וואיייי איזה פרק

king46

New member
וואיייי איזה פרק

וואלה חבל שנגמר מישהו יודע אם תיהיה עוד עונה?? אחת הסדרות!!!!

pinkdor

New member
מה זה הפרק הנוראי הזה?!?!

אם חשבתי שהאלופה 2 הרסה את הסדרה המקורית, אז האלופה 3 פשוט חיסלה אותה. מה נסגר בסוף עם יפית ועובד?!?!

nik name

New member
הוא שינה את התוכניות,כנראה בגלל מה שלילך אמרה

לו ... והסוף היה ממש מעפן!

shaked2010

New member
פרק מעולה!!

אהבתי לגמריי!! לא משנה מה סער מת זה סוף מושלם!!! נפתחרה הצרה של החיים

vanilla maple

New member
האמת די מעאפן

אבל מה שבטוח שליאן ותום שוב מליונרים ואני אסביר: כאשר זוג נשוי ואחד מבני הזוג מת בדר"כ כל הרכוש עובר לבן זוג שנשאר בחיים ומכיוון שליאן עדיין נשואה לסער אז סביר להניח שהיא ירשה את כל הכסף שלו....

pinkdor

New member
צודק אבל...

אני חושב שבמשך הפרקים האחרונים הם ניסו לבנות אותנו לחתיכת פרק סיום עוצר נשימה והנשימה היחידה שנעצרה כאן היא של סער. תיארתי לעצמי שהוא ימות, טוב שהוא מת, שיתייחד עם מיטל אוגניסיאן בעולם הבא ושיבושם לו. לקח יותר מדי זמן עד שהוא מת, ישר כשהוא הרים את הגביע הוא היה צריך למות. מתחו את זה יותר מדי. מה שהכעיס אותי זה שבמשך עונה שלמה בנו לנו סיפור עם עובד ויפית ובסוף כלום לא קרה מזה. הם ישבו לאכול ארוחת ערב וזהו?! מה זה השטויות האלה? מה להשאיר סוף פתוח כאילו זה הקטע? לדמיוננו? זה טיפשי. עונה שלמה הראו לנו סיפור מפגר של עובד ויפית ובסוף כלום לא קרה. יצאתי עם תחושה מאוד רעה שעבדו עלי כל העונה. דריה הייתה בחול וחזרה לחול כאילו שום דבר לא קרה, הבטיחו לנו שטובה הולכת להיות מצחיקה והיא חזרה לעונה בתור רוח רפאים, הרומן התלוש מהמציאות הזה של תום וליאן סתם הגעיל. חבל, באמת. הדבר היחיד שאפשר לומר על העונה הזאת זה שהיא הייתה מותחת, חוץ מזה היא הרסה הכל.

yd33

New member
ממש לא נכון !!!!

הם פתחו בהליכי גרושין , הם כבר לא ידועים בציבור . במיקרה הזה , לליאן לא מגיע גרוש . בהנחה שלסער אין עוד קרובי משפחה(ושהוא לא הכין צוואה) , אז הכל מגיע לגל הקטנה , אבל בקרן נאמנות עד שתגיע לגיל 18 . בקיצור , גל הסתדרה .

megudalim

New member
לא נכון,הם לא פתחו בהליכי גרושין

הם עדיין נחשבים נשואים

אני כמעט בטוחה שהם כבר התחילו לזרז תהליכים

אבל בכל מקרה אם התחילו התהליכים ולא היו גירושים היא זכאית למחצית הרכוש המשותף , ואם הם לא חתמו על הסכם ממון אזי גם הירושה מתחלקת.... או שלא...
יש כאן עורכ/ת דין בקהל?

EFRATY10

New member
מה שלא ברור,זה מי שחרר לתום את החבלים

לפני שהצליח לברוח מהבית של אוסקר. הרי כל הדמויות שהזה היו תוך כדי חלום,אז לא יכול להיות שהן שחררו אותו.

shaked2010

New member
נכון... ואיך נתנו לו מגבת לרגל..

אולי טלנובלה אבל זה באמת הזוי הם חייבים להציב גבול לדמיון

עוד לא ראיתי את הפרק

ואני ממש מתאפקת לא לקרוא מה שכתבתם
הרגע חזרתי, רצה לראות בVOD מתה מסקרנות לדעת איך נסגרו/לא נסגרו הקצוות.....

vanilla maple

New member
גמני ראיתי בוי או די

היה הישרדות וכ"כ רציתי שטומי ייקח את המשימה אבל...

למעלה