ה100 - צפייה משותפת - עונה 5

didalf

Well-known member
היא נוסעת לפוליס ברובר, העולם הושמד על ידי גל מוות והרובר עדיין מתפקד? ממה הוא עשוי? 🤔
היא חפרה אותו מהריסות לא? אבל באמת איך הוא לא נמס8-*

ברגע של ייאוש מוציאה את האקדח שלה וכמעט יורה בעצמה
יאוו מסכנה אני הייתי מתייאשת מזמן.

מאדי יודעת לנהוג (לרגע הייתי מופתעת מזה אבל אין אנשים בעולם משמע אין חוק אז מה כבר יעשו להן :-D),
תכלס:-D

- בבונקר אנחנו רואים אנשים נלחמים בזירה בזמן שהקהל מריע ומעודד, אוקטביה יושבת על כיסא, נראית מגניבה ובאדסית יותר מתמיד.
אני הייתי קצת מפוחדת:
"וסופסוף רואים מה קורה בבונקר - ומה לעזאזל קורה שם???? גראונדרים נלחמים למוות כמו גלאדיאטורים כשכולם מריעים ואוקטביה למעלה בכס המלכות?
😱
אוקטביה מה עשית?"

• קלארק: "שני האנשים האחרונים שנשארו על כדור הארץ ואחד מהם הוא ילדה מהגיהנום." :-D:-D
:-D

איזה מוזר שבעונה 2 ולעוד הרבה זמן הרפר הרגישה כמו קצת יותר מניצבת, ועכשיו היא כאילו כמעט חשובה.
חחחח כן. בשתי העונות הראשונות אפילו לא טרחו לכתוב אותה בשחקנים אורחים.

המקום הזה נראה כ"כ יפה. איך שום דבר לא נהרס בו? גם כל הערסלים והדברים האלה שהיו שם נראו ממש מגניבים, הכי קומונה של היפים.
פריימפייה איכשהו דילגה עליו.
וכן זה נראה מקום מאד חמוד.

אני שם שמחה ממש שקלארק לא הייתה לבד שם כל ה-6 שנים, נראה לי זה היה יכול להיות מחרפן.
לגמרי, היא הייתה מאבדת את זה.

איזה כייף תמיד הסצנות בתחילת עונה כשרואים את כל החבורה והשגרה שהם פיתחו |מאוהב| איזה חמודים כולם.
נכון|מאוהב| ספייסקרו|כתר|
כמעט. מרפי ואמורי נפרדו! ;-( אוף.
באמת אוף;-( מרפי בכלל התחרפן.
אבל אהבתי לראות שנראה שאמורי הרבה יותר התאקלמה בחבורה ונראה שאוהבים אותה אפילו יותר ממרפי.
כן זה כזה חמוד איך הם הפכו למשפחה. טוב 6 שנים תקועים בחללית הם כל מה שיש אחד לשני.
פתאום קלטתי שהם היו בחלל כל חייהם והספיקו לבלות על כדוה"א בערך 8 חודשים בסה"כ לפני שחזרו לחלל. איזה באסה להם:-D

וואי, פליז תהיו בסטיז! אני כ"כ רוצה שבלאמי יהפוך למנטור שלו ויגרום לו להתבגר כבר! קצת נמאס עם הרחמיים העצמיים האלה שלו :-(
|כן|!!!
הקטע שהם כן אוהבים את מרפי עכשיו הוא איבד את זה והגלה את עצמו כי הוא חושב שהוא חסר ערך:-( בלאמי כזה חמוד כשהוא מנסה לשחרר אותו מזה.

אלסו הוא עם אקו! עדי צדקת שניבאת את זה לפני מליון שנה!
נכון?? איך אני טובה בזה|זורו| איך הייתי מרוצה מעצמי:-D חמודים|מאוהב|
אוקי קודם לא היה לי זמן לחפש גיף:

אוקי, זה טיפה מפחיד, במיוחד שגילינו שמי שנחתו הם אסירים לשעבר שלרצחו ודברים כאלה. אבל מצד שני קלארק לא יודעת את זה. אני לא יודעת, אני מבינה את הצורך להיזהר מצד אחד, אבל מוזר לי שהיא לא שקלה אפילו לנסות לדבר איתם. בכל זאת- אנשים חדשים יכולים לעזור לה אולי? עכשיו אני פוחדת ממה שיעשו לה ולמאדי!
חחח נכון? למה ישר מלחמה?

