראלים לא יודעים לפרגן אחד לשני. אני מסכים איתו חלקית. זה נכון שאנחנו בעד ייצוג ישראלי בפורומים בינלאומיים והכל, אבל יש לנו איזה ג`וק. אנחנו לא מסוגלים לקבל אנשים שמאמינים בעצמם, בלי שהם יוכיחו את עצמם בלי שום ספק. ואני לא מדבר על האוכלוסיה דוקא, אלא על המפיקים והמשקיעים. המפיקים יותר מדי פרנואים בגלל ההצלחה המסחרית של האומנות והתרבות החו``לית, הם לא מוכנים לקחת צ`אנסים, לדעתם זה משחק מכור, שצריך לשחק לפי הכללים של המנצחים - החו``לים. והמפיקים מבחינתו הם פשוט מדגם מייצג של הרוח הישראלית הממוצעת. אולי הוא היה צריך להציג את זה ככה, נכון, אבל בכל מקרה זה יותר טוב כשזה מובהר. אני מקוה שעכשיו אתה יכול להבין את המחשבות שלו מעבר למילים הפרובוקטיביות שבאמצעותם הוא משך את תשומת לבך. Life Is Art.

למעלה