והנה כתבה על מישהו שהרבה זמן לא שמענו עליו

ליאור144

New member
והנה כתבה על מישהו שהרבה זמן לא שמענו עליו

ואני מקווה שגם לא נשמע בקרוב בהקשר של שליין!! כתבה שלא היה קל לי להעלות על מישהו שאני לא אוהב עד היום חח קבלו כתבה על אלרן דקל והלהקה שלו שבה רואים קטע מהמופע שלהם .העליתי רק בגלל שסלוצקי שם והוא מהלהקה.....

ליאור144

New member
יש לי הרבה נגד הסוחר סמים הזה שניהל תלהקה של

שליין למה? ודבר שני באת לפורום שלנו תזדהה מי אתה שנכיר אותך וברוך הבא אני ליאור מנהל הפורום

Walk Two Moons

New member
אבישי, נעים מאוד

לא שמעתי על זה - עצרו אותו או משהו כזה? אני פשוט מחבב מאוד את פאנק'נ'שטיין וגם את שירי הסולו שלו, ולא הבנתי על מה העוקצנות (זה גם לא בהכרח מצדיק... אבל מילא, נניח).

ליאור144

New member
דבר ראשון אבישי נעים מאוד אני שמח לראות שיש

לנו חבר פורום חדש כמובן שאתה מוזמן להשאר איתנו ולהשתתף בשרשורים אנחנו נשמח אם כן. בקשר לדקל בוא אני יסביר לך משהו שכל חברי הפורום יודעים כבר : אני לא אהבתי את דקל מאז שהוא הגיע ללהקה במקום גרייניק לא אהבתי אותו ואת התפקוד שלו שם ומאז ימי הלילה עם ליאור שליין אני עוקץ אותו די הרבה אבל כמובן שבהומור תשאל את גלית היא עדה לזה גלית היא בכינוי: 000000 .לא עצרו אותו ולא כלום אני פשוט קורא לו ככה כי בתוכנית הלוק שלו הזכיר סוחר סמים קובני.קיצר כל מה שתקרא כאן עליו תדע שזה לא רציני אלא משהו שבא מהעבר ובצחוק

OOOO0

New member
ברוך הבא לפורום!../images/Emo24.gif

אני גלית, נעים מאוד. אתה מוזמן להשתלב בכל השרשורים שלנו. כן, כמו שליאור אמר, אלרן דקל לא באמת סוחר סמים, ליאור סתם נהנה לעקוץ אותו כי הוא לא אוהב אותו מאז שהוא החליף את גרייניק.

ליאור144

New member
טוב שהוא לא ראה את כמות העקיצות שלי בימי

התוכנית הקודמת שם הוא היה בהלם אם הוא היה קורא את זה.אני לא אוהב אותו גם כי הוא היה אידיוט שלא התאים לתפקיד את רוב העיבוד המוזיקלי עשה עמית פרידמן להזכירך.........

למעלה