(y)אני זוכרת שבסוף עונה 4 תהיתי אם מאדי היא הילדה של קלארק. מכאן התחלתי לחשב האם קלארק נכנסה להריון והאם האבא הוא בלאמי :-D מן הסתם עכשיו אני רואה שמאדי לא יכולה להיות הבת הביולוגית של קלארק אבל תראו כמה הצלחתן להשפיע עליי שזה הדבר הראשון שאני חושבת עליו :-D
חחחחחחחח:-D איך תהיה ילדה של בלאמי היחידה שקלארק שכבה איתה זאת ניילה:-D

didalf

Well-known member
1. ג'אהה - כמובן שבפרק שבו הוא מת יגרמו לי לאהוב אותו! נו מה שמתם לי אותו עם ילד קטן חמוד, כאילו שאני לא אנמס מזה? הילד הזה היה כזה חמוד אני לא יכולה!! שהוא קרא לו דוד ת'יאו |מאוהב|. ואז שג'אהה קרא לו את העץ הנדיב שזה אחד הספרי הילדים האהובים עלי שגורמים לי למרר בבכי. ואז כשהוא מת עשו את המוות הטרגי הזה שאני כ"כ אוהבת, שמישהו כזה יודע שהוא הולך למות ואז אנשים לידו כזה נמצאים לידו והוא מקבל את המוות שלו בשלווה כזה. דיי אני סאקרית של הדברים האלה. וכשהוא אמר לקיין לשלוח אותו לאישתו ול-וולס ;-( ואז קיין עשה לו את הברכה הארוכה הזאת של משהו משהו- הסירה שלך תגיע למים משהו משהו. ואז בסוף מיי ווי מיט אגן! והוא מבקש מאוקטביה שתשמור על הילד! אהה!! ;-(
הילד באמת חמוד ומסכן:-( אבל ג'אהא הכי ברוך שפטרנו!!
אה והברכה של סקייקרו אני מאוהבת בה אני רוצה אותה על המצבה שלי:
In peace may you leave this shore
In Love may you find the next
Safe passage on your travels until our final journey to the ground
May we meet again

|לב|
(ומתחת לזה אני רוצה שיש כתוב ai gonplei ste odon)
(וכן כתבתי את זה מהזיכרון בלבד)

3. שוב אוקטבייה מראה כמה היא באדאסית כשהיא נלחמת באנשים האלה "אם אתם לא וואנקרו- אתם האויב של וואנרו" וככה מחסלת אחד אחד
איזה מלכהההההה|כתר| קטע מדהים|מאוהב| אולסו בגלל זה דילן קוראת לכולם אויבים של וואנקרו.

בסוף כדי להעניש את כל מי שעשה בעיות הפרק היא כמובן לוקחת את מוטיב הגלדיאטורים מהמיתולגיה היווינית ונותנת לכולם להילחם אחד בשני והאחרון שנשאר ישאר חי. טוב, אני משערת שזה פיתרון אפשרי, הם צריכים לדלל אנשים כי לא ישאר להם מספיק אוכל. ואין מה לעשות בתנאים אכזריים העונשים לפעמים אכזריים, כמו שהיה בתיבה. אבל אז אנחנו קופצים 6 שנים קדימה והיא עדיין עושה את הקטע של הגלדיאטורים. זה קצת מטריד. היא עדיין צריכה לעשות את זה אחרי כ"כ הרבה זמן? לא מתו מספיק אנשים כדי שזה יהיה מספיק? גם נראה פתאום שהקהל (כמו אצל הגלדיאטורים) מחשיב את כל כל הדבר הזה יותר למטרות בידור מאשר למטרות הישרדות, מה שגורם לזה להרגיש טיפה מטריד.
זה אחד הדברים הכי נוראים בעיני. בגלל זה גם קשה לי עם הפרק הזה למרות שהחלק של אוקטביה נלחמת בכולם מדהים, כי אני יודעת לאן זה ממשיך. אני מבינה את הצורך בדילול ואת הצורך בלהחזיק את האנשים סופר קצר ע"י עונש מוות על כל שטות, אבל העובדה שזה הפך לספורט החביב עליהם ואנשים מריעים לזה עושה לי רע ממש.

