ואוווווווו

אנגלינה

New member
ואוווווווו

וואו איזה קטע בדיוק רציתי להציע גם לנהל פורום עליה ובכן אני מטורפת על מדונה היא האשה הכי מדהימה שקיימת הכי חזקה הכי מרשימה הכי יפה אני באמת שמחה שניפתח הפורום הזה עכשיו יהיה לי עוד פורום לבלות בו !!!!!! אבל למה ריק פה בנתיםם???? איפה כולם?? אני רוצה לשמוע דעות על מדונה!!!!!!! קדימה חברה !!!!!!!!

sweet_angel

New member
אני אסביר לך למה אנשים לא פה.......

כי אנשים אוהבים לעשות דברים אחרים בחיים חוץ מלדבר על מדונה????????? למרות שהיא מרשימה יפה מדהימה וחזקה יאלההההההההה נמאסססססס

R K L

New member
GIRL POWER!!!

היא באמת מדהימה, מרשימה, יפה, אישה ממש חזקה!!! -קרן-

R K L

New member
לא נכון!!!

איזה רעה! היא ממש לו זונה! טוב, נו.. אולי טיפה! טוב, אז היא שכבה עם הרבה... אז מה? היא בכל זאת מדהימה יפה כישרונית וכל מה שהזכרנו מקודם... :) -קרן-

לפי דעתי גם יפה היא לא

היא עשויה מניתוחים אולי היא נראית טוב אפילו טוב מאוד לגיל שלה אבל יפה היא אף פעם לא הייתה אגב אתמול היו בערוץ 4 מלא סרטים שהיא השתתפה בהם...

נ ו ע ה

New member
ליכלכת...

אני חושבת שאם היא השתמשה בגוף שלה בשביל להשיג את התהילה שלה...היא עשתה בשכל..כי נכון להיום מדונה היא אימפריה...מרוויחה פי 10 מהמשכורת של כל המדינה יחד...(בלי להחשיב את הפוליטיקאים כמובן...)...אז מה שבעצם אני אומרת הוא שהמטרה מקדשת את האמצעים והיא אכן השיגה את המטרה שלה...והדרך לא ממש משנה.. H-)

MadonnaFan

New member
אולי, אבל...

אולי רוב האנשים חושבים שהיא זונה, אבל הם עוצמים את העיניים. מה שיש היום יותר טוב? מה למשל עם הקליפ של ``מולין רוז```?, כשהן איזה חמש מהזמרות המובילות היום שלבושות בביריות וחזיה? משונה היא מהאמניות הגדולות שיש היום, והיא עשתה הרבה יותר מוזיקה מדהימה וקליפים אמנותיים ברמה גבוהה, לא כמו קליפ ממוצע היום של זמרת עם חזיה שרוקדת עם חבורת רקדנים מאחוריה. מדונה עשתה הרבה יותר טוב וזה מבטל כל דבר רע שהיא עשתה בדרך למעלה.

loai

New member
נכון! :)

לדעתי את ממש צודקת!!!!!!!!!!! ואם:גיהנום!!!! וגן עדן.... מוכר לך מאיפה שהוא. תשלחי לי הודעה!!! אני חושבת שבדרך למעלה, מדונה הייתה באמת ``זונה`` אבל מאז שנולד לה התינוק שלה רוקו או איך שקוראים לו!!!!! היא נרגעה קצת!!!!!!! אני רק חושבת שהיא ממש מניאקית שהיא עושה סיבוב הופעות בכל אירופה חוץ מאיתנו!!!!!!!!!!!!!!!! אבל לא משנה: כל הכבוד מדונה!! :cool:

pomelit

New member
הסיפור על הזונה שחזרה בתשובה

לא רק שמדונה לא המציאה אותו, הוא אפילו סיפור דתי נוצרי מאוד מאוד מפורסם. (מריה מגדלנה אומר משהו למישהו?) לדעתי מדונה יודעת בדיוק מה היא עושה כשהי ממתגת את עצמה כל כמה שנים מחדש. אז עכשיו היא האם הקדושה... כמו תמיד, גם את זה היא עושה מצויין.

MadonnaFan

New member
גלית יא גאון, ככה לא כותבים לואי!

בכל מקרה... אני שמחה שאת בפורום שלי! @מעין@ נ.ב גן-עדן... גיהנום...גן-עדן... סתם לא צריך להכניס לפורום בדיחות פרטיות

loai

New member
טוב אבל......

MDONNAFAN!!!אני מאוד מצטערת שאני לא רושמת לואי נכון ואני יודעת את זה!!!אך אני אוהבת לרשום כך את השם היפה הזה!!!! ובקשר ובדיחה.......SORRY!! אני מאוד מקווה שאת מרוצה....(סתם!) אני מאוד נהנית להיות פה! אני מכורה!לפחות 6 פעמים ביום אני נכנסת לפה!!!ושמתי לב שאת היית פה לא מזמן ואולי את עדיין פה!!!!אני מאוד מקווה!!!!!!!!!!!עכשיו אני מברכת אותך על ההצלחה!!!אני חייבת לציין שאת עושה עבודה מאוד מאוד טובה!!!! כל הכבוד!!!!! גלית

נ ו ע ה

New member
מדונה פאן...ליסטן...

אני לא רואה כל הצדקה או סיבה שבעולם להשוות את מולאן רוז` למדונה... מה גם שמדונה נראית בקליפים שלה כמו מיליון דולר...ואילו הן נראות כמו חמש מכשפות... H-)

MadonnaFan

New member
נועה... ליסטן... ;-)

הכוונה הייתה דוגמה שלילית! כאילו כל אלה שמאשימים את מדונה בלהיות זונה זאת שטות כי יש זמרות הרבה יותר זנותיות ממנה, מה שבטוח! @מעין@

מעייניתה.....

נראה לי שנכון לעכשיו הפורום שלך הוא הכי נורמאלי בכל מע` הפורומים ... כל הכבוד ללך!!!! H-)

למעלה