וואו...רחמים על הפורום הזה

ofer277

New member
.....

לא רוצה לעשות הכללות, אבל אני רואה שאתם באמת לא נמנעים מאלימות, אלא אתם ממשיכים אותה בכיף שלכם.. קללות,גידופים ושמות גנאי הם אלימות מילולית, אז מה קרה ?! מה איתך "יפה נפש" שכמותך ? למה על הפה אתה לא שומר? כי זה לא מתאים לך , כרגיל ?? והפעם זה "פאשסיט" הה?! תאמין לי, ובאמת בלי לנסות להכליל, אתם משהו.... :\ בכל אופן, הבחור שפתח את האשכול הביא ידיעה שהתפרסה עכשיו, אולם זאת לא הפעם הראשונה שדיברו על זה, לפני כמה חודשים התפרסמה כתבה בעיתון(מעריב אם זה מעניין), שהייתה הצעה שמשתמטים על פרופיל נפשי ובריאותי לא יקבלו זכאות לרשיון ולעוד הטבות אחרות..... ואני התייחסתי בהודעה הקודמת שלי גם לזה... אז תסתכל קצת אחורה בארכיונים של העיתונות, ואז תראה מה אפשר לצפות מה"פאשיסט התורן "....

EgeBamayasi

New member
זה שהצהירו על זה לפני כמה חודשים

וזה לא יצא לפועל, רק מוכיח כמה שההצהרה הזאתי חלולה ואני לא פציפיסט, אז רד כבר מהעץ שלך לכן אין לי בעיות לקלל אבל אני לא קיללתי, רק ציינתי עובדה

respecta1

New member
מישהו עם בעיה נפשית

שאפילו לסדר דפים במשרד הוא לא יכול, כן יכול לנסוע בכלי שהוא יותר אנשים בשנה מכל נשק אחר? ואגב, אתה האחרון שיכול לבכות על צערם של אלה שהשתחררו על נפשי עם בעיות אמיתיות..למה עושים את החוק הזה שעכשיו גם הם יסבלו ממנו? בגלל אנשים כמוך.. גם רצחת וגם ירשת? גם השתחררת במרמה ובגלל אנשים כמוך עכשיו מסתכלים ב7 עיינים על כל אחד שצריך להשתחרר על נפשי, ובגלל זה קורים לא מעט סיפורים של אנשים שכבר כמעט הרגו את עצמם בגלל זה (וכן זה בגללך, לולא ניצלת את מה שהם באמת צריכים, בגלל מפונקות שלך - הם היו משתחררים).. ועכשיו אחרי שמפעילים תקנות נגד עוד אנשים כמוך, אתה קופץ להגן על העוול שזה יעשה להם? תתבייש.. ברור לי שלא תגיב ברצינות הכי קל להגיד טרול ולהתעלם (למרות שהטרולים היחידים זה אתם שיש לכם פורום טרולים).. אבל בפעם הבאה שתשמע על מישהו שהלך לקבן לא שיחררו אותו ואז התאבד, תדע שיש לך אשמה חלקית על זה.

ofer277

New member
סייג לחוכמה שתיקה...

הבנו כבר שאין לך מה לעשות ב3 שנים האלה, אבל למה להפריע לאנשים סתם עם הודעות מיותרות ?

respecta1

New member
טוב נו..

גם ככה אין לך תשובה לענות ל"כמות שטויות" הזו.. שזה האמת דבר טוב לפחות יש לך את המעט הגינות לא לזיין את השכל.

אי-גיוס מטעמים נפשיים

לא אומר על האדם שהוא לא יכול לסדר דפים במשרד - זה אומר שמכיוון שהצבא אחראי לספק לו ביטוח בריאות, הוא יעדיף לא לגייס כדי לא לקחת אחריות, במיוחד כשלא חסרים מסדרי-דפים בצבא.

ofer277

New member
לא מקבל את הטענה הזאת

נולדת יהודי?! אתה חי בישראל?! המדינה מספקת לך ביטחון ותשמור עליך בין אם תרצה או לא.. לא משנה מה תעשה, אפילו אם תרצח מישהו , עדיין יספקו לך בטחון וישמרו עליך.. גם במידה ותחליט שאתה לא רוצה עוד להיות יהודי ולא תרצה עוד לגור במדינת ישראל, תתפלל שזה יעזור לך, כי להרבה נוצרים זה לא עזר במלחמת העולם השנייה, שהאשמה היחידה שלהם הייתה שסבא שלהם החליט להתנצר מאוחר מידי , והם עדיין יהודים על פי תורת הגזע ... תרצה או לא, יש לך זיקה לעם שלך- לעם היהודי... יש לך זיקה למדינת ישראל כמו לכל יהודי אחר בעולם... אז למה לא לעזור לעם שלך ? וכן, אפילו אם תסדר את הדפים במשרד או תעזור בבית אבות זה רק יביא תועלת.. כי מישהו אחר לא יצטרך לעשות את העבודה... אפילו להכין אוכל או קפה זה לא רע...

זיקה מגדיר אדם עם עצמו. היא לא נכפית עליו.

חוץ מזה, אני לא ממש רואה קשר בין הטענה שלי - שאין קשר בין פטור נפשי ליכולת סידור דפים - לבין מה שכתבת לי בתגובה.

spitzmobil

New member
תגידו, זה נראה לכם סביר?

שמתוך 22 ההודעות שבשירשור, רק 3-4 הודעות אשכרה עוסקות במתן תשובה לשאלה עצמה? מנהלי הפורום - לטיפולכם אודה!

ofer277

New member
....

אני יודע שאתה רומז למנהלים למחוק את ההודעות המנוגדות לדעתך ולא עוסקות בשאלה שלך. אומנם למהלים אין שום זכות למחוק את ההודעות האלה, שכן הבעתי דיעה, לא קיללתי ולא דיברתי בוטא לעומת חבר שלך EgeBamayasi שבהודעה הקודמת שלו בשרשור השווה אותי לנאצי... נראה לי את מ שצריך לחסום פה זה אותו... בכל אופן שים לב שלא פעם אחת עניתי לך דעתי על כך, אתה בוחר להתעלם, אבל זה לא אומר שלא עונים לך.. פשוט זה מנוגד לדעותיך אז אתה לא קורא לזה תגובה... חבל...

EgeBamayasi

New member
ההודעות שלך בעלות תוכן מעליב לא פחות משלי

ואתה בנוסף מסית נגיד אזרחים תמימים וגם בכלל לא קשור לפורום הזה, אני חושב שאותך צריך לגרש מפה

ofer277

New member
...

אני לא מסית אף אחד, אני מביא כאן את דעתי האישית בלבד.... למה אני לא קשור לפורום הזה ? בגלל שאני לא משתמט ? כלומר מי שהשתמט מחובת השירות, זכה בכרטיס כניסה לפורום ? אני מבטיח לך שאני אעזוב את הפורום ברגע שלא תהיה עוד תופעת השתמטות... איך אני ?

playtrip

New member
זה... פורום של רחמים? נכון?

כי... אני לא עושה דברים בגלל שאני מרגיש רחמים! אני פשוט לא רוצה להיות מת!!!

למעלה