5. אוקי כנראה שבגלל שראיתי הרבה פרקים ברצף אני מרגישה שפספסתי משהו - מתי מילר וחבר שלו בריאן נפרדו? או שבריאן מת? מה קרה לבריאן? ומילר עכשיו עם ג'קסון? לא ידעתי שג'קסון גיי! ובאמת היו להם הרבה קטעים ביחד בעונה שעברה, אבל בגלל שלא אמרו את זה במפורש, איכשהו הנחתי שג'קסון לא גיי והם סתם חברים! טוב, אם פספסתי משהו ומישהו יודע לעדכן אותי בעניין זה יהיה סבבה. אם לא, לא נורא, זה לא כזה חשוב לי.
חחחחחח יאיי שיפ!! הם חמודים|לב|
כן ברגע שבריאן כעס על מילר על מכונת המים הוא נפרד ממנו כנראה ונעלמו עקבותיו.
וכשיודעים אז אפשר לשים לב לכל מיני רגעים קטנים שלהם בעונה 4 מהרגע שהם מגיעים לאי והדרונים תוקפים אותם וג'קסון נפצע ומילר שומר עליו. אחרי זה יש להם קטע חמוד באוטו כשמילר רוצה להשאר איתו, וכשהשם של מילר עולה בהגרלה ג'קסון שמח ומחבק אותו. עדיף על בריאן בתכלס הוא סתם היה מעצבן.
וכן לא ידענו שג'קסון גיי, אבל גם לא ידענו שלא:-P:.

נכון. מעניין איך אבי ידעה, ככל הנראה היא פשוט ניחשה אבל זה מפתיע אותי איך היא בטוחה שזו קלארק ואף אחד לא יכול לשנות את דעתה.
באמת איך? עד כמה שהיא יודעת קלארק בחלל8-*

פשוט יש כל כך הרבה שליליות (באינטרנט, לא על הקטע הזה ספציפי) שזה מרגש אותי לקרוא דברים קצת יותר חיוביים.
מי הרשה לך לקרוא באינטרנט????

You are Wonkru, or you are the enemy of Wonkru. Choose. המשפט המשמעותי ביותר עבורי בפרק הזה. אהבתי שכל פרק אוקטביה אמרה אותו והיא חיכתה לראות מי ייכנע וכשהיו כאלה שהמשיכו להילחם היא חיסלה אותם עד שהמסר הובן.
|כתר|

ואז מגלים שזו הייתה תרמית ושקארה תיכננה לנעול את רוב סקייקרו בחדר האוכל על מנת להשתלט על הבונקר.
יאווו סקייקרוווו יקרציותתתת די לחשוב שאתם יותר טובים מכולם!!! איזה מתישים הם פלא ששאר השבטים שונאים אותם?

• הצחיק אותי כששאלו את אוקטביה מה העונש על גניבת שמיכות והיא ענתה: "על גניבת שמיכות? שיחזיר אותן." :-D
חחחחח כן:-D:-D

• למה יש בבונקר רק שני רופאים??
חחחח כי זה כל מה שיש. לגראונדרים אין רופאים רק "הילרים".

• מעניין שבעונה הקודמת קלארק הזדהתה עם ג'אהא ובעונה הזו פתאום זו אוקטביה שמבינה את דרישות התפקיד של מנהיג.
כן זה מעניין איך שכשמגיעים להיות מנהיגים מבינים שצריך לקחת החלטות קשות שבתור נתין לא היית מרוצה מאותן החלטות בדיוק.

הקטע שקיין מקבל את השפריץ הזה של המרק :-D , והוא בטח כולו כזה בתוכו- dude, מה זה?
אלה הדברים הקטנים למשל שאני לא זוכרת:-(

זאת הייתה החלטה מעניינת. דבר אחד אי אפשר להכחיש, אוקטבייה נראית כ"כ באד-אסית עם כל הדם עליה! משהו אולי דפוק בי אבל תמיד אנשים עם פצעים עליהם, ו/או מכוסים בדם נראים לי כ"כ הרבה יותר מגניבים ממה שהם בד"כ. (ואוקטבייה בד"כ מאוד מאוד מגניבה!)
כן טוב כמה שקשה לי עם ההחלטה של אוקטביה לגבי הגלדיאטורים בלאדריינה נראית מדהים|מאוהב|

מרגיש לי שכל מי שמגיע לעמדה של מנהיג מתחיל להבין את המנהיגים על התיבה קצת יותר טוב. כמו שכתבתי בעבר, קשה לראות דברים מהצד שלהם, במיוחד שאתה בצד השני וסופג (או האנשים שאתה אוהב) צריכים לספוג את ההחלטות שלהם.
|כן|

:-D כן, גם אני חשבתי על זה. רק בסדרה הזאת מישהו שכמעט הרג מישהו אחר, ובשלב אחר עינה אותה בחשמל מול כולם עדיין יכול לגרום לי להתלהב מהקשר הרומנטי שלהם כ"כ.
תכלס:-D

