ואם כבר דיברנו על דוגמניות במידות גדולות...

גם אם היא תקיף את עצמה באהבה עד מחר

היא לא תתחמק מסכרת, מחלות לב ובעיות במפרקים ובשלד אם היא תישאר במשקל כזה. אם כולם עכשיו נגד עידוד אנורקסיה באמצעות שימוש בדוגמניות רזות מאד, אז למה זה בסדר לעודד מודל "יופי" (חחח) כזה שבפירוש עונה על ההגדרה של השמנה קיצונית וכרוך בסיכונים בריאותיים משמעותיים?

השמנה מגבירה את הסיכון למחלות מסויימות...

כמו סוכרת או מחלות לב, אבל לא בהכרח מבטיחה שהן יגיעו. מצד שניף למי שיש סיכון גנטי למחלות האלו הרזיה ואורח חיים בריא אמנם יורידו את הסיכון אבל לא יעלימו אותו לגמרי. כלומר התמונה יתר מורכבת ממה שאת מנסה להציג.

מצד שני, בכל מה שקשוק לשלד - דווקא העומס על העצמות אולי פודע במפרקים (ממש כמו שספורט אינטננסיבי פוגע בהם, ד"א) - אבל מצד שני העומס מחזק את העצמות ומונע בריחת סידן בעתיד.

זה מצחיק איזה סיפורים אתן מוכנות לספר לעצמכן

רק בשביל לתת לעצמכן צידוק למה לא לרזות.
אני מכירה גם אחד שעישן 2 חפיסות ליום עד גיל 90 ומת בשיבה טובה, זה לא אומר שעישון לא מעלה בעשרות אחוזים את הסיכונים הבריאותיים, או שלהפסיק לעשן זה לא כזה חשוב.
ה"דוגמנית" הזאת היא הר אדם ממש, היא לא בחורה מלאה.
למה חייבים ללכת לגרוטסקה כזאת?

"סיכמנו"? מי סיכם? את והחברות השמנות שלך?

לא, כי איתי לא הגעת לשום סיכום עד כמה שידוע לי.

לדעתי זה נראה נורא...אני לא רואה הבדל בין הקיצוניות הזאת

לבן הצגה של דוגמניות אנורקטיות.

אבל האם כל דוגמנית רזה מאוד היא בהכרח אנורקטית?

ובאותה מידה - איך את יכולה לדעת האם הדוגמנית הזו בריא או לא רק על סמך המראה שלה?

מכיוון שבמשקל כזה חייבות להיות בעיות בריאותיות כלשהן.

כמו שאישה ששוקלת 30 ומשהו לא יכולה להיות בריאה.
זה לא משקל של גוף בריא.

אדם שמן הוא לא בהכרח אדם לא בריא...

אני מסכימה שישנם משקלים שמכבידים מאוד על פעילות יומיומית, אבל מדובר על משקלים גבוהים בהרבה מאלו של הדוגמנית הזו. והשמנה מגדילה את הסיכוי לחות במחלות - לא מבטיחה שהן יקרו במלוא מאת האחוזים...

מסכימה חלקית...

ברור שכל מי ששמן לא יחלה בכל המחלות שעלולות להיווצר כתוצאה מהשמנה קיצונית אבל אני לא חושבת שניתן לטעון שמי ששמן בצורה קיצונית הוא בריא.
הדוגמנית הזאת לא מייצגת משקל בריא ולדעתי מי שמייצג חברה צריך לייצג מודל גוף בריא.
מסיבה זו, גם אנורקסיות ובחורות שהן פשוט רזות בצורה קיצונית (ללא הפרעות אכילה) לא צריכות לדגמן כי הן לא מייצגות גוף בריא.
&nbsp
אגב, לפני כמה זמן נתקלתי בפרסומתשל קלווין קליין (מתחיל ההרואין שיק בעזרת קייטמוס)יוצא בהצהרה שהוא השתמש בדוגמנית מלאה או משהו כזה...
הייתי בהלם!!!!
הבחורה רזה בכל קנה מידה.

זה נהדר

שמודל היופי הופך יותר מגוון
ככל שמודל היופי יהיה מגוון יותר העין תקבל יותר בסבלנות והסובלנות את העובדה שאנשים מגיעים בכל הגדלים
ועוד משהו
הגודל שלה לא מעיד על בריאותה, לא על הכושר הפיסי שלה גם לא על מה או כמה היא אוכלת...

למעלה