ובנתיים במציאות....

ובנתיים במציאות....

שמועה החלה לצוץ בברצלונה שהסוכן של אגוארו סגר בע"פ עם בארסה על מעבר של השחקן בסוף העונה תמורת סעיף השחרור: 55 מליון יורו. זה כמו חלום. אני חושב שזה מעבר גדול יותר מהמעבר של הנרי. אם זה יקרה אני מאמין שהוא יבוא על חשבון הנרי, שבטח יחזור לאנגליה, לסיטי. אני אוהב את הנרי ומאוד רציתי אותו בברצלונה, אבל אין מה לעשות, לפעמים דברים לא הולכים. (אותו דבר גודיונסן) יש מספר יתרונות לאגוארו על הנרי, הוא צעיר- הוא לא התרגל לשחק בשיטה ועמדה מסויימת כל כך הרבה זמן, כנראה שזה הבעיה הגדולה של הנרי. אגוארו כבר מנוסה בליגה הספרדית, וגם בקבוצה דיי מכובדת. הוא אולי הכשרון הצעיר הכי מבטיח בכדורגל! שלושה כאלה בקבוצה אחת! מה שכן, לא נראה לי שהוא רגיל לשחק בצד שמאל, אני מאוד מקווה שהוא יתרגל לזה. או שמה בכלל פפ ישים אותו מאחורי הנרי כשיש שני קשרים באמצע? נחכה ונראה לאן זה יתפתח, בכל מקרה אגוארו אמר שהוא בחיים לא יעבור לריאל, ככה שבשביל להתקדם בספרד יש לו רק מקום אחד.
ואם כבר דיברנו על החמור, חלוץ אייקס ואחד החלוצים המבוקשים במנג'ר, קלאס יאן הונטלאר, הוצג השבוע באופן רשמי. לא נראה שתהיה לו בעית התאקלמות עם הכל הההולנדים שיש שם, כך שנותר לקוות שישאר פצוע. מעניין רק לראות איך הוא ירגיש עוד שנתיים כשהוא יבין שיש עוד 3-4 חלוצים בקבוצה והוא יצטרך לשבת על הספסל גם אם הוא מתפקד טוב על המגרש. (סביולה, אואן ורוביניו יכולים לספר לו כמה כיף זה)

spinebuster

New member
אם זה באמת

יקרה אני לא מבין למה שאתלטיקו תמכור את השחקן הכי טוב שלה לקבוצה לאותה ליגה (אני בכלל נגד המכירה שלו, אבל בסוף הם יעשו את זה) שימכרו אותו לסיטי יקבלו עליו יותר כסף וגם ליגה אחרת

הם לא מוכרים אותו

יש לו בחוזה סעיף שחרור של 55 מליון יורו, מה שאומר שכל קבוצה יכולה לקנות את השחקן תמורת הסכום הזה , בלי לשאול את אתלטיקו. בספרד לפי החוק כל לכל שחקן יש כזה סעיף. דוגמאות: אלבס וקייטה נקנו הקיץ אחרי שבארסה שילמה את סעיף השחרור שלהם (אם אני לא טועה), פיגו עבר לריאל גם כן אחרי שריאל שילמה את סעיף השחרור, ויש עוד.... הסיטי באמת מסוכנים פה, שחקן צעיר כל כך יכול להסתנוור וללכת לכסף הלא שפוי שיש שם. אני מקווה שהוא לא יעשה את הטעות הזאת. חוץ מזה, הסיטי לא צריכים להתרגש מזה כל כך, אין להם בעיה לשלם עוד כסף בשביל להביא כוכבים אחרים. (יש לי הרגשה שנראה שם את קאקה)

DrBall20

New member
לא באמת הסברת למישהו שמשחק במנג'ר מה זה סעיף

שחרור נכון?
ואני חייב רק להגיד למשהו שכתבת, על זה שלפעמים דברים לא הולכים. קשר להנרי, אני מסכים במליון אחוז! גם אני רציתי לראות אותו יותר מכל דבר אחר בברצלונה, וכשהוא הגיע פתחתי שמפנייה, חבל שהוא לא התאקלם כמו שצריך. לגבי גודינסן, אני לא כל כך בטוח. הוא מלכתחילה הגיע לקבוצה בתור שחקן ספסל, או נדייק כמו שאנחנו אוהבים "squad rotation system".. הוא היה רע מאוד בשנתיים האחרונות, אבל השנה הוא אחד הטובים בקבוצה. אני חושב שזה פשוט שינוי שחל על כל הקבוצה, שגם משפר את גודינסן. השנה הוא פשוט מתאים בול לבארסה. אני כל כך שנאתי את השחקן הזה שנה שעברה והשנה אני פשוט חולה עליו. וקון בבארסה, חלום מתוק... הלוואי הלוואי הלוואי!!! A-E-M!!
הנוטלאאר הזה, חבל, עכשיו אני צריך למכור אותו במנג'ר.. דווקא היה טוב. הרבה פציעות אני מאחל לו... (כל עוד הוא לובש לבן)