וכמובן הדבר הגדול ביותר זה שבפרק הראשון לסדרה קיין היה נשוי למישהי שהייתה חברה טובה של אבי. אבל לא ראינו את האישה הזאת שוב מאז הפרק הראשון לסדרה ולא מזכירים את קיומה.
באמת? את זה אני לא זוכרת 8-* ממש ראו שהייתה לו אישה? ולא הזכירו אותה אחרי הפרק הראשון? טוב זה ממש חור.
ניק הוא ליטרלי היחיד שזוכר את זה. הייתה מישהי אסייתית בפיילוט שכנראה היית בת זוג של קיין. אפילו לא אמרו את זה במפורש לדעתי, בטח לא שהיא אשתו. זה אפילו לא נחשב, זה פיילוט דברים תמיד משתנים אח"כ.

didalf

Well-known member
טוב מעונה 5 כבר עברנו לפורום החדש (פריימפייה בתזמון מדהים לקחה איתה גם את תפוז הישן) אז אני מניחה שאני יכולה לשים את השרשורים הישנים כי יש תיבות ספוילר.
אבל אור אני סומכת עלייך שלא תקראי מעבר לאיפה שאת נמצאת כן???
אולסו זה פחות או יותר אני מדברת לעצמי כי בשלב זה הייתי אוייבת של וואנקרו מבחינת דילן:-D היו לנו קשיי הסתגלות לפורום החדש.

501-504

505-509

510-513

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
אולסו זה פחות או יותר אני מדברת לעצמי כי בשלב זה הייתי אוייבת של וואנקרו מבחינת דילן:-D
את עדין אויבת. אבל לא בגלל זה לא הגבתי לך.
פשוט הפורום החדש בהתחלה היה ממש לא נוח כשהשרשור היה מופיע בצורה עילגת עד שהבנו איך לעשות את זה. בפייסבוק כן הגבתי לכל ההודעות שלך.

didalf

Well-known member
פשוט הפורום החדש בהתחלה היה ממש לא נוח כשהשרשור היה מופיע בצורה עילגת עד שהבנו איך לעשות את זה. בפייסבוק כן הגבתי לכל ההודעות שלך.
אה נכון בעצם, תיקנתי.

keren or5

Well-known member
- קלארק ומאדי מסתתרות בעודן רואות את האנשים יורדים מהספינה. אני מרגישה כאילו זו עונה 1, כשהמאה ירדו מהספינה וגילו שהגראונדרים חיים על האדמה, רק שהפעם קלארק היא הגראונדרית ואנחנו לא מכירים את האנשים מהספינה
כן גם לי זה הרגיש ככה, כאילו אנחנו רואים את זה הפעם מהצד השני. ובכלל קלארק עשתה להם לינקולן כל בקטע שתפסו אותה והיא העמידה פנים שהיא לא יודעת אנגלית.
בינתיים בחלל, החבורה שלנו מנסה להגיע לספינה. אמורי לא מצליחה להנחית את הרקטה והם חוטפים מכה. רייבן אומרת לה להעריך נזקים והרפר מצוותת אליה כאשר היא מסרבת שמרפי יצטרף אליה
אוף מרפי, למה אתה כזה דיק לאמורי? אתה שובר לי את הלב ;-( היא ס"כ מנסה להשתלב!
רק אחרי שעברתי על הפרק ברפרוף כדי לכתוב עליו קלטתי שדיוזה אומרת למישהי מהספינה שלה להפעיל את קודיאק שזה הבחור שאנחנו רואים שקם מהשינה.
8-* לא שמתי לב לזה.
רייבן מחפשת דרך שבה הם יוכלו לעזוב את הספינה ובכל זאת יוכלו להרוג את האסירים מרחוק, היא לא מוצאת כזאת. היא מודיעה לבלאמי שמישהו צריך להישאר מאחור ושהיא זו שצריכה לעשות את זה. היא משקרת לו שיש תא מילוט והוא מסכים לתת לה להישאר, מרפי מחליט להישאר איתה, הוא התחרט על זה באותו רגע ששמע שאין תא מילוט :-D
קצת שמחתי כשהוא קלט את זה כי אני כועסת עליו עכשיו!
קלארק שומעת בקשר שמאדי ברחה מהמערה, היא מוכנה לשתף פעולה עם דיוזה על מנת שלא יהרגו את מאדי ומבטיחה לספר לה את האמת.
בהתחלה כשקלארק אמרה שמאדי מובילה אותם למלכודת חשבתי שהיא משקרת כדי שיחשבו שיש יותר אנשים, אבל אולי היא התכוונת למלכודת של הדובים?
דיוזה מניחה שקלארק שיקרה לה ומחשמלת את קלארק בקולר :-[
אוי זאת הייתה סצנה קשה!
מאדי מצילה את חבורת הרקטה שלנו, היא מעדכנת אותם שקלארק בחיים ולוקחת אותם אליה.
יאאא היא יודעת מי זה בלאמי כי קלארק בטח סיפרה לה!!
בלאמי יוצא לדבר עם דיוזה, הוא מספר לה על האסירים שלה שהוא יכול להרוג מתי שירצה ומצליח לגרום לה לשחרר את קלארק. האמת שקצת התאכזבתי שלא ראינו את החיבוק של קלארק ובלאמי אבל אני יכולה לדמיין שזה קרה אוף סקרין אז זה בסדר מבחינתי.
גם אני! אבל לפחות הוא ראה אותה!!
דיוזה (אחרי שקלארק מספרת על המלכודת): "פאלק אם מקרירי לא יציית תירה לו ברגל, האריס אם פלאק לא יציית תירה לו בראש." :-D

