ואיי....

Megapuzik

New member
ואיי....

איך לא שמתי לב לפורום... ברכות על הפורום.. אני עוד אשאל הרבה הרבה הרבה.... שאלות
ונתחיל עם כמה.... 1) אני ברמה של לפני מתחיל בphp ( רק לומד משתנים) ואני לומד מהמדריך הרשמי של php.net , רציתי לדעת עם יש עוד מדריכים כי בכל אתר שמציע לימוד, יש אותו מדריך.. 2) עד כמה הידע שלי בc (מבין, אבל לא הכי רציני) יעזור ?? 3) תנו לי בבקשה עוד פרטים על הדינאמיות של השפה .(איזה דברים מעניינים אני אוכל לעשות איתה ?) 4)שמישהו יסביר לי למה php יותר טוב מasp ?(חוץ מהסינטקס שכמובן יותר נח..דיי דומה לc) כמה שאלות... ומזל טוב לפורום החדש !!!

אמיר ט

New member
נתחיל מההתחלה

קודם כל תודה רבה. נתחיל בלמה PHP טובה יותר מ ASP ( או לפי אנטידוט VBSCRIPT) :) 1. PHP מיועדת בעיקר ליוניקס - לפי שעתי זו סיבה מספקת
2. PHP קלה ופשוטה ומספקת ממשק למסדי נתונים מבין הטובים שקיימים כיום עבור שפות תכנות אחרות. 3. הסינטקס שלה, כמו שהזכרת דומה מאד לC, מה שמקל על הכתיבה שלה. 4. טיפול כמו שצריך שדברים כגון סטרינגים, Object Oriented, SOCKETS, SESSIONS, ותחומים רבים נוספים שקשורים בתכנות באינטרנט. הידע שלך ב C אני מאמין שיעזור לא מעט כי הרבה חלקים מהשפה בנוים ממש בהקבלה ל C, טיפול בקבצים לדוגמא. אמיר.

Megapuzik

New member
תודה רבה !!

טוב לדעת שיש מקום טוב לשאלות בphp (למרות שגם ביואל יש פורום דיי טוב) ובקשר ליוניקס... אתה רוצה להגיד לי שאני לא יכול להפעיל קבצי php על מערכות nt (MiCRo$oft) כי בpws (עם אני לא טועה) אפשר להפעיל !! ועם אתה יכול תפרט יותר על 4.. כי חוץ מ"מונחה עצמים" לא הבנתי כלום...ובמדריך של php.net כתוב שהשפה לא תומכת ב100% בתכנות מונחה עצמים. תודה רבה רבה !! דימה דובין www.signup.co.il

darkstar

New member
בקשר ל php ומיקרוסופט

שים לב להודעה אחת מעליך שאלתי אותה שאלה זה אפשרי!

DrunkGoat

New member
איזה שטויות!

ASP אפשר לכתוב גם עם JS וגם עם Perl או Python. אז מלבד העובדה ש-ASP תומכת רק ב-NT, אין הרבה הבדל בין ASP ל-PHP, אולי אפילו ASP מאפשרת יותר.

אשכר

New member
עוד שניים שלושה דברים:

PHP ירוץ על כמה מערכות הפעלה.. ASP רק על microsnort ב-PHP הפקודות יותר אינטואיטיביות: למשל, איך אתה מקבל משתנים שהעבירו לך מדף קודם request.querystring["mishtane"] לעומת $mishtane אם אתה רוצה להריץ תוכנות ופקודות מערכת בPHP, זה באמת עובד. בASP זה סיוט לקבל בחזרה את התשובה בSTDOUT שלא לדבר על SDTERR... ב-PHP הרבה יותר נוח לי לעשות DEBUGING

darkstar

New member
יש לך רק טעות אחת אשכר

asp גם יכול לרוץ במערכות יוניקס בעזרת תוכנות כגון chilli!soft

תמר,

New member
אליה וקוץ בה

מדובר בתוכנה מסחרית
אני לא בטוחה שזה שווה את ההוצאה, כי זה פשוט מאוד לתרגם תוכנה ב-vbscript ל-php (מניסיון), אז למה להוציא כסף על מוצרים מסחריים?

הראל

New member
לתיש אין אליה ../images/Emo70.gif

לתיש ולעז אין אליה !! אליה יש לכבשים !!! אמנם זה לא מחשבים, אך כדאי לדייק

למעלה