ואווווו

moshit1

New member
ואווווו../images/Emo46.gif

אני מוחה
אלג'יר, 'מנועים קדימה' (הדיסק) מתוך 99 אלבומים מקום אחרון. אני חושבת שבהחלט מגיע להם הרבה יותר, ובאמת לא בגלל העובדה שאני מאודמאוד מעריכה אותם, אלא כי באמת הדיסק הזה זה אחד האיכתויים שיצא בארץ. לדעתי זה לא פסדר ]; תמותו

daveScorpions

New member
ואני אכנס כאן

תראי יש לי את 2 הדיסקים של אלג'יר אחלה בחלה להקה שבעולם אפילו מצויינת... אבל אני חושב שאת דיי מגזימה כאילו עם כמה שהם מצויינים יש עדיין דיסקים הרבה יותר טובים ואת לא חושבת על זה שמדובר בבחירה מתוך אלפי דיסקים ולא מעט להקות אני אישית הייתי שמח ואומר תודה בדיוק עם ההרגשה שלי מדברים בלחש שאומנם הגיע רק למקום 87 אבל זה 87 מתוך... אלוהים יודע כמה דיסקים ככה שזה זלזול באלג'יר להגיד שמזלזלים בהם והם "רק" מקום 99 הרי זה לא שהם שמעו 99 אלבומים ואמרו שזה הכי גרוע...

moshit1

New member
תראה,

לא ציפיתי, לא קיוותי, ידעתי- שהם לא יהיו במקומות הראשונים, וסבבה- יש שם אחלה של אלבומים, אבל תאכלס... יש שם באמת כמה אלבומים שאני לא חושבת שמגיע להם להיות שם, ונכון שדעתי לא ממש נחשבת, אבל מעבר לעובדה שאני אישית אוהבת את הדיסק- הדיסק הוא איכותי, הוא דיסק טוב. ואינלי מושג בין כמה דיסקים הוא נבחר, וזה באמת היה משנה את דעתי, אבל כוון שבאמת אין לי מושג- דעתי לא השתנתה..

sunshiner

New member
גם אני שמעתי על זה

ומגיע להם יותר צזה- לפחות בין 50 הראשונים.

מממ...

הדיסק יצא לפני שנה וחצי בערך, הוא האלבום החדש ביותר ברשימה. אני חושבת שאת מסתכלת על זה לא נכון כי זה לא שהוא מקום אחרון, אלא הוא מקום 99 ברשימת 100 האלבומים הישראלים הטובים ביותר, וזה מתוך מי יודע כמה אלבומים ישראלים שיצאו כאן אי פעם, והאמת, שזה כבוד. אני חושבת שייקח עוד זמן עד שיוכלו להגיד על "מנועים קדימה" שהוא "קלאסיקה" [זה לא אומר שאני לא חשבתי את זה בערך מהפעם הראשונה שהאזנתי לסקיצות שלו
], אבל מבחן הזמן בהחלט משחק פה תפקיד. מי יודע, אולי ברשימת 100 האלבומים הישראלים הטובים ביותר בעוד 20 שנה "מנועים קדימה" יגיע למקום גבוה יותר...[בצדק כמובן]. בינתיים, אני חושבת שהרשימה הזאת לא רעה בכלל, ואני מסכימה עם רובה לפחות. מה שבטוח, היא מזכירה לי שאני חייבת לנסוע לאיזה ביקור בתו השמיני בדחיפות... אם משהו חסר ברשימה הזאת זה הבילויים, שלומגד [סוף המדבר כמובן], והאמת, עם כמה שאני מסכימה עם זה שזאת הייתה יכולה להיות בחירה נועזת מאוד- גבריאל. למה? אני באמת גרועה בהסברים. מזל שיש מישהו שטוב בהם.
[כל האמור לעיל לא אומר שהכותבת לא חושבת ש"מנועים קדימה" הוא האלבום הישראלי הטוב ביותר, ומבחינתה הוא היה ראוי להיות אפילו במקום הראשון, או השני (אחרי אהוד והפליטים). לדעתה, כמובן...]

חרא של רשימה!

מלא אלבומים טובים חסרים... ולפי דעתי רשימה של כל האלבומים בלי לחלק לסוגים זה קצת בעיה כי אז יש מלא אלבומים ישנים ואלבומים ממש טובים פחות מוכרים לא נכנסים...... אפשר לעשות רשימה של 20 השנה האחרונות..ואז זה אפשרי

למעלה