עוד כמה דברים:
- היה קטע כשהם מגיעים לעגון שרייבן אמרה משהו בסיגנון- מעכשיו יש כוח כבידה, אז תרגיעו love birds, ומונטי והרפר מסתכלים אחד על השניה עם חיוך שובב.
- הקטע שדיוזה שואלת את קלארק: איך העולם נגמר, וקלארק עונה לה- "באיזה פעם?"

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
די אתן אמיתיות?:-0
העובדה שבלאמי ממש התכער זאת אחת הסיבות שאני פחות אוהבת את העונות האלה!!!!:-D הוא השמין קצת והזקן הזה ממש מכוער:-0 מסתיר את הבייביפייס היפים שלו;-(|מאוהב|
אבל אני שמחה שאתן נהנות מזה:-D זה כבר התחלה טובה יותר ממני:-D
באמת הוא השמין? לא שמתי לב לזה. ואת השיער פנים אני אוהבת , זה גורם לו להיראות יותר מבוגר כזה ופחות ילד.
:-D :-D רייבן |מאוהב|
אני מאוהבת בהם כבסטיז!!|מאוהב|
אני גם קצת רוצה שיהיו בסטיז, אבל האם זה מה שיעשו? או שיהיה בניהם יותר? כל דינמיקה בניהם מעניינת (אובייסלי אל תעני לי על זה, שאלות רטוריות).
כן זה כזה חמוד איך הם הפכו למשפחה. טוב 6 שנים תקועים בחללית הם כל מה שיש אחד לשני.
פתאום קלטתי שהם היו בחלל כל חייהם והספיקו לבלות על כדוה"א בערך 8 חודשים בסה"כ לפני שחזרו לחלל. איזה באסה להם:-D
זה באמת מוזר לחשוב על זה ככה. זה מרגיש כאילו היה להם יותר זמן ביחד בעונות הקודמות כי זה נמשך יותר זמן על המסך, אבל זה נכון שמבחינת הזמן בסדרה עבר הרבה פחות מה-6 שנים האלה ביחד.
|כן|!!!
הקטע שהם כן אוהבים את מרפי עכשיו הוא איבד את זה והגלה את עצמו כי הוא חושב שהוא חסר ערך:-( בלאמי כזה חמוד כשהוא מנסה לשחרר אותו מזה.
כן, אבל זה מבאס, בא לי שיתבגר קצת ושמישהו יכניס בו קצת שכל והוא יגדל כדמות. אני אומרת את זה כי אני אוהבת אותו והוא שובר לי את הלב!
אוקי קודם לא היה לי זמן לחפש גיף:
חמודים!
(ומתחת לזה אני רוצה שיש כתוב ai gonplei ste odon)
תזכירי לי מה זה אומר?
איזה מלכהההההה|כתר| קטע מדהים|מאוהב| אולסו בגלל זה דילן קוראת לכולם אויבים של וואנקרו.

:-D. איזה סצנה אפית! היא מזכירה לי פה קצת את אומה טורמן מקיל ביל.
אני מבינה את הצורך בדילול ואת הצורך בלהחזיק את האנשים סופר קצר ע"י עונש מוות על כל שטות, אבל העובדה שזה הפך לספורט החביב עליהם ואנשים מריעים לזה עושה לי רע ממש.
כן אני מבינה, יש לי הרגשה שהיא הולכת להתדרדר מוסרית כמו בלאמי של עונה 3, אבל אני רוצה להאמין שגם אם זה יקרה היא תחזור חזרה כמו בלאמי!
וכן לא ידענו שג'קסון גיי, אבל גם לא ידענו שלא:-P:.
זה נכון :-D הומופובי מצידי להניח שלא.
ניק הוא ליטרלי היחיד שזוכר את זה. הייתה מישהי אסייתית בפיילוט שכנראה היית בת זוג של קיין. אפילו לא אמרו את זה במפורש לדעתי, בטח לא שהיא אשתו. זה אפילו לא נחשב, זה פיילוט דברים תמיד משתנים אח"כ.
:-D אה, אוקי.

