וואי אין לכם מושג כמה שאני שמחה

וואי אין לכם מושג כמה שאני שמחה

שפתחו פורום בנושא הזה!!! נכון שהיה פורום אקטואליה אבל לא נעים לי להגיד כל פעם שכתבתי וזה היה לעיתים נדירות עקב הסיבה הבאה... כל פעם שכתבתי קטלו אותי בגלל שאני בת 14 ואמרו לי שאין לי נסיון בחיים ושאין לי מושג על מה אני מדברת! אז אני ממש שמחה שפתחו פורום בנושא הזה!!! תודה רבה! ועכשיו לקצת אקטואליה... שאלה חשובה במיוחד בביתי ספר שלכם אירגנו מכתבים לאו"ם בנוגע לחיילים החטופים?! אההה ונעים מאד אני ליאור...בת 14 מהשרון!

Kgt1

New member
נעים מאוד ליאור גבי בן 16 מאשדוד...

בהחלט גם אצלינו אירגנו את כל זה וגם עשו התרמה למען החיילים... יותר מזה ביום ראשון יבקר בבית ספרינו אביו של בני אברהם.

ש@לתי

New member
אני לומד בביה"ס שלמד בו עדי אביטן.

אני יכול לומר שביה"ס שלי עושה הכל כדי להשמיע את צעקתו להחזרת החטופים. ליד שער ביה"ס תלו תמונת בד ענקית עם תמונה של שלושת החטופים. וגם ביה"ס שלי שולח נציגות מכובדת לכל ארוע שיש בעיר בנושא. ש@לתי

יפה יפה....אצלנו תאמת

את המסע הסברה עשו הפרלמנט(מועצת תלמידים)...אני חלק ממנו...וזה היה די מעצבן מהסיבה הפשוטה הזילזול ואי חוסר יחס מהצד של התלמידים..תודו שזה היה מעצבן אותכם! אבל ידיד שלי סיפר לי על האבא של אחד מהם שבא והסביר להם והייתי בשוק! אבל כל הכבוד באמת על כל הפרוייקט הזה ....

Kgt1

New member
שאלה מקורית... אפשר להגיד שזה סקס

סמים וז´וז´ו אבוטבול... דרך אגב רציתי לציין שאני אישית מתכוון לכתוב מכתב להורים של החטופים אבל בהחלט לא לאוםץ לפי דעתי אירגון שבגד בישראל בצורה כל כך קשה לא ראוי ליחס...

little cooki

New member
בגד זה לא מילה

הוא ממש שיתף איתם פעולה כדי לחטוף אותם. כי הם ידעו והם ראו והם ברוב חוצפתם לא עשו כ-ל-ו-ם!!!

Kgt1

New member
אם כי עולם חייבים להודות שהקטע של

הסיפור הזה הוא אם הקלטת שהוסתרה ולאחר שהוכח שהיא קיימת הם טענו שהם היו חייבים לשמור על נייטרליות... זה פשוט גדול...

Kgt1

New member
את החלק של המכתבים למשפחות אני מברך

ומבין אבל איך בדיוק המכתב לאום מצדיק את מה שכתבתי? אלא אם כן נזפת במר ענאן על כל מה שעשה נגד מדינת ישראל וחייליה..

BLUE SPOT

New member
כבר מזמן גילינו שהאו"ם הוא הוא...

התמצית של האנטישמיות בעולם. ואני מתכוון לזה שאני אומר אנטישמיות.

Kgt1

New member
ברח לי הפסיק אחרי ליאור...

שמי הוא גבי כמובן

little cooki

New member
ארגנו את המבצע הזה בכל הארץ

הסבירו לנו שמצפים להגיע ללפחות מליון מכתבים למען החיילים החטופים ולקוות שלנציגי האום זה יזיז משהו והם יפעלו יותר למען החזרת הבנים הבייתה. כל בית ספר בארץ אם אני לא טועה התבקש שתלמידוי יכתבו מכתבים.

אצלנו ביקר אבא של אחד החטופים ו....

התבקשנו לכתוב מכתבים לחטופים, בתקווה שהמכתבים יגיעו אליהם

למעלה