וואו סוף סוף הצלחתי להתחבר!!

וואו סוף סוף הצלחתי להתחבר!!

סורי שלא הייתי שנים, תפוז מחליט לצאת מהמשתמש שלי מדי פעם ולמרות שאני בטוחה בסיסמא שלי הוא שנים רשם לי שהסיסמא לא נכונה וכל פעם התייאשתי..עד שעכשיו איכשהו הבנתי שהסיסמא שלי בCAPS LOOK מסתבר!!

אז מניינים?!?!

קודם כל תשמחו לשמוע שאני משלימה את על טבעי עכשיו ביס..(כן את העונה ה8 אני יודעת שאני בפיגור רב)
האמת, מקווה שלא תהרגו אותי אבל ירדה לי ההתלהבות מהסדרה..אני רואה סתם מהרגל..הדמות של דין כבר לא מלהיבה אותי, מבחינת הרעיונות בעונה הזאת הכל נראה לי די אותו דבר..ולא ממש מותח אותי מה שהולך שם..אני חושבת שהם ממש גוררים את הסדרה סתם..עדיף שתסתיים בטוב ולא בתחושה של "דיי מיציתם כבר ממזמן ולכו כבר" זה לא מגיע לקאסט המדהים הזה. לפעמים עדיף לסיים בשיא מאשר למשוך את זה.
אבל אני רק בתחילת העונה ואולי אשנה את דעתי בהמשך..

חוצמזה, בחיים האישיים אם מעניין אתכם..עכשיו אני נכנסת לתקופת מבחנים..אני בשנה אחרונה לתואר..מקווה שהכל יילך בסדר.

וכדי לא לבוא אליכם "בידיים ריקות" חיפשתי מבעוד מועד תמונה של ג'סטיס ג'יי התינוקת של ג'נס ולא יודעת אם ראיתם אותה>>
איזה בובההההההה!!!!

מקווה שבקרוב יהיה איזה סשן צילומים שלה עם האבא החתיך!!

וראיתי שלג'ארד יש עוד תינוק! מזל טוב לו!!
אגב גם לקריסטן בל המהממת יש תינוקת אבל היא לא חושפת אותה לעין המצלמות..והסרט של ורוניקה מארס יוצא השנההההה!!! איזה התרגשות!!!

שיהיה סופ"ש מהמם לכולם!! התגעגעתי

Ayelet 363

New member
התגעגענו!

בהצלחה במבחנים!

אני בשנה הראשונה, מבוהלת...

איזו תינוקת חמודה!

תודה מותק!!

חחחח הווו שנה ראשונה..מרגיש כאילו עברו יובלות...(אני בשנה חמישית..סביר לפתוחה..)
מה את לומדת ואיפה?

Ayelet 363

New member
לפעמים כן ולפעמים לא

קצת שוקלת לפרוש, בעיקר כי אני אוהבת ארכיאולוגיה אבל לחלק גדול מהקורסים קשה לי להתחבר (אבל לחלק אני מאוד מתחברת), ובהיסטוריה אני לא כל כך אוהבת היסטוריה מודרנית, אבל כרגע זה מורגש יותר מהיסטוריה עתיקה כי בסמסטר הזה יש לי יותר היסטוריה מודרנית.

חברה שלי גם למדה..

ארכיאולוגיה ושפות עתיקות משהו..ופרשה..הבינה שאין מה לעשות עם זה..והלכה ללמוד הנהלת חשבונות חחח
מצד אחד הייתי אומרת לך תחכי עם זה קצת ותני הזדמנות..מצד שני זה מבאס כי ככל שעושים את ההחלפה יותר מאוחר ייקח לך יותר שנים לסיים בתחום אחר שתחליטי ללמוד..אבל רוב התארים מסתיימים תוך 3 שנים אז שטויות! אני עושה תואר 1 רק כבר 5 שנים..

משי22

New member
אני רק רוצה להגיד

שממש חשוב לזכור ששנה ראשונה בתואר בכלל לא משקפת את המשך התואר. כמעט תמיד היא כוללת הרבה קורסי מבוא משעממים אך נחוצים. השנה הראשונה שלי בתואר הייתה נוראית, היה לי בקושי קורס אחד מעניין בסמסטר. זה השתנה לחלוטין משנה שנייה והלאה.

(ואין לך מושג כמה אני מקנאת בתואר שאת עושה, הוא נראה לי מגניב בטירוף!
)

riktal

New member
כמה שאני התגעגעתי!

שמחה לקבל אותך בחזרה לפורום שלנו.
לצערי אני מבינה טוב מאוד למה את מתכוונת כי אני עוברת את זה עם סייק...לפחות כך חשבתי אבל עכשיו, כשעלתה העונה השמינית (וכנראה האחרונה
), האהבה חוזרת אלי ובגדול.

אני מאמינה שהם יעשו מאמץ להגיע לעונה 10 ולסיים. עונה 9 לא ראה בכלל אבל כן - יש תחושה גדולה של ״היינו שם, עשינו את זה״ (לפחות לי).

תודה על התמונה המדהימה. הילדה הזאת באמת משהו מיוחד אבל עם הגנים שלה זאת לא הפתעה

וואי לגמרי

אבל האחיינית שלי נותנת לה פייט

אהבתי את החיתול המבצבץ בתמונה

כפרעלייך תודה על קבלת הפנים החמה

ואני לא מאמינה שהיתה תקופה שהרגשת ככה לגבי סייק!! המעריצה הגדולה שלהם..
אגב יש לי 3 פרקים אחרונים לעונה ב-יס..היתה עונה חמודה
בדיוק שלשום ראיתי את הפרק עם המנתחת הפלסטית (הי ההיא מצער גידול בנות!) ושהנרי התחרה עם הבנים מי יפתור את התיק..איך צחקתי ששון אמר שלא נגעה באבא שלו אישה מאז האלבום הראשון של מארון 5
כל האזכורים האלה לדברים שמוכרים לי ממש מצחיקים אפילו אם הם לא קשורים למציאות..

משי22

New member
אופס...

מסתבר ששתינו כתבנו על הסדרה אותו דבר בערך... סורי, לא קראתי את ההודעה שלך קודם

משי22

New member
דנה!

חחח, קורעת! אין בתפוז שחזר סיסמא או משהו?

איזה פרק את בעונה 8? לדעתי דווקא היו שם כמה פרקים טובים, למרות שאני מסכימה שמעל הכל יש הרגשה של "היינו שם, עשינו את זה". אני לא חושבת שיש להם כבר עוד איפה לחדש בין האחים או בין קסטיאל, ואם כן יש אפשרות לחדש, אז בדרך כלל הם נסוגים מזה אחרי חצי פרק וחוזרים למוכר וללעוס. בכל מקרה, אני מתכוונת להמשיך לראות את הסדרה עד סוף עונה 10. כבר יותר מידי זמן היא מלווה אותי מכדי שאני אוותר עליה עכשיו

התמונה מהממת, ברור! ובהצלחה במבחנים!!

משוששש!

לגבי שחזר סיסמא- אז זהו שזה לא ממש עובד!!! אחרת הייתי פה ממזמן...

והפרק האחרון שראיתי זה עם החייל הרוח הנקמנית..שדין הוציא את כל הכעס שלו על סאם..
אני גם חושבת שממש חסר לי העונה הקלילות..דין כבר לא מצחיק
ואני מתגעגעת לדמויות מהעבר..מעצבן אותי שהרגו את כל הדמויות המעניינות או סתם העיפו אותם..

ותודה רבה מותק!! גם לך!!

למעלה