It's Always Sunny

Well-known member
מי הרשה לך לקרוא באינטרנט????
וול אני :-D וזו בדיוק הסיבה שבגללה אני הולכת לגרום לעצמי להיגמל קצת מהאינטרנט, כאילו לא מהאינטרנט עצמו אלא מהצורך האובססיבי לקרוא דעות של אחרים שהורסות לי את חווית הצפייה.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב מעונה 5 כבר עברנו לפורום החדש (פריימפייה בתזמון מדהים לקחה איתה גם את תפוז הישן) אז אני מניחה שאני יכולה לשים את השרשורים הישנים כי יש תיבות ספוילר.
אבל אור אני סומכת עלייך שלא תקראי מעבר לאיפה שאת נמצאת כן???
אולסו זה פחות או יותר אני מדברת לעצמי כי בשלב זה הייתי אוייבת של וואנקרו מבחינת דילן:-D היו לנו קשיי הסתגלות לפורום החדש.

501-504

505-509

510-513
קצת ריפרפתי על השרשורים מאז.
מצחיק שבשרשור הראשון את כל כך מתוסכלת מהפורום החדש. ואנחנו עדיין מנסים להבין איך בכלל להשתמש בו.

בשרשור השלישי הפתיע אותי לראות שאני די מעוצבן. כנראה חלקית על הדעות שלך וחלקית באופן כללי על העונה הזאת.

נו, מתי מתחילים את עונה 6?

didalf

Well-known member
טוב עברתי קצת על השרשורים בפייסבוק ודילן השקיעה בלהגיב על הכל כולל הרבה גיפים אז אני מאד מתנצלת|4U|
הפכתי לאויבת שהיא לא רוצה להגיב לה הרבה יותר מאוחר:-D

וול אני :-D וזו בדיוק הסיבה שבגללה אני הולכת לגרום לעצמי להיגמל קצת מהאינטרנט, כאילו לא מהאינטרנט עצמו אלא מהצורך האובססיבי לקרוא דעות של אחרים שהורסות לי את חווית הצפייה.
לאאאאא אבל ספוילרים אור!!!!!!!!!!!! אין מצב שלא גילית כבר הכל מלקרוא אנשים באינטרנט!!
שלא נדבר על כמה הפאנדום רעיל ומלא מרמור ושליליות באמת (שזה בתכלס נכון כמעט לכל פאנדום. צריך לעבוד טוב בלסנן את השליליות כדי לקבל רק את התכנים שאת רוצה. ובשביל זה לסדרות לא צריך לצאת החוצה יש אותנו!!!)

באמת הוא השמין? לא שמתי לב לזה. ואת השיער פנים אני אוהבת , זה גורם לו להיראות יותר מבוגר כזה ופחות ילד.
טוב אני שמחה בשבילכן:-D הסתכלתי בגיפים ועצוב לי:-D

מצחיק שבשרשור הראשון את כל כך מתוסכלת מהפורום החדש. ואנחנו עדיין מנסים להבין איך בכלל להשתמש בו.
לגמרי:-D
ועוד לא למדנו להגיב בחלקים, אנחנו מעתיקים ומדגישים את הציטוט בבולד:-D
בשרשור השלישי הפתיע אותי לראות שאני די מעוצבן. כנראה חלקית על הדעות שלך וחלקית באופן כללי על העונה הזאת.
חוצפן לא התעצבנת על הדעות שלי הסכמת איתן!! התעצבנת כי הזכרתי לך את העונה הזאת בכללי:-D
נו, מתי מתחילים את עונה 6?
אם הן לא תלויות בי עוד יומיים כנראה:-D

It's Always Sunny

Well-known member
טוב עברתי קצת על השרשורים בפייסבוק ודילן השקיעה בלהגיב על הכל כולל הרבה גיפים אז אני מאד מתנצלת|4U|
הפכתי לאויבת שהיא לא רוצה להגיב לה הרבה יותר מאוחר:-D
אני אשמח לשמוע את הסיפור מתישהו :-D

לאאאאא אבל ספוילרים אור!!!!!!!!!!!! אין מצב שלא גילית כבר הכל מלקרוא אנשים באינטרנט!!
דווקא לא ובדיוק זה החלטתי להפסיק כדי לא להיתקל בספוילרים.

שלא נדבר על כמה הפאנדום רעיל ומלא מרמור ושליליות באמת (שזה בתכלס נכון כמעט לכל פאנדום. צריך לעבוד טוב בלסנן את השליליות כדי לקבל רק את התכנים שאת רוצה. ובשביל זה לסדרות לא צריך לצאת החוצה יש אותנו!!!)
(y)(y)(y)
הבעיה היא שבזמן שאני מתבאססת על סדרה אין דרך להימנע מפאנדומים כי אני מתעסקת בעיקר בסדרה עד שעוברת למשהו אחר. מה את עושה נניח כשאת רוצה להיזכר בשיימלס?

