והחלום התנפץ

eliela

New member
והחלום התנפץ

החלום של הבן שחוזר למוטב, אחרי הפסקה של 8 חודשים במסגרת זו או אחרת... התנפץ היום כשקיבלתי טלפון ממלכישוע שעודד עוזב בשעה 15:30 את שערי המקום. כל האמצעים שנקטתי בתקופה האחרונה, כל השיחות עם מומחים לדבר, כל ההטפה נגד שימוש בסמים שאני מעבירה בבתי ספר...הכל הלך פייפן. הוא שוב יהיה בתל אביב, השד יודע איפה. שאלוהים יעזור לך עודד בהמשך הדרך. לי אין כבר כוחות כי אני עובדת 12 שעות ביום, לפעמים יותר עד שאני מגיעה קרועה הביתה ואז מתחילה המשמרת השניה, של אם לאלונה, לאיתי, עם הכביסות ביד - כי כל הכסף הלך עליך, חסכונות, עבודה - הכנת אוכל וסידור הבית. בקשה אחת לאלוהים, כשתעזור לו בדרך... אל תשכח אותי כי גם אני זקוקה לך מאוד מאוד מאוד. גלית

tiger

New member
מה זאת אומרת יקירתי החלום היתנפץ?

הבחור נקי נכון? מה זאת אומרת הוא יהיה שוב בתל-אביב? את לא יודעת איפה הוא נימצא? מה הוא לא גר בבית? איפה הוא כן גר אם לא בבית? כי אם הוא עכשיו הולך לרחוב אז כן סביר מאוד להניח שהחלום היתנפץ.אבל אם הוא לא הולך לרחוב,אם הוא חוזר לאן שהוא,אם יש מישהוא שיקבל אותו בחיבוק היכן שהוא אז עדיין יש סיכויים ,עדיין לא אבדה התיקווה.אנשים הולכים להישתמש ישר אחרי קהיליה טיפולית בלי למצמץ במידה והם חוזרים לרחוב.אם יש אפשרות שהוא לא יחזור לרחוב עכשיו זה הזמן...בכל אופן מה שלא קורה לך אסור להישבר כי הוא צריך אותך בריאה וחזקה מי יודע עוד כמה שנים.מה לעשות היבאת ילד והוא בבעיה,הוא חולה והוא זקוק לך הרבה יותר משני הילדים הנוספים שהיזכרת ואת חייבת ליהיות חזקה בישבילו אם לא בישבילך.אז תחזיקי מעמד ובסוף עוד הכל יכול להיסתדר על הצד הטוב ביותר.אמן

eliela

New member
קיבוץ וסמים לא הולכים ביחד

יש לו צו הרחקה מהקיבוץ והוא לא יכול לחזור הביתה. גם הכעס שלי כלפיו הוא עצום על שלא סיים את התהליך של קבלה עצמית כטיפול פסיכולוגי. נורא מצחיק שאחרכך מאשימים את ההורים...

סוורוס

New member
טובף אני בעצם מעדיף לא להגיב

זה עוושה יותר מדי דברים..יותר מדי זיכרונות..כאב, על כול מה שאת כותבת חמודה.....לי היתה אמא אוהבת..מקבלת..אאני לא חושב שאלה הם ההורים.. זה החיים עשו לי את המחלה הזו..עובדות בחיים..עבר כואב, חוסר..הרס עצמי, עוד הרבה דברים..... אבל מה שאני הכי זוכר..זה איך שאמא שלי התקשתה לקבל שכואב לי.. כשהיתי חותך את עצמי בחדר היא צעקה שאני מטורף..שאגמור בסוף כמו אבא שלי....כשהיתי בוכה..כועס..היתה אומרת שאני לא מבין ..מה זה לקבל את החיים,שאני צריך להפסיק להיות תלותי וצומי..שצריך להתבגר, היא לא שמה לב שהבן שלה היה בסופוו של דבר מעורב בסמים קשים והיא צדקה...הי אאהבה אותי, אבל לא היתה איתי...בחייים שהיו ליי היתי לבד....אני לא מכיר את הבן שלך, ויכול להעיד רק לפי החיים שלי... מנסיוני..עם כול הכאב והסבל שהבן שלך בטח עובר-כמו שאני עברתי ועדיין עובר את זה-הוא צריך שתמיד תהיה לו מישהיא או מישהוא שיבינו אותו, שיהבו אותו כך סתם ...גם אם הוא לא גמר שום תהליך של קבלה עצמית נוורא כואב לי לקרווא את ההודעות שלך....גם בישבילך...וגם בשביל הבן שלך שזקוק לאהבה ללא תנאי...שיקבלו אותו..שיהבו אותו...שיתנו לו את הלב, תאמיני לי-גם מי שבצד השני (מבחינתך) יש אהבה..פחד..כעס..בדיוק אותם הרגשות...טוב אני ממש לא נותן עצות מקצועיות..ואני לא יודע עד כמה זה רלוואנטי...אני רק משתף ממה שאני חויתי...ומקווה שיתן אלוהים מקווה שזה איך שהוא יעזור,

שיהיה בהצלחה חמודה...

