וואו איזומ נוסטלגיה

מורן2345

New member
וואו איזומ נוסטלגיה

בצעירותי הייתי מעריצה הדוקה ומטורפת על החמש הללו. בדיוק אתמול ישבתי בעליית הגג בביתי כדי לחפש משהו ומצאתי ארגזים מפוצצים בדברים של הבנות שכאב לי הלב לזרוק..... אחחח היו ימים :)

britmel

New member
אהה ../images/Emo13.gif נוסטלגיה..../images/Emo13.gif

חחח ברוכה הבאה

מורן2345

New member
../images/Emo140.gif תודה לכן! :)

איזו קבלת פנים נחמדה! לפני פחות מחודש ראיתי בערוץ 24 כתבה של יותר משעה על הבנות, משהו מהתקופה העדכנית. זה ממש עניין אותי אז כמובן שראיתי הכול. הן דיברו על הכול, על ההתחלה, על הלהקה, על העזיבה של ג'רי, על האיחוד... ראיתן את זה? מישהי יודעת מדוע האיחוד הופסק לפני המתוכנן?

britmel

New member
../images/Emo13.gif אין על מה :)

והנה תשובות לשאלותייך:
כן זה היה הסרט התיעודי giving u evrything
ראיתי אותו כמה פעמים אבל אין כמו לראות אותו בטיוי זה סרט שמתעד את הלהקה מההתחלה ועד התחלת האיחוד... מאוד מרגש אני מאוד אהבתי ...
האיחוד הופסק מסיבות "אישיות" של הבנות... יש כל מיני שמעות... אבל הוא נמשך חודש מעל המתוכנן אחרי שהן הודיעו שהן לא יופיעו בכל העולם... הוא היה מה2 בדצמבר עד 29 בפבואר ... ( אם אני לא טועה...) הן הופיעו בארה"ב ובקנדה ןבאירופה : באנגליה
( בלונדון איזה 20 הופעות ב20 ימים |המום| שהכרטיסים להופעות נמכר בפחות מדקה
) וברחבי אנגליה... בגרמניה הופעה אחת (בקולן) ובספרד הופעה אחת (מדריד) (שם אני הייתי
)
ספרי על עצמך.. מהיכן בת כמה? מי הייתה הספייסית האהובה עלייך? :) אם יש לך עוד שאלות בכייף
לילה טוב
רעוות

מורן2345

New member
היי שוב :)

מצטערת על ההצתה המאוחרת, אני שוקדת בימים אלו על עבודת סמינר ואין לי זמן לכלווווםםםם! אני בת 24 (בטח יכולה להיות סבתא של כולם פה). הכי אהבתי את ג'רי המדהימה ואחריי שהיא עזבה את מלאני סי (וטוב שלא התאבלתי על זה שבועות!). לא יודעת למה ואיך הן שבו אותי כמו שהצליחו אבל עד עכשיו אני מחייכת למשמע המוזיקה שלהן ולראות אותן בטלויזיה. אגב הייתי בהופעה של מלאני סי בארץ, הופעה מדהימה בהחלט! ללא ספק!!!! עכשיו תורכם :)

britmel

New member
היי :)

אני בת 22
ומלאני תמיד הייתה הספייסית האהובה עלי וקבתי אחריה מאז ועד היום
אם את לא מעודכנת אז היא בהריון בחודש 5 :) יש לך מסנג'ר ?
ואני הייתי בהופעת איחוד של הספייס בדצמבר שנה שעברה במדריד
היה מושלם בהופעה של מלאני עוד לא הייתי ... מתישהו באנגליה ...
לילה טוב

britmel

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo35.gif

מה ?? חח היא שאלה אז אני עניתי חחח
לא החתלתי איתה... חחח

למעלה