והפעם..שונמית...

elkana

New member
והפעם..שונמית...

טוב.. אז הנושא לדיון היום היא שונמית קראתי חלק מההודעות של הנ``ל ואני מאשים! כאילו..דחילק..כמה אפשר? נראה לי שהצדקנות והפלצנות שלך דיי יצאו לכולם מכל חור אפשרי נכון-יכול להיות שבחלק מהמקרים את צודקת אבל זה עדיין לא מספיק כדי להצדיק את הכמות של הקשקשת שאת שופכת עלינו אולי אם היית מסננת את מה שיוצא לך מהמקלדת אולי היו מקשיבים לך קצת יותר נראה לי שאני מביע דעה של הרבה אנשים ונשים פה.. לתשומת..

השונמית

New member
תשובה עניינית

חפש מי ינענע אותך, חתיכת פלצן מסריח ! הפלוצים שאני תוקעת הם לפחות לא מסריחים כמו שלך (כי אני אישה...) והם לא צריכים לעבור את כל סבך השערות החומות (במקור שחורות-ולא מחימצון) האורבות להם ביציאה. מי אתה שתבוא ותגיד לי (למנהלת הפורום!) כמה לכתוב? אתה לא רוצה לקרוא? - אל תקרא! מצטערת אם אני מעמיסה על המוח הפלצני שלך יותר מידי מידע בבת אחת, לא מסוגל לעמוד בעומס? - תעוף לפורום אחר! אם אתה חושב שבאת לעורר את הפורום המת הזה על חשבוני- אתה טועה! מותק, אתה לא יודע עם מי הסתבכת! רק בגלל שאתה חדש אני לא מעיפה אותך מהפורום! ואתה יכול לראות בזה אזהרה אחרונה!

elkana

New member
פחח..ממש נעלבתי

מה קרה חמודה? לא יכולה לעמוד בקצת ביקורת? פגעתי בנפש העדינה שלך? אגב.. מאוד פגעו בי ההעלבות שלך חבל שהן ברמה של כיתה ד` תתבגרי

למעלה