אל תתיאשי-כואבת איתך.. מקווה שיהיה בסדר, אוהבת, טיש.

eliela

New member
אני כנראה לא בן אדם

כי אני חשבתי שעודד יבין שכל הניסיונות שיקבל עזרה היו עבורו ולא עבורי. שיהיה לו טוב כי אני אוהבת אותו ורוצה שיהיה לו טוב. הוא זה שהכניס אותנו לחובות ובגללו אני תקועה בקיבוץ שאני חייבת להתנהג בו לפי החוקים של המקום. אם לא היו החובות מזמן לא הייתי כאן. אם לא הייתי כאן, יכולתי לקבל אותו הביתה למרות שהוא היה צריך לשכנע אותי. התחנונים שלי שיקבל טיפול היו עבורו ולא עבורי אולי אני לא בן אדם

tiger

New member
שאני יבין מה בקיבוץ את לא יכולה

להכניס את הבן שלך הביתה???

tiger

New member
זה לא נישמע כאילו מישהוא יכול

להוציא לבנאדם צוו הרחקה מאמא שלו אלה אם כן...

סוורוס

New member
אני לא חושב שאיכפת להם../images/Emo10.gif

אתה חושב שאיכפת? אולי זה מפריע לתדמית ....אולי הוא הפריע למישהוא לישון, לך תדע...

קשכפית

New member
אני מבטוחה שאת בן אדם - ועוד איך!!!

זה קשה לאללה. את כאמא עשית הכל והבן הורס לעצמו את החיים אני מבינה אותך למרות שאני לא אמא. וכואב לי עליך מאוד. איזה מילכוד, איזה חרא!!! מצד אחד הוא בחרא שלו ומצד שני לא יוצא מזה ואת חסרת אונים, גם אני חושבת שזה לא פייר להאשים את ההורים כי בהרבה מקרים הם לא אשמים, זה היצר שבן אדם לוקח ונכנע לו, זו לא את! מצטערת לשמוע שהוא עוזב את המסגרת וחוזר לעיר ולסמים. וחושבת עליך, כמה קשה וכמה סבל זה שאת יודעת שהבן שלך הורס את עצמו. לגבי הקיבוץ אני מבינה שיש חוקים ולא מוכנים שיגור בקיבוץ בחור מכור לסמים כי יתכן והוא גנב דברים או מהווה איום שכזה. באמת מצטערת לשמוע ולא יכולה לעזור... אז רק מאחלת לך להיות חזקה, זה כל כך מעט אבל זה מה שאני יכולה לומר. חבל , עצוב לי עבורך.

tiger

New member
זה נישמע בעליל צוו הרחקה שעבר זמנו

הרי הוא הוצא (כניראה)כשהבחור היה מסומם.אין זה המצב היום.כרגע הוא נקי והוא זקוק בדחיפות לבית.זה הזמן לדעתי לעבור קצת על חוקי הקיבוץ הנוקשים וליפעול כדי להביא לביטול הצוו הזה ביחד.זה לא בשמיים.צווי הרחקה זה לא גיזרי דין שאי אפשר להיתמודד איתם להיפך.אלו צווים שמוציאים בעיקבות בקשה של מי שלא רוצים שפלוני יתקרב לבית שלהם אבל במידה והם מושכים את הבקשה...הכל אופן זה לא כזה ביג דיל.עדיף לילד היום לגור בבית.זה יכול לישמור אותו נקי=חיי.זו מילחמה על החיים שלו וככה אפשר להציג את זה במזכירות של הקיבוץ או בתחנת המישטרה בה הוצא צוו ההרחקה. כיום הוא נקי עם תעודות אחרי שניפלט מימרכז טיפולי מוכר.במישטרה נותים להבין ולשתף פעולה במיקרים מסוימים כאלה רק צריך ללכת ולדבר.אמא שלא רוצה שהבן שלה יכנס הביתה כי לדעתה הוא גנב לה כסף מהארנק יכולה ללכת ולבקש צוו הרחקה מהמישטרה בלי לתת שום דין וחשבון נוסף לאיש.גם כשהיא בוחרת אים וכאשר לבטל את צוו ההרחקה הזה היא לא חייבת לתת דן וחשבון.ביתו של אדם מיבצרו אומרים ומי שהוא מחליט לתת לו או לא לתת לו להיכנס זה עסק שלו.אני לא מאמין שבקיבוץ יכולים עד כדי כך ליכפות על אנשים דברים כאלה ואם כן זו בושה וגם אם יש צוו הרחקה מהקיבוץ אני מאמין שקיימות אפשרויות חוקיות לעקוף את זה ושזה לא סוף פסוק בטח שלא כאשר מדובר באמא שרוצה שהבן שלה יחזור הביתה להחלים מימחלה קשה. אל תרימי ידיים ואל תיתני לקיבוצניקים השחצנים האלה להכתיב לכם את החיים. אם לאנסים מישמרת מותר לגור בקיבוץ אז גם לבן שלך על אחת כמה וכמה t

למעלה