חוצפן לא התעצבנת על הדעות שלי הסכמת איתן!! התעצבנת כי הזכרתי לך את העונה הזאת בכללי:-D
אני אשמח לשמוע את הסיפור מתישהו #2 :-D

אם הן לא תלויות בי עוד יומיים כנראה:-D

didalf

Well-known member
הבעיה היא שבזמן שאני מתבאססת על סדרה אין דרך להימנע מפאנדומים כי אני מתעסקת בעיקר בסדרה עד שעוברת למשהו אחר. מה את עושה נניח כשאת רוצה להיזכר בשיימלס?
יוטיוב ואינסטגרם. פחות לקרוא דעות של אנשים ויותר סרטונים מהסדרה עצמה או תמונות או גיפים. לא להתעמק בתגובות במקומות האלה.
אבל שתדעי לך כל זמן שהשלמתי ה100 התרחקתי לחלוטין מכל זה. חיכיתי שאני אסיים רק כדי שאני אוכל להכנס לכל השחקנים ולחפש דברים באינסטגרם וביוטיוב, כי זה מיד מביא לך המלצות גם לדברים שעוד לא ראית.

אין סיפור, גם ניק לא אוהב את העונה הזאת וכשהוא קרא את הסיכומים הוא נזכר בה. סוף:-D

:-D:-D

It's Always Sunny

Well-known member
יוטיוב ואינסטגרם. פחות לקרוא דעות של אנשים ויותר סרטונים מהסדרה עצמה או תמונות או גיפים. לא להתעמק בתגובות במקומות האלה.
אבל שתדעי לך כל זמן שהשלמתי ה100 התרחקתי לחלוטין מכל זה. חיכיתי שאני אסיים רק כדי שאני אוכל להכנס לכל השחקנים ולחפש דברים באינסטגרם וביוטיוב, כי זה מיד מביא לך המלצות גם לדברים שעוד לא ראית.
כל הכבוד על היכולת שלך לדחות סיפוקים |4U|
אצלי זה כבר אבוד מראש :-D

אין סיפור, גם ניק לא אוהב את העונה הזאת וכשהוא קרא את הסיכומים הוא נזכר בה. סוף:-D
:-D:-D:-D
והנה אני בתמימותי חשבתי שאולי אתם לא מסכימים על העונה, אבל אני מבינה ששניכם לא אוהבים אותה, אז לא הבנתי למה ניק כועס על הדעות שלך? 🤔:-D

didalf

Well-known member
והנה אני בתמימותי חשבתי שאולי אתם לא מסכימים על העונה, אבל אני מבינה ששניכם לא אוהבים אותה, אז לא הבנתי למה ניק כועס על הדעות שלך? 🤔:-D
הוא לא. זה מה שאמרתי לו בגלל זה הוא חוצפן. הוא התעצבן רק על העונה לא על הדעות שלי!

אבל אין מצב שאת לא נתקלת בספוילרים!
ברגע שאת צופה במשהו שקשור לסדרה ביוטיוב מיד הוא ממליץ לך על דברים נוספים לסדרה שיכולים להיות ספוילר.
ואם את קוראת תגובות אז בכלל יש ספוילרים.

didalf

Well-known member
- קלארק ומאדי מסתתרות בעודן רואות את האנשים יורדים מהספינה. אני מרגישה כאילו זו עונה 1, כשהמאה ירדו מהספינה וגילו שהגראונדרים חיים על האדמה, רק שהפעם קלארק היא הגראונדרית ואנחנו לא מכירים את האנשים מהספינה (שאגב גם הם אסירים אבל מן הסתם יותר מסוכנים מהמאה).
חחחח בדיוק מה שחשבתי גם.

במהלך העמסת הדלק, אקו מגלה חדר מלא בתאים קריוגנים ואחרי שכולם יוצאים ממנו אחד מהם מתעורר.
כמו חיילי חורף

מרפי מחליט להישאר איתה, הוא התחרט על זה באותו רגע ששמע שאין תא מילוט :-D
אני מתה על החברות שלהם כאלה חמודים|לב|

בלאמי יוצא לדבר עם דיוזה, הוא מספר לה על האסירים שלה שהוא יכול להרוג מתי שירצה ומצליח לגרום לה לשחרר את קלארק.
היה לי רק ציטוט אחד מסתבר, חשבתי שיהיו יותר :-D אם יש לכן מה להוסיף אשמח שתכתבו :-):
מהה שכחת את הציטוט הכי חשוב!
כשדיוזה שואלת את בלאמי: "283 חיים בשביל אחת? היא כנראה מאד חשובה", ובלאמי - "שי איז"|מאוהב|
האמת שקצת התאכזבתי שלא ראינו את החיבוק של קלארק ובלאמי אבל אני יכולה לדמיין שזה קרה אוף סקרין אז זה בסדר מבחינתי.
אני גם רציתי חיבוק!