כי ציינתי שהם ישלמו את סעיף השחרור

אז הנחתי שהוא לא מכיר את זה (או שהוא לא שם לב) העונה פספסתי לא מעט משחקים בגלל חוסר זמן, אבל בכל זאת גודיונסן והנרי אלה דברים אחרים. הנרי אמור להוביל את הקבוצה, הרבה מונח עליו, גודיונסן הוא מחליף וכל עוד אין פצועים/עייפחם/מורחקים הוא לא יעשה הרבה נזק. חוץ מזה ממה שראיתי הוא לא השתנה הרבה. ברוב הפעמים תמיד יוצאת ממנו איזה בעיטה או מסירה לא מדוייקת ובטח שלא מתוחכמת. ד"א קניתי את רוביניו.
הרגשה מוזרה קצת..........

DrBall20

New member
אעהעהעהההה החוק הקטלוני אומר

אל תקנה שחקן ברזילאי בן 24 עם עבר ברעל מדריד כשאתה יכול לקנות שחקן ארגנטינאי בן 20 עם עבר בקבוצה שהכי שונאת את מדריד.. בהנחה ששניהם תותחי על חחח סעיף שחרור של אגוארו 60 מיליון במנג'ר, בכמה קנית את רוביניו? ואיך האוהדים הגיבו חח?

בזמן שאנחנו מדברים על כמה גרועים

הנרי וגודיונסן, הם נותנים את המשחק הכי טוב שלהם בבארסה!
בכלל זה היה אחד המשחקים הכי טובים שאני זוכר לפחות מהשנתיים וחצי האחרונות. עוד טיפטיפה חדות מול השער (ויום חלש של שוער ולנסיה לא היה מפריע) היה אפשר לסיים גם ב8-0. בשקט בשקט מתבשל לנו פה משהו טוב. אפילו אני הכל כך אופטימי לא צפיתי להתחלה כזאת לקדנציה של פפ. רוביניו בסדר, הוא בא מהסיטי, תמיד אמרתי שהוא יותר מידי טוב בשביל ריאל מדריד, הבאתי אותו ב25 מליון יורו נראה לי, הוא גם הסכים לקצץ את השכר שלו מ200 ל120 אלף. ואין מה לדאוג, אגוארו כבר אצלי, בלי קשר. אגוארו בא במקום אטו, רוביניו בא (בינואר) במקום ארשבין (שלא רוצה ללכת!). (אני אכתוב השבוע קצת על המשחק שלי, עונה וחצי ויש מה לספר) אני דווקא מחבב את הבאג הזה של הפציעות, זה מונע קונצים של שחקנים, ככה שחקנים לא יושבים הרבה על הספסל כי הם פצועים.

Gooolan

New member
לגבי ארשבין

דווקא ציפיתי ממנו לגדולות, אבל הוא מאכזב ובגדול. קניתי אותו ב28 מיליון דולר לסיטי, והוא פשוט פיקשש ובגדול. ממוצע של 6.23 ושער אחד ב10 משחקים הספיקו לי על מנת למקם אותו ברשימת ההעברות. אין הצעות עד כה, לצערי. קניתי את קרלוס ולה שאמור להגיע בינואר בחלון ההעברות. מישהו כבר שיחק איתו ב2009?

הוא כמו נאחס

הבאתי אותו על ההתחלה בשביל להגדיל את הרוטציה, במיוחד לאחר ששמעתי על כל הפציעות שיש במשחק. קניתי אותו ב15, אחרי עונה ממש גרוע ניסיתי למכור למכור אותו ב28-30 כשהמחיר שלו 12, לשמחתי לסיטי אין חשיבות לכסף אז הם הסכימו לשלם 28 אבל האידיוט הזה לא רצה ללכת. ככה 3-4 פעם סגרתי עם הסיטי והוא סרב ללכת. עכשיו בינואר הוא כנראה הבין שאני רציני ואחרי שלא שיחק בכלל הוא רוצה לעזוב, אבל אף אחד לא ישלם לי כמו שהסיטי רצו לשלם. בסוף השאלתי אותו ליובנטוס שהסכימה לשלם את כל שכרו. רוביניו קיבל את החולצה שלו. הוא נראה טוב על הנייר, ממש מושלם לרוטציה של בארסה, אבל לא הלך. נקווה שישחק טוב שנמכור אותו.

DrBall20

New member
אם שחקן לא רוצה לעבור אצלי

אני עושה לו "not needed by the club" והם טסים לי מהעיניים.. תבדוק אולי זה לא היה הסטאטוס שלו אצלך

למעלה