• דיוזה (אחרי שקלארק מספרת על המלכודת): "פאלק אם מקרירי לא יציית תירה לו ברגל, האריס אם פלאק לא יציית תירה לו בראש." :-D
אוף מרפי, למה אתה כזה דיק לאמורי? אתה שובר לי את הלב ;-( היא ס"כ מנסה להשתלב!
נכון? אוף כבר מרפי אתם אוהבים!!
אבל אפילו שזה היה מרושע הצחיק אותי שהוא אמר "אם אמורי מטיסה את החללית להשאר פה זה צעד של שורדים":-D
אוקי וזה שאמורי הגראונדרית הצליחה להנחית חללית זה ניק סטרייט לחלוטין:-D אבל איך שהיא הייתה המומה ונרגשת מזה שהיא הצליחה היה ממש חמוד.

יאאא היא יודעת מי זה בלאמי כי קלארק בטח סיפרה לה!!
כן הראו שקלארק סיפרה לה על החיים שלהם והראתה לה ציורים של כולם. היא זיהתה אותו מהציורים|מאוהב|
- הקטע שדיוזה שואלת את קלארק: איך העולם נגמר, וקלארק עונה לה- "באיזה פעם?"
חחחחחחחח כן:-D:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הוא לא. זה מה שאמרתי לו בגלל זה הוא חוצפן. הוא התעצבן רק על העונה לא על הדעות שלי!
אוקי הבנתי מה קרה.
זה מקרה קלאסי של אי הבנה.
רק שבמקרה הזה אני לא הבנתי את מה שאני בעצמי כתבתי (לפני 3 שנים)
אני כתבתי את ההודעה הזאת:
ארגגגגג
אפילו לקרוא על העונה הזאת מעצבן והורג אותי

והדעות שלך על מה שמתרחש... דילן בטח רוצה לרצוח אותך :-P:

אני כתבתי שזה מעצבן אותי לקרוא
ואז כתבתי "הדעות שלך על מה מתרחש"
אז חשבתי שמה שעיצבן אותי זה הדעות של עדי.
אבל בעצם מה שכתבתי על הדעות של עדי זה שבטח הן מרגיזות את דילן

בסוף זה יצא קצת סיפור.
על הבילבול שלי.
אבל בשביל לדעת למה אני לא אהבתי את העונה תצטרכי לסיים אותה. (ואז להזכיר לי כי אני כבר לא זוכר במיוחד)

זה רק לחכות איזה שבועיים עד שתסיימי את הסדרה (בטח פחות) ואז תוכלי להכנס לאן שתרצי.
אבל עד אז יש כל כך הרבה ספוילרים ענקיים.
(ברמה של פין חוזר מהמתים, חוזר בזמן, שוכב עם בקה, נולד להם ילד, הילד הזה הופך לתולעת חול ענקית שבולעת את כולם, בעולם הבא מלאך מיכאל נותן לכל אחד מהם כוח על ומחזיר מאה מהם לכדור הארץ בתקופת העונה הראשונה, אבל חלקם גראונדרים וחלקם אנשי הר וקלארק היא המלכה של אזגדה, אבל בסוף מתברר שהכל היה חלום של מרפי בזמן שהוא בטיסה המאויישת הראשונה למאדים)

It's Always Sunny

Well-known member
זה רק לחכות איזה שבועיים עד שתסיימי את הסדרה (בטח פחות) ואז תוכלי להכנס לאן שתרצי.
אבל עד אז יש כל כך הרבה ספוילרים ענקיים.
(ברמה של פין חוזר מהמתים, חוזר בזמן, שוכב עם בקה, נולד להם ילד, הילד הזה הופך לתולעת חול ענקית שבולעת את כולם, בעולם הבא מלאך מיכאל נותן לכל אחד מהם כוח על ומחזיר מאה מהם לכדור הארץ בתקופת העונה הראשונה, אבל חלקם גראונדרים וחלקם אנשי הר וקלארק היא המלכה של אזגדה, אבל בסוף מתברר שהכל היה חלום של מרפי בזמן שהוא בטיסה המאויישת הראשונה למאדים)
:-[ :-D

למעלה